Jump to content

Jos jedna


Recommended Posts

[roflmao]

:*

ma to je jedna od onih igijevih preuvelichanih pricha da bi napravio foru :) a pricha je tekla kako bi mi, kao sisari (kao i neki sisari u vreme dinosaursa), prezhiveli udar asteroida u Zemlju zbog toga shto smo prilagodljivi! to nam je u genima!

mada kad bolje razmislim mozhda bi i igi prezhiveo poshto koliko je debeo verovatno je svashtojed i mogao bi i kamen da jede!

maude pricha je bila KAKO SMO KAO SISARI BILI FLEKSIBILNIJI u trenutku pada meteorita koji je zbrisao dinosauruse zbog cega smo preziveli i postali dominantna zivotinjska grupa, a ne KAKO BI, jer je covek u ovom stupnju razvoja suvishe oslonjen na sistem i kao jedinka bi imao velike probleme da se snadje u nekom postapokaliptichnom okruzenju

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

maude pricha je bila KAKO SMO KAO SISARI BILI FLEKSIBILNIJI u trenutku pada meteorita koji je zbrisao dinosauruse zbog cega smo preziveli i postali dominantna zivotinjska grupa, a ne KAKO BI, jer je covek u ovom stupnju razvoja suvishe oslonjen na sistem i kao jedinka bi imao velike probleme da se snadje u nekom postapokaliptichnom okruzenju

pa to ti kazhem, jedino ako ti ne smeta da jedesh kamen, zhivish bez sunca, ne pijesh vodu i seresh na 3 chmara .. shta prichash ti ?

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pre nego sto opet krenesh da me nesto ubedjujesh po pitanju te priche, seti se da je to bilo pre odlaska kod deke a IZMEDJU TVOG PRVOG I DRUGOG PIVA, tako da mi veruj kada ti kazem da si tvrdio da je zemlja bila tabula rasa po udaru meteorita koji je zbrisao dinosauruse. Znachi hardverski reset i format.... Nista, dva puta nista, zivota vishe nije ni bilo...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

pa nije nestao sav zhivi svet priikom odumiranja dinosaurusa. i daleko da je evolucija krenula od nula tada. otkud ti to leba ti? :D

incest je druzhe zabranjen zakonom, homoseksualizam nije.

incestoidna reprodukcija vrste dovodi do degenerisanja gena, homoseksualizam ne mozhe da reprodukuje vrstu.

mani se pricha o bogu :]

ja sam ateista... vic je vic... zakonom je zabranjeno i sklapanje gej brakova i usvajanje dece... zato se i odrzava gej parada... :) a nisam ni mislio da napravim kevi brata... nego samo siguran seks... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

znao sam da tjesh se uhvatiti za zakonsku stranu mog posta :]

da se ne bavimo semantikom, incest kao odnos izmedju ljudi je zabranjen bio i kada nisu postojali zakoni, bilo kakvi zakoni. zakonima je samo to regulisano malo bolje, u zavisnosti od drushtva do drushtva, menjaju se kolena do kojeg zabrana vazhi, ali to je vetj formalnost.

homoseksualizam je kroz istoriju bio zabranjen samo u drushtvima i periodima kada je volja lokalnog vladara to zahtevala. opet, u zavisnosti od perioda i stepena emancipacije datog drushtva u datom trenutku, homoseksualci su imali manje ii vishe problema zbog svoje seksualne orijentacije, itd itd...

ali mi smo sada u delu priche koja kazhe da bi trebalo da smo dostigli stepen emancipacije koji nam dozvoljava da ukinemo svaki vid maltretiranja osoba sa drugachijom seksualnom orijentacijom. i oept, da se ne bavimo semantikom, preskochi interspecies seks, incest i ostale akrobacije :]

Link to comment
Share on other sites

rami preporuchujem ti da se okanesh svake daljnje priche na tu temu, ovde jednostavno to ne vredi jel tje uvek dotji neko ko ne chita shta ti pishesh i samo retji "pederi smrde" i onda tjesh ti morati sa njim da razglabash zashto pederi ne smrde inache si "izgubio" :( uostalom znamo kako se zavrshio proshli topic na ovu temu :|

jel ti taj jezik na avataru kada se uvuche unutra odradi onako jednu malu turu po desnima chisto da se ne baci ako je nesto ostalo ili ga bash onako uvuchesh?

