Jump to content

Jos jedna


Recommended Posts

tacno je da nema potrebe da se ubedjujemo. momci krse zakon i tu je za mene kraj price.

sto se tice prebijanja pedera, ja cu svakako biti tamo sledece god pa se mozda i sretnemo

tuzan sam samo, zaista tuzan, zbog toga sto su ljudi iz jednog neznanja spremni na tako gnusna dela. veruj mi zola, da znas onoliko koliko ja znam o ljudima koje nazivas fegetima, pogledi bi ti bili malo drugaciji. i tebi i svima onima koji govore tvojim jezikom, jer iz vas ne govori nista drugo osim neznanja, mozda ces mi se sada nasmejati, ali i straha. ova zemlje ne ide nikud drugde do gde je mi odvedemo. ja necu biti tu kad stigne na odrediste, a nekako mi se cini da ce nam opet, umesto nas samih, za sve biti kriva amerika i 'svabo, bog ga ubio'

dvinity to - amerika je najveci zlotvor na svetu i nisi bash u pravu.

svakako da bih i sam mogao da pisem tri dana o svim glupostima ovdasnje vlasti, i sve idiotizme koje su nacinili i nepravde koje se desavaju samo zbog njih.

animozitet koji je usmeren prema americkoj politici je masovno usmeren od strane zemalja koje imaju nesposobne vlade da ucine bilo shta shto se tice onoga shto se popularno zove lobiranje i koriscenje medijske propagande.

Ono na shta zelim da obratim paznju je famozna poseta Busha Albaniji, i obecavanje Kosovske nezavisnosti. Svaki put se slatko nasmejem kada chujem da je neki anonimus iz americke vlasti bliske najdebilnijem predsedniku Amerike koji svojim retardiranim odlukama podseca na Harija Trumana na kraju svog mandata koji je bukvalno politicki ubio sebe pred njegov re-izbor koji se nije ni dogodio.

Nasa drzava, nasa vlast, nasa dijaspora, i svi ostali moguci faktori su kompletno nesposobni da urade ishta shto se tice nekog boljeg odnosa Srbije sa USA.

Da pitam nekog od vas, i vi razmislite

-Da li mislite da iko ovde od Amerikanaca zna za bombardovanje Srbije 1999?

-Da li mislite da iko ovde zna za Kosovo 1999?

-Da li mislite da iko ovde zna za Kosovo post-1999?

-Da li mislite da iko ovde zna za stvari koje se desavaju na Kosovu?

-Da li mislite da ovde iko zna shta je Kosovo Srbiji, i koje se pre svega kulturno bogastvo nalazi tamo?

verovatno 0.1% zna. i taj procenat koji zna, zna iz nekih fake izvestaja.

To shto Tadic ode kod Kondolize Rajs i ona mu se nesto iskenja za Haski Tribunal, i ljudska prava to macku o rep.

Jako je tesko objasniti americki sistem jer je haotican, ali jednostavnim recima - Bush moze da prizna Kosovo, moze da okaci zastavu Kosova u svojoj vili u Mejnu, moze da ode da im bude predsednik, da mi Srbi imamo 2 grama mozga, i da uticemo preko ljudi iz House of representatives, Senata... da znamo da koristimo propagandu i kazemo ljudima ovde da smo bili NEPRAVEDNO bombardovani 1999, da nam otimaju sveti deo drzave. Bush bi kao i Klinton za Kyoto sporazum (izgubio u Senatu 0-95, 5 uzdrzanih) popasao travu.

Dolazimo do zakljucka - nesposobni smo. i mi ovde i vlast tamo.

pazi formika, ja nemam problem sa americkom unutrasnjom politikom. ona je izvrsna. ali njene spoljne politike se zgrozavam i zbog spolje politike mislim daje najveci zlotvor.

Shto se tiche Zole. Ja se apsolutno slazem sa momkom. Nismo mi Amerika, oni dozvoljavaju fegetima da se setaju ulicama da bi dobili koji glas i osvojili re-izbor kao mayor, senator, representative. Oni dozvoljavaju portorikansku paradu jer ako ne dozvole ovi nece da rade i pola NY ce da stane.

