Jump to content

Turnir PC-Studio 10.01.2008


Sickness

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sickness momce opusti se ja dolazim na turnir !!

to ti je vaznije od svega...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

au subo,ubo si ga u centar...a to se najvise kapira posle ove izjave za nagrade...

@sickness pa jebes sve ako ti pravis turnir da bi zaradio... :((( odustani onda odmah...

realno lesho, dodjesh tamo a ono raspad sistema, ne zna se shta se deshava, radi i sl.

nagrade isto, bice e jbga ljudi shta da se radi ovo je srbija ...

realno tur u AI treba posluziti kao primer svima!

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

Znate i sami da je Gaming u srbiji slab , sta da vam pricam , ja se trudim bar malo da ga podignem ... ali videcemooooo [:o)] Nije ovo meni prvi turnir da organizujem , :)

Kukala ti majka onda!

Link to comment
Share on other sites

skupicu ja mix ekipu iz kga ako mi neko kaze da li ima autobus za "Odzake" i koliko bi bila karta ... Pozz swima ... Nadam se da ce neko da mi odgowori ... Moze i voz ako nema bus i kad ima zadnji bus (voz) ... :)) nadam se da nece biti mnogo jakih ekipa :DD

skupicu ja mix ekipu iz kga ako mi neko kaze da li ima autobus za "Odzake" i koliko bi bila karta ... Pozz swima ... Nadam se da ce neko da mi odgowori ... Moze i voz ako nema bus i kad ima zadnji bus (voz) ... :)) nadam se da nece biti mnogo jakih ekipa :DD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...