Jump to content

Jos jedna


Recommended Posts

a ako me neko ugrozava necu se skloniti ili trpiti nego cu se boriti protiv toga na sve moguce nacine.

Kako te tačno ugrožavaju? Jure te po mračnim uličicama da te jebu?

Razumem da se brineš za svoju decu da ne pokupe loš uticaj, ali ako ti sam ne možeš da im objasniš šta je dobro a šta nije dobro, onda jebiga. Znači nevezano za ovaj konkretan slučaj, ako ne možeš da izgradiš autoritet i da od svoje dece napraviš prave ljude, onda ni ne treba da budeš roditelj, i za to nisu krivi gejevi.

Sa druge strane, moji roditelji u životu nisu samnom progovorili o homoseksualizmu, drogama, spolnim bolestima i drugim veselim pojavama, pa se ipak ne fircam u guzu i ne drogiram se. Ali nije sve u priči - ako izgradiš autoritet i svojim ponašanjem postaviš role model, nema šta da te bude strah ni da je svaki dan gej parada tačno ispred tvog prozora.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eto ti ga sad. ja lepo pokusao da ti objasnim ali izgleda da ne ide.

kad se ti setas parkom sa devojkom onda je to ok, a kad se devojka seta parkom sa devojkom onda je to nabijanje na nos. primecujes dvostruke standarde mozda?

kada se gej seta sa mojom devojkom to je ok... a kada se ja setam sa gejevom "devojkom" to nije ok... jbt. pa i ja sam ugrozen... i to duplo... em mi je devojcica izasla sa gejom, em ce me tipovati zola...

ne zelim da budem veci papa od pape... oni su sami odlucili da uskrate sebi pravo na reprodukciju... samim tim nikada necemo biti jednaki... ja za to nisam kriv... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

A evoluciono je odrzivo to sto se kotimo ko mravi i sto tjemo relativno uskoro istroshiti zemljine resurse?

obrati se albancima... kod nas vlada bela kuga... :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

i kao sto rekoh x puta da se ponasaju kao normalni ljudi i ne skrecu paznju na sebe nikakvih problema ne bi imali.

rece neko, 'normalno' je samo skup predrasuda nakupljenih do zrelog doba

po toj filozofiji zola mozes isto da kazes za pankere, metalce, ma sve ostale koji se ne oblace / ponasaju na nacin na koji je srbija navikla, sto onda vodi kalupljenju i pravljenju ovaca od ljudi. sad bih to povezao sa crkvom, ali necu, jer ce nam se prosiriti diskusija jako

sto se tice 'decije' rasprave, hocu samo da ti kazem da je tamo takva situacija - gejevi imaju sva prava. i reci mi zola, da li su hetero ljudi ugrozeni? da li 'normalni' ljudi paradiraju i traze svoja prava? ne druze moj, svi zive srecno i zadovoljno. praktican primer i dokaz kako funkcionise drustvo u kojem se homoseksualci tretiraju kao jednaki

Pederi imaju sva prava koja imaju i heteroseksualci (osim da sklapaju brakove i nedaj boze usvajaju decu)...

sem toga da se setaju parkom sa osobom koju vole i sem toga da tebe pesmo nikad niko nije prebio kad si izasao iz kafica zato sto se u njemu okupljaju heteroseksualci

ali hoce pederi preko leba pogace, nije im dovoljno sto se sevaju u dupe, nego hoce da uche i decu da se sevaju u dupe, i da stavljaju jedni drugima burme na kurac. Serem se ja na to.

e upravo na to mislim kad kazem 'neznanje'. predrasude i stereotipi pesmo, koji nemaju veze sa realnoscu. gluposti, jednom recju

na koji nacin je konkretno ugrozena gej populacija??? i na koji nacin ce im paradiranje pomoci da rese "problem" koji imaju??? imace samo kontra efekat...

@formica: protiv albanskog lobija se ne moze nista... mozda da smo jevreji... ovako slaba vajda... :)

a ameri nemaju pojma o mnogim stvarima i ja im zavidim zbog toga... boli ih qrac... imaju pametnija posla... :)

ugrozeni su na nacin koji sam objasnio pesmi. a paradiranje ce resiti problem na isti nacin na koji je resavalo i pitanja ostalih diskriminisanih grupa u proslosti (zena, crnaca, jevreja...)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Kako te tačno ugrožavaju? Jure te po mračnim uličicama da te jebu?