Ni ja ne uhvatim svoju ribu i organizujem paradu i pocnem da se vatjarim sa ribama po gradu. To bi bilo uznemiravajuce i za normalne ljude. A i u krajnjoj liniji ovo je Amerika, ima svega i MNOGO ljudi i ovde je protiv tih parada.

Ja ne vidim na koji nachin su njemu sputana prava ako mu nije dozvoljeno da se hvali gradom kako je fag.

Ja verujemd a 99% stanovnista ne interesuje ako je neko gej ili ne, ako saznaju da je neko gej samo ce prestati da imaju kontakt sa tom osobom.

Extremne slucajeve koji premlacuju ljude ako saznaju da su oni gej treba sankcionisati.

ipak mi ovde govorimo o podnjeblju jedne Srbije, i jednog Balkana gde je politcka socijalizacija razlicita u mnogim pogledima od zapadne. Shto porodica shto shkola, vrshe drugaciji uticaj na mlade ljude i formiraju neki frame kroz koji gledamo stvari. Te stvari se jako tesko menjaju i ljudi i neke retardirane organizacije sa Zapada koje to pokusavaju da promene preko noci treba podsetiti da ovo nije vreme Americke aneksacije (kolonizacije bolje nazvati) Filipina vec 21vi vek, i da zabiju nos u svoju bashtu osim shto ovde kopaju po stvarima koje su stare stotinama godina.

e, tu smo

formica, brate minli, otkud tebi ideja da gej zeli da ide ulicom i hvali se kako je gej?? pa to su takve gluposti i takvi stereotipi, upravo zbog toga imamo to sto imamo. zaboravite na stereotipe ljudi, posto nemaju veze s mozgom. to je ono neznanje o kojem ja pricam. borite se ljudi, a nemate pojma protiv cega

i da te podsetim, i prebijanje zena u nasim domovima je staro stotinama godina, i onda se zbog toga tome ne treba stati na kraj sto pre?

preteski razgovori, treba neko da me plati za ovo. Pa gde je sad taj gej lobi o kome svi pricate i koji sutra moze da posalje coveka na mesec?? e drugari moji..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tacno je da nema potrebe da se ubedjujemo. momci krse zakon i tu je za mene kraj price.

sto se tice prebijanja pedera, ja cu svakako biti tamo sledece god pa se mozda i sretnemo

tuzan sam samo, zaista tuzan, zbog toga sto su ljudi iz jednog neznanja spremni na tako gnusna dela. veruj mi zola, da znas onoliko koliko ja znam o ljudima koje nazivas fegetima, pogledi bi ti bili malo drugaciji. i tebi i svima onima koji govore tvojim jezikom, jer iz vas ne govori nista drugo osim neznanja, mozda ces mi se sada nasmejati, ali i straha. ova zemlje ne ide nikud drugde do gde je mi odvedemo. ja necu biti tu kad stigne na odrediste, a nekako mi se cini da ce nam opet, umesto nas samih, za sve biti kriva amerika i 'svabo, bog ga ubio'

pazi formika, ja nemam problem sa americkom unutrasnjom politikom. ona je izvrsna. ali njene spoljne politike se zgrozavam i zbog spolje politike mislim daje najveci zlotvor.

pa nema tu sta da se prica, kao sto rekoh ne interesuje me sta su dok to rade u svojoj privatnosti, postoje raznorazni fetisi i bolesti, verujem da poznajem i neke pedere a da to ni ne znam i dok je tako nema nikakvih problema. ali mene kao ni mnoge druge njihovo seksualno opredeljenje ni njihov intimni zivot ne interesuje uopste. samo ne zelim da ih gledam kako to rade u javnosti jer mi to nije normalno. za sta ce im parade ? imaju klubove u kojima se skupljaju gde mogu da rade sta hoce kao i u svojim domovima. ja ne kazem da su oni losi ljudi ili nesto slicno. prosto njihova seksualna opredeljenja nisu prirodna i normalna. ajde i da nekako razumes one koji su u tome samo radi nekog svog vida uzivanja, ali da pederi usvajaju decu ? pa ta deca ne mogu biti normalna nikako. i cemu parada - samo attentnion whoring...svoju intimu cuvaj za takve trenutke i ne trazi batine na taj nacin, ovo je Srbija, Balkan, svi smo patrijarhalno vaspitani i to nam nije normalno, niti ce ikada biti imho a niti treba da bude.