:*

kad se uvuche onda odmara, pa valjda i on ima dushu!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

homoseksualizam je kroz istoriju bio zabranjen samo u drushtvima i periodima kada je volja lokalnog vladara to zahtevala.

ali je gej brak bio zabranjen oduvek...i uvek se pitam sta je sledece... u holandiji su gejevi cool... a vec imaju pedofilsku stranku... mislim da mi je strah opravdan... ;)

uvek ce postojati pitanje sta je to granica??? ako se dva tipa ljube na klupici dok ja setam dete i to treba da bude ok... zasto ne bi bilo ok da se dvoje srafe na toj istoj klupici??? i to je normalna stvar... isto cu moci detetu da objasnim da je to sve prirodno i da ce on/ona to moci da radi kada odraste... mi pokusavamo da odobrimo klasican egzibicionizam... postoji klasicna plaza i nudisticka plaza... sto ne znaci da su nudisti "nenormalni", samo je neukusno da deca gledaju golace dok prave dvorac od peska...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

gej brak nije bio oduvek zabranjen niti se igde u normalnom svetu to eksplicitno i radi. ali se brak oduvek definisao samo kao zajednica muskarca i zene i u istoriji, cak i u otvorenim drustvima sa normalnom "pederastijom" kao su anticka grcka i rim, homoseksualni odnos je bio nesto skroz drugo od pojma braka

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

istrebljenje nakon udara meteorita nema ICH veze sa prilagodljivoshtju shumskih pacova koji su tada bili najsavrsheniji sisari. poenta je vila u njihovoj velichini - prezhivelo je sve malo (do ~1kg i ~30ak cm) sa niskim potrebama za svetlom, kiseonikom a bogami i nutrijentima

na stranu sto je ova pricha o pravivma gejeva na rur forumu od krucijelne vazhnosti za opstanak vaseljene ;oP

Link to comment
Share on other sites

gej brak nije bio oduvek zabranjen niti se igde u normalnom svetu to eksplicitno i radi. ali se brak oduvek definisao samo kao zajednica muskarca i zene i u istoriji, cak i u otvorenim drustvima sa normalnom "pederastijom" kao su anticka grcka i rim, homoseksualni odnos je bio nesto skroz drugo od pojma braka

znaci: gej parada se izmedju ostalog odrzava da bi se promenio zakon o sklapanju brakova u kome bi trebalo da stoji druga definicija???

da li sam ukapirao???

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ali je gej brak bio zabranjen oduvek...i uvek se pitam sta je sledece... u holandiji su gejevi cool... a vec imaju pedofilsku stranku... mislim da mi je strah opravdan... ;)

uvek ce postojati pitanje sta je to granica??? ako se dva tipa ljube na klupici dok ja setam dete i to treba da bude ok... zasto ne bi bilo ok da se dvoje srafe na toj istoj klupici??? i to je normalna stvar... isto cu moci detetu da objasnim da je to sve prirodno i da ce on/ona to moci da radi kada odraste... mi pokusavamo da odobrimo klasican egzibicionizam... postoji klasicna plaza i nudisticka plaza... sto ne znaci da su nudisti "nenormalni", samo je neukusno da deca gledaju golace dok prave dvorac od peska...

Ako se ja dobro secam tog topika, to je bio pokusaj pravljenja takve stranke koji se zavrshio neuspehom. Ako te ne mrzi potrazi. Znachi ako se ja dobro secam ne postoji pedofilska stranka u Holandiji.

Pun mi je kurac dovodjenja u relaciju homoseksualizma i pedofilije i svakog ko ovo dovodi u relaciju smatram retardom jer ochigledno nema vishe poente objashnjavati.