Razumem da se brineš za svoju decu da ne pokupe loš uticaj, ali ako ti sam ne možeš da im objasniš šta je dobro a šta nije dobro, onda jebiga. Znači nevezano za ovaj konkretan slučaj, ako ne možeš da izgradiš autoritet i da od svoje dece napraviš prave ljude, onda ni ne treba da budeš roditelj, i za to nisu krivi gejevi.

Sa druge strane, moji roditelji u životu nisu samnom progovorili o homoseksualizmu, drogama, spolnim bolestima i drugim veselim pojavama, pa se ipak ne fircam u guzu i ne drogiram se. Ali nije sve u priči - ako izgradiš autoritet i svojim ponašanjem postaviš role model, nema šta da te bude strah ni da je svaki dan gej parada tačno ispred tvog prozora.

ugrozavaju me, gadljiv sam, ne zelim da vidim dva muskarca kako se ljube. meni je to sasvim dovoljan razlog. za moj autoritet i moje vaspitanje dece se ne brini ali i kod njih polazim od svog primera, da ce biti vaspitani da to nije normalno, i da ce i njima to biti gadno te stoga ni ne zelim da tako nesto mogu da vide. nije mi jasno samo odakle si izvukao da je meni problem vaspitanje dece...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

nase pravo je da ne zelimo da ih gledamo kako se vataju po ulicama i da ne zelimo da nase drustvo prati dekadenciju ostalih i za ta prava cemo se boriti. i kao sto rekoh x puta da se ponasaju kao normalni ljudi i ne skrecu paznju na sebe nikakvih problema ne bi imali.

nekako mi poredjenje tolerisanja pedera sa privredom i standardom zemalja zvuci previse decje da bih ulazio u diskusiju oko toga.

Isto tako su ameri smatrali da je njihovo pravo da ne gledaju crnce po ulici, u autobusu, u skoli ...

Jesu isto tako crnci pravili skupove i parade da bi nabijali nekome nesto na nos ili zato sto su zapravo bili diskriminisani?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ugrozavaju me, gadljiv sam, ne zelim da vidim dva muskarca kako se ljube. meni je to sasvim dovoljan razlog. za moj autoritet i moje vaspitanje dece se ne brini ali i kod njih polazim od svog primera, da ce biti vaspitani da to nije normalno, i da ce i njima to biti gadno te stoga ni ne zelim da tako nesto mogu da vide. nije mi jasno samo odakle si izvukao da je meni problem vaspitanje dece...
eh srbijo:)

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

rece neko, 'normalno' je samo skup predrasuda nakupljenih do zrelog doba

po toj filozofiji zola mozes isto da kazes za pankere, metalce, ma sve ostale koji se ne oblace / ponasaju na nacin na koji je srbija navikla, sto onda vodi kalupljenju i pravljenju ovaca od ljudi. sad bih to povezao sa crkvom, ali necu, jer ce nam se prosiriti diskusija jako

sto se tice 'decije' rasprave, hocu samo da ti kazem da je tamo takva situacija - gejevi imaju sva prava. i reci mi zola, da li su hetero ljudi ugrozeni? da li 'normalni' ljudi paradiraju i traze svoja prava? ne druze moj, svi zive srecno i zadovoljno. praktican primer i dokaz kako funkcionise drustvo u kojem se homoseksualci tretiraju kao jednaki

sem toga da se setaju parkom sa osobom koju vole i sem toga da tebe pesmo nikad niko nije prebio kad si izasao iz kafica zato sto se u njemu okupljaju heteroseksualci

e upravo na to mislim kad kazem 'neznanje'. predrasude i stereotipi pesmo, koji nemaju veze sa realnoscu. gluposti, jednom recju

ugrozeni su na nacin koji sam objasnio pesmi. a paradiranje ce resiti problem na isti nacin na koji je resavalo i pitanja ostalih diskriminisanih grupa u proslosti (zena, crnaca, jevreja...)

naucici su rekli da je samo 3% ljudi na svetu normalno. to je preopsirna i relativna tema za diskusiju. ja pricam samo o "prirodno normalnim" stvarima. ulazenje u raspravu oko pankera itd i razlicitih podkultura i razloga njihovog postojanja je nesto drugo.

nisam mislio bukvalno decije nego da je previse banalan primer, svodi se na indukciju koja je u fazonu : u norveskoj je dobar standard. u norveskoj postoji smrtna kazna. smrtna kazna povlaci dobar standard. :) naravno lupio sam ne znam da li postoji smrtna kazna, samo navodim kao primer.

i da, osecam se ugrozeno kada vidim dva muskarca da se ljube, prosto to mi je gadno i to nikada necu moci promeniti, a u krajnjem slucaju to ni ne zelim da promenim. i verujem da isto to oseca veliki broj hetero osoba.

edit : sto se tice zena, crnaca i jevreja, po meni to je sasvim druga vrsta diskriminacije koja je uglavnom prevazidjena jer je uvidjena greska u samoj ideologiji takve diskriminacije. mada i ovakve netrpeljivosti i dalje postoje u velikom broju i u zapadnim zemljama.