edit: sjebao sam quote :D

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

razlozi gej parade drugari moji nije paradiranje perverznoscu kao sto mnogi misle nego:

u zemljama poput nase, gde su ljudska prava na zacetku, svrha parade je da se skrene paznja na postojanje drustvene grupe koja je marginalizovana i svakodnevno izlozena diskriminaciji i nasilju i da se uputi apel vlastima da donesu i sprovode zakone na osnovi kojih se, u ovom slucaju homoseksualci stite od diskriminacije i nasilja. kad kazem diskriminacija i nasilje, mislim na to da gazda nece da te zaposli ako izgledas 'cudno' ili se prica da si gej (sad ce neko da doskoci pa naravno nece da se siri sida i koznakakve jos gluposti pronikle iz nepoznavanja materije) i na to da doktor nece da te pregleda kad te prebiju ispred gej kluba, ili da ti doktor ne dozvoljava da das krv svojoj majci jer si napisao da si imao analni seksualni odnos (ajde nek neko bude pametan pa nek doskoci sa sidom). slike koje ste videli na rtsu ili ne znam gde gde se neka pirsovana dvojica sa lizu i skidaju goli okacite macku o rep, jer je u pitanju cista negativna propaganda. siguran sam da ste upoznati s tim pojmom. takve grupe ne zele nista drugo nego jednaka prava koja uzivaju i svi ostali heteroseksualni beli srbi u nasoj zemlji. jednaka ljudska prava.

u zemljama gde su takve stvari resene pre 20+ godina parada nije nista drugo drugari moji nego jedna velika zurka gde ucestvuju svi, i heteroseksualci i homoseksualci i beli i zuti i crveni i zeleni i dobro se zabavljaju. i ne, kao sto bi neupuceni ljudi pomislili, ne jebu se grupno u dupe, sto neupuceni ljudi misle da gejevi rade u svojim klubovima, nego jednostavno cuga zezanje djuskanje.

i za kraj, dve tri reci o meni.

ja sam heteroseksualni beli muskarac srpskog porekla. nikad u zivotu nisam dinar zaradio od moje aktivnosti koja se svrstava u nvo aktivnosti. pre 4 godine sam i ja mislio kako je u redu sto su gejevi na proslom prajdu prebijeni jer 'nema potrebe za takvim paradiranjem'. od tada me je put naveo na to da se malo vise edukujem i upoznajem ljude homo/biseksualnog opredeljenja i njihov nacin zivota. shvatio sam da homoseksualnost odredjuje karakter, ponasanje i shvatanja coveka koliko i boja njegove kose. shvatio sam da obicni ljudi obicno mrze ono sto ne razumeju i sto ne poznaju, a kad to nesto upoznaju, zapitaju se sta su to zapravo mrzeli i protiv cega su se borili

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

razlozi gej parade drugari moji nije paradiranje perverznoscu kao sto mnogi misle nego:

u zemljama poput nase, gde su ljudska prava na zacetku, svrha parade je da se skrene paznja na postojanje drustvene grupe koja je marginalizovana i svakodnevno izlozena diskriminaciji i nasilju i da se uputi apel vlastima da donesu i sprovode zakone na osnovi kojih se, u ovom slucaju homoseksualci stite od diskriminacije i nasilja. kad kazem diskriminacija i nasilje, mislim na to da gazda nece da te zaposli ako izgledas 'cudno' ili se prica da si gej (sad ce neko da doskoci pa naravno nece da se siri sida i koznakakve jos gluposti pronikle iz nepoznavanja materije) i na to da doktor nece da te pregleda kad te prebiju ispred gej kluba, ili da ti doktor ne dozvoljava da das krv svojoj majci jer si napisao da si imao analni seksualni odnos (ajde nek neko bude pametan pa nek doskoci sa sidom). slike koje ste videli na rtsu ili ne znam gde gde se neka pirsovana dvojica sa lizu i skidaju goli okacite macku o rep, jer je u pitanju cista negativna propaganda. siguran sam da ste upoznati s tim pojmom. takve grupe ne zele nista drugo nego jednaka prava koja uzivaju i svi ostali heteroseksualni beli srbi u nasoj zemlji. jednaka ljudska prava.

u zemljama gde su takve stvari resene pre 20+ godina parada nije nista drugo drugari moji nego jedna velika zurka gde ucestvuju svi, i heteroseksualci i homoseksualci i beli i zuti i crveni i zeleni i dobro se zabavljaju. i ne, kao sto bi neupuceni ljudi pomislili, ne jebu se grupno u dupe, sto neupuceni ljudi misle da gejevi rade u svojim klubovima, nego jednostavno cuga zezanje djuskanje.

i za kraj, dve tri reci o meni.

ja sam heteroseksualni beli muskarac srpskog porekla. nikad u zivotu nisam dinar zaradio od moje aktivnosti koja se svrstava u nvo aktivnosti. pre 4 godine sam i ja mislio kako je u redu sto su gejevi na proslom prajdu prebijeni jer 'nema potrebe za takvim paradiranjem'. od tada me je put naveo na to da se malo vise edukujem i upoznajem ljude homo/biseksualnog opredeljenja i njihov nacin zivota. shvatio sam da homoseksualnost odredjuje karakter, ponasanje i shvatanja coveka koliko i boja njegove kose. shvatio sam da obicni ljudi obicno mrze ono sto ne razumeju i sto ne poznaju, a kad to nesto upoznaju, zapitaju se sta su to zapravo mrzeli i protiv cega su se borili

zasto uopste zele da izgledaju cudno ? i kako se to tacno izgleda ? kao sto rekoh da se ponasaju normalno i da svoju intimu cuvaju za sebe to ne bi bio problem. ali oni to nabijaju okolini na nos pa se bune posle ? za te klubove kada sam postovao nisam mislio da oni tamo orgijaju, nego da je to mesto gde mogu da se muvaju, zezaju, djusakju sa sebi slicnima i da im niko ne smeta. i jos jednom ponavljam da se ponasaju normalno, tj da svoju intimu cuvaju za sebe bez obzira na orijentaciju a pogovoto sa takvom devijacijom niko i ne bi znao da su gejevi i ne bi imali problema. a parada u ovoj zemlji je cisto guranje prsta u oko svim ostalim normalno seksualno orijentisanim ljudima.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

kao sto rekoh da se ponasaju normalno i da svoju intimu cuvaju za sebe to ne bi bio problem. ali oni to nabijaju okolini na nos pa se bune posle ?

za te klubove kada sam postovao nisam mislio da oni tamo orgijaju, nego da je to mesto gde mogu da se muvaju, zezaju, djusakju sa sebi slicnima i da im niko ne smeta. i jos jednom ponavljam da se ponasaju normalno, tj da svoju intimu cuvaju za sebe bez obzira na orijentaciju a pogovoto sa takvom devijacijom niko i ne bi znao da su gejevi i ne bi imali problema. a parada u ovoj zemlji je cisto guranje prsta u oko svim ostalim normalno seksualno orijentisanim ljudima.

eto ti ga sad. ja lepo pokusao da ti objasnim ali izgleda da ne ide.

kad se ti setas parkom sa devojkom onda je to ok, a kad se devojka seta parkom sa devojkom onda je to nabijanje na nos. primecujes dvostruke standarde mozda?