Cekaj cekaj, jel ti nije ok da se musko i zhensko ljube na klupici u parku? Ili ti samo nije ok da se gay populacija ljubi u parku? Kako je to egzibicionizam ako se dvoje hetero osoba mogu ljubiti u parku, a dvoje homo osoba ne? tj mogu al isto kao sto su crnci mogli da se voze napred u autobusu. Cini mi se da si rekao da je tebi neukusno generalno ljubljenje u javnosti, ako je tako onda lepo osnuj neku patriahalno-moralnu organizaciju/stranku pa se bori da se to zabrani ali to apsolutno veze sa gejevima nema.

Ako ces da budes moralan http://www.youtube.com/watch?v=B0raUMzVUE0_ i ostatak grand i sl produkcije je neukusniji nego bilo koji gejevi koje sam video u zhivotu, a nagledao sam ih se poprilichno, a nesto ne vidim da se boris protiv toga.

Prekinite da svoju homofobichnost, zatvorenost, konvencionalnost i ne znam sta jos sve pravdate nekim POBOGU MORALNIM NACHELIMA ...

Da se pederi radjaju rozi tj. da su roze boje onda da, bili bi napadani kao i crnci kroz istoriju. JER SU JEBENO ROZI A NE STO SU PEDERI.

Sledeci glup primer ?

Nije primer glup nego chitalac.

Crnce nisu diskriminisali u americi zbog boje kozhe vec zbog polozaja, a boja kozhe je bila nachin da ih prepoznaju i dodatno ugnjetavaju ali je osnova bila u tome sto su bili robovi, niza rasa i belci su na to navikli, a dao bog navike se tesko menjaju kao sto se vidi i na ovom topiku.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Mama ti glupa. Ja ti nisam De1 i pazi sta pricas. Ubijam pogledom i prdim munje.

Crnci su postali robovi sto zbog svoje ekonomske/drustvene nerazvijenosti naspram belaca u to doba sto zbog totalno kretenskog verovanja da boja koze deli ljude na rase. Svi smo ista rasa, rasa ljudi ili ti ljudskih bica. Boja koze je samo efekat nastao uticajem okoline. I da ugnjetavanje je bilo proizvod tog verovanja a ne toga sto su bili robovi, robova je bilo i pre toga samo sad sto se verovalo u podelu rasa po bojama i stoga da su "crnci" niza rasa od "belaca" niko ko je verovao u to nije brinuo za prava "nize rase" u to vreme. Tek kasnije kad se "sazrelo" po tom pitanja stvari su se promenile. Recimo da su stanovnici Afrike bili bele puti kao i stanovnici Evrope i da je krenulo iskoriscavanje njih kao radne snage to bi islo sasvim drugim tokom jer bez "Ovi su niza rasa jer su crni" opravdanja bilo bi ljudi koji bi to smatrali varvarstvom. Stoga mohijeva "robovi = niza rasa" je glupost dok meni moje ima nekog smisla. HA!

I ono sto sam propustio da istaknem a zivo me zanima odgovor na to. Boja koze je u genima te osobe. Znaci u zavisnosti koji pigment koze DNA nosi u sebi te ce boje koza da bude zar ne? E sad mene zanima, onako naivno, jer to znaci "da se pederi rode rozi" logikom da biti homoseksualac je nesto sto je deo DNA ? Jel bese prica i o tome "Da li se pederi radjaju ili nastaju?" ranije, pa sam zaboravio ishod ... ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ali je gej brak bio zabranjen oduvek...i uvek se pitam sta je sledece... u holandiji su gejevi cool... a vec imaju pedofilsku stranku... mislim da mi je strah opravdan... ;)

uvek ce postojati pitanje sta je to granica??? ako se dva tipa ljube na klupici dok ja setam dete i to treba da bude ok... zasto ne bi bilo ok da se dvoje srafe na toj istoj klupici??? i to je normalna stvar... isto cu moci detetu da objasnim da je to sve prirodno i da ce on/ona to moci da radi kada odraste... mi pokusavamo da odobrimo klasican egzibicionizam... postoji klasicna plaza i nudisticka plaza... sto ne znaci da su nudisti "nenormalni", samo je neukusno da deca gledaju golace dok prave dvorac od peska...