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Istu paralelu sa svime sto govorite protiv gej parada, brakova, usvajanja i sl mozete povuci sa diskriminacijom crnaca.

Crnci su paradirali za svoja prava, po vasoj logici na to nisu trebali da imaju pravo jerbo BELCI NE PARADIRAJU GOVORECI DA SU BELI ...

Crncima nije bio dozvoljen brak sa belcima ...

O usvajanju dece tek nije bilo rechi jer pobogu oni su prljavi i divlji ...

Vi ste zapravo danashnji redneck rasisti ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ovaj divni mnogo protivrechi sebi.. onamo mi je pretio da mu kazhem ko ga je uvredio na bond topku i kad se Laza javio, pretio njemu a ovde propagira open mind prichu i bori se za slobodu ugnjetavanih...

dvini, sloboda govora je isto pravo (sloboda lol), a tvoje reshavanje sukoba je ipak fizicki napad, ode ti kredibilitet ...

toliko o tim desnicharskim metodama koje pljujesh ovde.

Edited by Zlaja

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

novi argument: ne mogu ja pomoci muskarcu da bude zena... hocu i ja da imam dva metra i da budem crnac... posto je to nemoguce... zelim da se svi kosevi spuste na 2,60m tako da bih i ja mogao da kucam sa bacanja... :))

btw. meni smeta i kada se tip i riba zvalave na javnim mestima... verovatno sam idiot... tako sam vaspitan...

"sem toga da se setaju parkom sa osobom koju vole i sem toga da tebe pesmo nikad niko nije prebio kad si izasao iz kafica zato sto se u njemu okupljaju heteroseksualci"

neki hetero likovi su takodje prebijani u gej klubovima... mislim da nece praviti paradu zbog toga... privatna tuzba je dovoljna... zbog povreda, ne zbog seksualnog opredeljenja...

sad ozbiljno: iz iskustva drugih zemalja mozemo zakljuciti da je parada samo pocetak... posle dolaze brakovi, pa deca... zasto makar jednom ne ispadnemo pametni, pa naucimo nesto na greskama drugih...

svi smo mi ponekad ugrozeni... ne treba izazivati sudbinu... ne nosim ni je zvezdin dres kad idem na banjicu... iako sam zakonski potpuno zasticen... realna opasnost je uvek tu... i to se ne moze izmeniti... niti u srbiji, niti u engleskoj, niti u italiji, niti u grckoj... ... ...

osobe sa invaliditetom su takodje ugrozene, pa neguraju organizovano kolica 3. decembra kroz grad...

Istu paralelu sa svime sto govorite protiv gej parada, brakova, usvajanja i sl mozete povuci sa diskriminacijom crnaca.

Crnci su paradirali za svoja prava, po vasoj logici na to nisu trebali da imaju pravo jerbo BELCI NE PARADIRAJU GOVORECI DA SU BELI ...

Crncima nije bio dozvoljen brak sa belcima ...

O usvajanju dece tek nije bilo rechi jer pobogu oni su prljavi i divlji ...

Vi ste zapravo danashnji redneck rasisti ...

slicnosti su velike... ali i razlike...

a za svoja prava ne treba da zahvale paradama, vec ratovima koji su se zbog toga vodili...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

slicnosti su velike... ali i razlike...

a za svoja prava ne treba da zahvale paradama, vec ratovima koji su se zbog toga vodili...

A ti ratovi su se vodili jer su oni sedeli kuci srkshtenih ruku?

A ja ne mogu da verujem da jos uvek ima neko ko se tripuje da cela prica oko "prava" homoseksualaca ima veze sa necim sto nije novac. Svasta, svasta.

Oprosti sto nemam veze u tim tajnim organizacijama koje ti dobavljaju te informacije O VELIKI BOLE ...

Aj kad vec imas te kontakte pitaj ih gde se skriva mladic i ko je ubio kenedija ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...