za kraj vecerasnje diskusije, svetska zdravstvena organizacija, koja deluje pod okriljem ujedinjenih nacija je '91. godine uklonila homoseksualnost sa liste bolesti ili sto ti kazes devijacija. i molim vas nek mi neko servira pricu o gej lobiju

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

eto ti ga sad. ja lepo pokusao da ti objasnim ali izgleda da ne ide.

kad se ti setas parkom sa devojkom onda je to ok, a kad se devojka seta parkom sa devojkom onda je to nabijanje na nos. primecujes dvostruke standarde mozda?

za kraj vecerasnje diskusije, svetska zdravstvena organizacija, koja deluje pod okriljem ujedinjenih nacija je '91. godine uklonila homoseksualnost sa liste bolesti ili sto ti kazes devijacija. i molim vas nek mi neko servira pricu o gej lobiju

mogu oni da ukidaju sa liste bolesti koliko god hoce. nisu dvostruki standardi samo jedno je meant to be a drugo je evoluciono ne odrzivo, prosto priroda to nije tako smislila. i ja pri setanju sa devojkom ne trazim paznju ni prava i bas zato da ih jednoga dana ne bih morao da trazim u deformisanom svetu, borim se od pocetka protiv takvih stvari.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Srdjane ja se slazem sa tobom u nekim delovima.

Koje zakone mi trebamo da donesemo da bi se homosexualci osecali bolje? Ja ipak smatram da je zelja gay parada ne da utice na vlast da ih bolje tretira vec nesto drugo. Ok, recimo da je to da zele da pokazu da postoje, da se ne tretiraju kako treba i sve te stvari.

Medjutim ja mislim da se ti kao individua mnogo trudis da opravdas i pokazes Srbima kako mi trebamo njih da tolerisemo. Kako oni trebaju da budu "jednaki" - kako volim ovu rec. ("volim")

Ja licno smatram da je homosexualnost devijacija i potrebno je mnogo liberalizma u nama da bi je opravdali. (ista prica za legalizaciju marihuane svuda u svetu). medjutim ogromna vecina nas je na konzervativnoj strani politickog spektra.

takodje, ljudi koji se smatraju liberalnima tu rec bash i ne interpretiraju kako treba.

uz svo duzno postovanje tebi kao choveku, ja ipak mislim da ti guras ovo predaleko. ne u smislu da je to netacno shto pricas - vec je previse idealizacija demokratije

na koga cemo da se ugledamo u pogledu homoseksualaca?

Ovde u NYC gde se gejevi shirom Amerike sele jer ne zele da budu diskriminisani, jako retko mozes videti dve devojke ili momka da se drze za ruke. ja znam dve devojke na mom fakultetu koje su u vezi dve godine, i ja ih nisam video da se drze za ruke ili poljube evo 1.5 godinu. Naglasavam - mesto gde gejevi dolaze da bi se osecali bolje, ne mogu da ostvare prava koje pokusavaju nama sa Balkana da usade. Kao da smo neki eksperiment choveche. Pa ako ste vi toliko liberalni zasto ovde ljudi ne mogu da ostvare svoja prava kompletno? Glupost prijatelju.

Zelim da se usmerim na jedan primer sa kraja ovog leta.

Elem, dosavsi u USA sredinom avgusta otisao sam sa ribom na ostrvo zvano "Fire Island". 3 sata voznje od NYCa. Dakle ostrvo je 99% gejevi. Gej zastave su na sve strane i ljudi na tom ostrvu su izuzetno ljubazni i ne moraju da kriju svoju seksualnost i vidis da su tu oni ostvarili svoja prava.

Mesto gde su oni "medju svojima" mogu da ostvare svoja prava.