u san francisku su gejevi kul, a imaju i serijskog ubicu, mislim da treba ushtoriji pedere! kakve koji moj ima veze taj serijski ubica sa gejevima? iste veze kao shto ti pedofili imaju sa gej populacijom u holandiji...

a granicu postavlaj zdrav razum. isto kao shto ne bi bilo ok da se strejt par kresne na klupi u parku dok se deca shetaju okolo, isto tako ne bi bilo ok da se gej par kresne. ili hotjesh da kazhesh da treba i strejt paroviam zabraniti da se drzhe za ruke i ljube u javnosti? :]

to jednostavno nije egzibicionizam, a ako ipak i dalje insistirash da jeste, budi dosledan pa reci da je svaki vid javnog pokazivanja naklonosti, kao shto su drzhanje za ruke, ljubljenje, grljenje, shtagod, isto tako egzibicionistichki. bez obzira na pol i seksualnu opredeljenost aktera.

Da se pederi radjaju rozi tj. da su roze boje onda da, bili bi napadani kao i crnci kroz istoriju. JER SU JEBENO ROZI A NE STO SU PEDERI.

Sledeci glup primer ?

ovde nazhalost moram da se vratim na ono ranije "za vas koji nemate mozga ili vas mrzi da isti ukljuchite"...

zameni roze sa urodjenim shestim chulom svakog choveka da prepozna ko je gej i reshena stvar. poenta je da crnci nisu mogli da sakriju svoju boju kozhe, a da homosekslualci mogu da sakriju svoje seksualno opredeljenje. i poenta je da bi kao civilizacija trebali da tezhimo ka tome da se takve stvari ne kriju.

p.s.

ovaj travian treba zabraniti. doshao mi druagr da "poveri na brzaka stanje u selu".. to je bilo pre chuku vremena :[[

Link to comment
Share on other sites

I ono sto sam propustio da istaknem a zivo me zanima odgovor na to. Boja koze je u genima te osobe. Znaci u zavisnosti koji pigment koze DNA nosi u sebi te ce boje koza da bude zar ne? E sad mene zanima, onako naivno, jer to znaci "da se pederi rode rozi" logikom da biti homoseksualac je nesto sto je deo DNA ? Jel bese prica i o tome "Da li se pederi radjaju ili nastaju?" ranije, pa sam zaboravio ishod ... ?

nisam toliko strucan da ti odgovorim na ovo, ali isto je kao i kod heteroseksualaca. ja licno mislim da se radjamo sa time, jer ima snimaka gde cak i bebe ispoljavaju seksualno ponasanje. tako da - radjaju se, bar je to moja teorija. ono sto je sigurno je da se homoseksualnost ne uci, kao sto se ne uci to da se tebi digne kurac kad vidis sise. tako da batalite ono dete homoseksualnog para ce biti homoseksualno jer ce ga oni nauciti, sto je retardizam

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ROFL @ Mohi.

Brate, tesko da ces da nadjes nekoga da je iole pismen a da se zalaze da "sodomija i protivprirodni blud" budu opet proglaseni za krivicno delo.

Ali zahtevanje priznavanja institucije homoseksualnog braka, i davanja prava takvim individuama na usvajanje dece je potpuno zaseban problem.

Brak je legalno i socijalno ozvanicenje emocionalne veze muskarca i zene radi stupanja u porodicnu zajednicu i stvaranja potomstva (jebe mi se da trazim tacnu definiciju iz udzbenika za sociologiju).

Bez prava na usvajanje ili raznih SF metoda (pazite sta kazem, pre cemo videti da omoguce da se vestaci zacne dete dva muskarca i implantira u zenu placenu da bude materica na iznajmljivanje nego sto ce naci lek za sidu i rak :( ), stvaranje potomstva je homoseksualnim parovima nemoguce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...