Ono na shta ti pozivas je previse idealizam, i kada gejevi svoja prava ostvare u NYCu, onda mozda i mozemo da ocekujemo to u BGu i dalje. Do tada, to je shto je.

da dodam - zaista je pateticno slusati izjave amerikanaca o ljudskim pravima. oni - koji su pre 40 godina zabranjivali crncima da sede u prednjem delu autobusa i morali da ustaju pred belcima. koji su pozatvarali 100,000 japanaca za vreme WWII i jos x drugih stvari, nama treba da sole pamet o ljudskim pravima. da - treba gejevi da imaju odredjen stepen dodatnih prava, ali postepeno. ni rucak se ne pravi preko noci

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

mogu oni da ukidaju sa liste bolesti koliko god hoce. nisu dvostruki standardi samo jedno je meant to be a drugo je evoluciono ne odrzivo, prosto priroda to nije tako smislila. i ja pri setanju sa devojkom ne trazim paznju ni prava i bas zato da ih jednoga dana ne bih morao da trazim u deformisanom svetu, borim se od pocetka protiv takvih stvari.

A evoluciono je odrzivo to sto se kotimo ko mravi i sto tjemo relativno uskoro istroshiti zemljine resurse?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

zakrzhljali oblik gradjanskog drushtva u samom beogradu i eventualnu ns-i i nishu, ostatak srbije nema chak ni obrise tog zakrzhljalog sistema gradjanskih vrednosti

Auuuu ala si ti gladan ... pogodi sa cim cu da te hranim ?

@tema

Organizacije ovakvog tipa su manipulacija mentola koje mozes da nadjes na derbijima a osnovane od strane suprotne linije zarad negativne propagande. Moje licno misljenje na svaku temu koja prati "Nova organizacija XXXXXXX koja propagira fasizam" od sada pa nadalje. Ovakvih "patriota" sam se nagledao preko interneta za ceo zivot a ima ih na svim stranama.

@prava

Doktor ima pravo da ti odbije donaciju krvi ako postoji sumlja da imas HIV. U slucaju kurvi i narkomana to je zdrav razum dok je kod pedera cista predostroznost. Neko moje rezonovanje. Ipak ga primas u bulju a ko ce meni da garantuje da si se dobro namastio i da te nije neka crncuga iscepala a, a? =o))

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

A evoluciono je odrzivo to sto se kotimo ko mravi i sto tjemo relativno uskoro istroshiti zemljine resurse?

tu su ratovi da se to regulise :) a u poslednje vrme se i priroda sama brani raznim zemljotresima, pozarima, olujama i sl :)

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

koki.jpg

skrnavis lik i delo Peje sa ovom slikom..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ zola - jedno zanimljivo pitanje. otkud znas da pokreti za prava gejeva i sami gejevi nisu odgovor prirode na nase masovno razmnozavanje? :) vidi, gejeva je uvek bilo i uvek ce biti 9%, ako tih 9% ne bude prinudjeno na razmnozavanje, time se utice na smanjenje svetskog nataliteta :) . salu na stranu, ne trazis prava zato sto ih vec imas. oni ih nemaju. i ne brini se, nece doci do toga da ti moras da trazis prava, jer se mi ovde borimo za jednakost svih, i to je ono sto ugrozene grupe i traze, jednakost za sve

@ formica - vidi ovako, takva ti je prica u istoriji isla mnogo puta. Sve sto je ikad bilo drugacije smatrano je bolescu i protiv toga se borilo. Uzmimo za priper Galilea Galileja koji je spaljen na lomaci. Oke, to je bilo pre 6 vekova. Ali zar mi danas stvarno mozemo da tvrdimo da smo toliko visoko na lestvici evolucije da nam se takve stvari ne ponavljaju u nekim drugim oblicima?

kako mislis na koga cemo se ugledati? hm, posto se bavim i knjizevnoscu rekao bih oskar vajld, koji je bio gej, a od koga svi mogu da uce u domenu knjizevnosti.

I primetio sam uvek to 'oni' pokusavaju nama, kao da je to neka zavera.. pa koji oni druze? evo u ovom slucaju ja. i nisam finansiran sa zapada. da ravnopravnost ne postoji, ja bih je izmislio. brate ameri su stoka i ameri ce da diskriminisu crnce kad stignu. Uzmi za primer dansku svedsku, pa i tebi severnu, kanadu gde gej par (pouzdano znam) sedi u kaficu i ljubi se i prica i niko ih ne jebe 2 posto. to su zemlje kojima treba da tezimo. da li zive bolje od nas? da. da li imaju veci standard? da. da li tolerisu gejeve? DA! sa druge strane, imamo albaniju, post sssr republike, bliski istok, gde se gej parade prebijaju. da li zelim da zivimo kao oni? ne hvala. saberite dva i dva.

i molim te jos jednom, ne dovodi moje teze u vezu s amerikom. i nema nikakve zavere, nikakvi ameri nama ne sole pamet. ne povezuj sve sa amerikom. najveci donatori lgbt organizacija u srbiji su, koliko ja znam, zemlje beneluksa i skandinavski blok. mada, postoji dosta stvari koje mozemo da pokupimo od amera. na primer, odnos vlasti i milicije prema ugrozenim grupama

@ seth - i ribe ga primaju u bulju

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@ zola - jedno zanimljivo pitanje. otkud znas da pokreti za prava gejeva i sami gejevi nisu odgovor prirode na nase masovno razmnozavanje? :) vidi, gejeva je uvek bilo i uvek ce biti 9%, ako tih 9% ne bude prinudjeno na razmnozavanje, time se utice na smanjenje svetskog nataliteta :) . salu na stranu, ne trazis prava zato sto ih vec imas. oni ih nemaju. i ne brini se, nece doci do toga da ti moras da trazis prava, jer se mi ovde borimo za jednakost svih, i to je ono sto ugrozene grupe i traze, jednakost za sve

@ formica - vidi ovako, takva ti je prica u istoriji isla mnogo puta. Sve sto je ikad bilo drugacije smatrano je bolescu i protiv toga se borilo. Uzmimo za priper Galilea Galileja koji je spaljen na lomaci. Oke, to je bilo pre 6 vekova. Ali zar mi danas stvarno mozemo da tvrdimo da smo toliko visoko na lestvici evolucije da nam se takve stvari ne ponavljaju u nekim drugim oblicima?

kako mislis na koga cemo se ugledati? hm, posto se bavim i knjizevnoscu rekao bih oskar vajld, koji je bio gej, a od koga svi mogu da uce u domenu knjizevnosti.

I primetio sam uvek to 'oni' pokusavaju nama, kao da je to neka zavera.. pa koji oni druze? evo u ovom slucaju ja. i nisam finansiran sa zapada. da ravnopravnost ne postoji, ja bih je izmislio. brate ameri su stoka i ameri ce da diskriminisu crnce kad stignu. Uzmi za primer dansku svedsku, pa i tebi severnu, kanadu gde gej par (pouzdano znam) sedi u kaficu i ljubi se i prica i niko ih ne jebe 2 posto. to su zemlje kojima treba da tezimo. da li zive bolje od nas? da. da li imaju veci standard? da. da li tolerisu gejeve? DA! sa druge strane, imamo albaniju, post sssr republike, bliski istok, gde se gej parade prebijaju. da li zelim da zivimo kao oni? ne hvala. saberite dva i dva.

i molim te jos jednom, ne dovodi moje teze u vezu s amerikom. i nema nikakve zavere, nikakvi ameri nama ne sole pamet. ne povezuj sve sa amerikom. najveci donatori lgbt organizacija u srbiji su, koliko ja znam, zemlje beneluksa i skandinavski blok.

@ seth - i ribe ga primaju u bulju

zato sto je gejeva bilo i pre masovnog razmnozavanja ljudske populacije. to nije nesto juce izmisljeno pa da kazes da je odgovor prirode. ne vidim druga ziva bica da tu upraznjavaju kad se previse razmnoze negde. nase pravo je da ne zelimo da ih gledamo kako se vataju po ulicama i da ne zelimo da nase drustvo prati dekadenciju ostalih i za ta prava cemo se boriti. i kao sto rekoh x puta da se ponasaju kao normalni ljudi i ne skrecu paznju na sebe nikakvih problema ne bi imali.

nekako mi poredjenje tolerisanja pedera sa privredom i standardom zemalja zvuci previse decje da bih ulazio u diskusiju oko toga.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Realno, ameri mogu da diskriminisu crnce kolko hoce, ali su crnci veci rasisti nego svi skinsi zajedno.

Said that, evo ja prvi necu da zivim u zemlji gde ce 2 pedera da mi se zvalave ispred deteta na ulici i da ja treba detetu da kazem "pa to je normalno"... e pa nije normalno i nece ni biti. Pederi imaju sva prava koja imaju i heteroseksualci (osim da sklapaju brakove i nedaj boze usvajaju decu)... ali hoce pederi preko leba pogace, nije im dovoljno sto se sevaju u dupe, nego hoce da uche i decu da se sevaju u dupe, i da stavljaju jedni drugima burme na kurac. Serem se ja na to.

doduse.... pre bih bio peder nego narkoman (:.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Realno, ameri mogu da diskriminisu crnce kolko hoce, ali su crnci veci rasisti nego svi skinsi zajedno.

Said that, evo ja prvi necu da zivim u zemlji gde ce 2 pedera da mi se zvalave ispred deteta na ulici i da ja treba detetu da kazem "pa to je normalno"... e pa nije normalno i nece ni biti. Pederi imaju sva prava koja imaju i heteroseksualci (osim da sklapaju brakove i nedaj boze usvajaju decu)... ali hoce pederi preko leba pogace, nije im dovoljno sto se sevaju u dupe, nego hoce da uche i decu da se sevaju u dupe, i da stavljaju jedni drugima burme na kurac. Serem se ja na to.

doduse.... pre bih bio peder nego narkoman (:.

Volim te

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

zato sto ne zelim da ih sutra moja deca gledaju kako se drze za ruke i zvalave po ulicama. svoju intimu nek upraznjavaju u svojoj privatnosti i nema nikakvih problema, savrseno me ne interesuju. ali dok god budu pravili parade, bicu tamo da se borim protiv toga. jer ne zelim da jednog dana budem deo parade " hej mi smo normalni hocemo svoja prava". nema tu apsolutno nikakve mrznje, ja ih ne mrzim, moje misljenje je da svako ima pravo da radi sta hoce dok time ne ugrozava druge. a ako me neko ugrozava necu se skloniti ili trpiti nego cu se boriti protiv toga na sve moguce nacine.

hmm mozda sam ja corav ali ja na onom sajtu nigde ne vidim slicne reci ?

ako ti mohi odgovori na ovo, ja se ne mesam... odlucio sam da budem pedercina... vise se isplati... :)))))))))))))))))))))))))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ako ti mohi odgovori na ovo, ja se ne mesam... odlucio sam da budem pedercina... vise se isplati... :)))))))))))))))))))))))))))

moze da odgovara sta god hoce, ja sam jednom diskutovao ozbiljno sa njim i skapirao da nema poente. bleja, zezanje uvek, ozbiljna prica jock.

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

razlozi gej parade drugari moji nije paradiranje perverznoscu kao sto mnogi misle nego:

u zemljama poput nase, gde su ljudska prava na zacetku, svrha parade je da se skrene paznja na postojanje drustvene grupe koja je marginalizovana i svakodnevno izlozena diskriminaciji i nasilju i da se uputi apel vlastima da donesu i sprovode zakone na osnovi kojih se, u ovom slucaju homoseksualci stite od diskriminacije i nasilja.

na koji nacin je konkretno ugrozena gej populacija??? i na koji nacin ce im paradiranje pomoci da rese "problem" koji imaju??? imace samo kontra efekat...

@formica: protiv albanskog lobija se ne moze nista... mozda da smo jevreji... ovako slaba vajda... :)

a ameri nemaju pojma o mnogim stvarima i ja im zavidim zbog toga... boli ih qrac... imaju pametnija posla... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...