Jump to content

Terra.Net online Winter League 07/08


valtasar

Recommended Posts

Terra.Net online Winter League

Prijave do 07.12.2007 godine na : http://www.terra.net.ba/forum/viewtopic.php?p=86305#86305

Izvlacenje grupa: 14.12.2007 21:00

pocetak lige:15.12.2007 18:00

Mecevi se igraju po grupama subotom i nedeljom u u terminima od 18:00 19:15, 20:30, 21:45 + bonus termin za taj dan 23:00!

Igra se na 4 terra.net cw servera podignuta na novoj mashini koja startuje specialno za ligu.Za IP servera bicete naknadno obaveshteni jer uzimamo novi link.

Sistem Takmicenja

Igra se MR15, prvo smoke runda za uzimanje SS, zatim knife runda gde pobednik bira stranu

Over time se igra u grupama i u eliminacijama do 1/4 finala,ukoliko je nereseno.

Ucestvuje max 32 ekipe podeljene u 8 grupa sa po 4 ekipe i igraju se po 3 kola u grupama:

- 1.kolo - de_dust2

- 2.kolo - de_nuke

- 3.kolo - de_inferno

Za plasman u grupama prvo se gledaju poeni a zatim razlike dobijenih i izgubljenih rundi.

Dve najbolje ekipe iz grupa idu dalje u eliminacije 1/16, i pobednici eliminacija idu u 1/8 finala.

od 1/4 igrace se best of 3 (de_train, drugu mapu porazeni bira)

1/4 : finala, best of 3(de_inferno, drugu mapu porazeni bira)

1/2 : finala best of 3(de_clan1_mill, drugu mapu porazeni bira)

1/1 : finala best of 3(de_dust2,drugu mapu porazeni bira)

Ako dve ekipe imaju isti broj poena, gleda se razlika dobijenih i izgubljenih partija.

1) Kasnjenje se nece tolerisati, sve ekipe imaju 15 ili vise minuta vremena da udju na server i da se zagreju (zavisi od sudije).

Ekipa koja se u zakazenom terminu ne pojavi na serveru automatski gubi 0 - 16 ili se pak ekipe mogu dogovoriti o naknadnom igranju/odlaganju.

2) Ako u toku mecha nekom igracu pukne net, zablokira racunar...stavlja se pauza odmah, a igrac ili zamena imaju 5 min rok (nije fiksno) da udju na server i dalje se nastvlja normalno. Ako igrac ne ulazi na server, admin koji kontrolise mech skida pauzu i ekipa nastavlja mec sa 4 (ili manje) igraca. Ako se pucanje desava u prve 3 runde onda sledi restart i ne pamti se dotadasnji rezultat. Ako je h1 onda je posle rr 0-0, a ako je h2 onda je rezultat onaj od h1 a u h2 je 0-0.

3) U eliminacijama, kada vase ekipe igraju meceve znacete minimum 4-5 dana ranije tako da ukoliko vam termin ne odgovara vi imate pravo da trazite odlaganje najmanje 2 dana pred mech i ako to uradite na vreme suprotna ekipa MORA da prihvati odlaganje i da se dogovore za novio termin, molbe za odlaganje dan pre mecha ili na dan mecha nece biti uvazene ali ukoliko se druga ekipa ipak slozi onda nije problem.

NAPOMENA: Vodite racuna da odlagajuce termine trazite od 12h - 17h jer regularni mechevi pocinju vec u 18h , ili da odlozite match za radni dan, naravno sve uz dogovor sa adminom odredjenim da suti vash match.Vazi i za odlaganje matcheva u grupi.

4) Ako u toku mecha zapazite bilo kakvu nepravilnost, nemojte gubiti vreme da isterujete pravdu (da psujete i slicno) vec zavrsite mech a posle cete moci da odgledate demo i ako budete sigurni da je bilo neke nepravilnosti da se zalite na forumu. Takodje mozete adminu da prosledite primedbu (say_team: @text). Vredjanje i slicni ispadi nece se tolerisati.

5) Zabranjeno je koristiti say za prebacivanja ili provokacije, samo Team Leader sme koristiti Say, za svu komunikaciju sa saigracima koristite say_team ili Team Speak . Nepostovanje dovodi do upozorenja admina i admin ima pravo posle 3 upozorenja da prekine mech a da kaznjena ekipa izgubo mech sa 16-0.

6) Kada dodje vreme vaseg mecha, pre nego udjete na server stavite odmah svoj tag+nick da bi mech pre krenuo.

7) Smoke roung i SS kao dokaz 32 bita.

PS. ne sumljajuci da je gore izreklamirana liga dogadjaj sezone i bez zadnjih namera krecemo

sa nasom ligom koja bi po nekom planu trebala da se zavrshi pred pocetak pomenute.

pozdrav i dobro nam dosli.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chush, da su u pregovorima sa nekim sponzorima josh ne bi stavili da ce bit lige dok ne budu sigurni da li ce imat nagrade.

Zato i govore mozda da bi se ljudi prijavili i nadali a na kraju "Jbg, ispalili sponzori".

Link to comment
Share on other sites

kao da su nagrade bitne, tu smo da se druzimo ;)

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

ok aj ti iscimaj ligu i nabaci sponzore (:

Proshlu KGB Ligu sam ja iscimao jednog sponzora( gear4gamer ) i pomogao iggiju malko. :)

Tako da... Taj ti post nije na mestu, malo se informishi pa onda laprdaj.

Zashto primatima ne iskljucuju elekriku ...

Jesam li te vredjao glavorade ili sam samo rekao shta mislim?

Link to comment
Share on other sites

Proshlu KGB Ligu sam ja iscimao jednog sponzora( gear4gamer ) i pomogao iggiju malko. :)

Tako da... Taj ti post nije na mestu, malo se informishi pa onda laprdaj.

Jesam li te vredjao glavorade ili sam samo rekao shta mislim?

Pre svega nemate vi pojma o cemu ja pricam kada spominjem stihove pesme Velikog Branimira Shtulica Dzonija [:D]

Promashili ste poentu, no istina je da sam malo provocirao nasheg predragog

Lobanju jer kako drugacije da tema dobije sticky [:p]

Nagrade ce stvarno biti. Ja sam nizi :primat" [^] u nasoj hijerarhiji - prenosim informacije ,no ne sumljam da ce nagrade izostati iako su vase primedbe na mestu.

Pozdrav

Edited by valtasar
Link to comment
Share on other sites

Kao shto smo i najavili liga krece 15.12.07

Zbog neshto zahtevnijeg ali vise nekogo jakog challeangea i zelje da se svim ekipama i njihovim zahtevima vezanim za termine izadje u susrtet,

izvlacenje grupa ce biti 14.12.07 u 21:00 h.

Vec sada ekipe koje su prosle i koje se nadaju prolasiku u chaaleange-u

mogu se organizovati za prvo kolo terra.net winter league.

Kako imamo 4 cw servera za ligu igrace se kao shto smo najavili subotom i nedeljom i to u terminima od 19:00 i 20:30.

PRVO KOLO 15. SUBOTA I 16 NEDELjA DECEMBAR 19:00 I 20:30

PS. Svako odlaganje matcha cete zatraziti ovde http://www.terra.net.ba/forum/viewforum.php?f=48 otvarajuci nov topic u naslovu sa imenima ekipa i sa brojem kola.Molimo vas da ovo pravo koristite samo u nuzdi, i kao najbolje resenje predlazem da to budu raniji ili kasniji termini istog dana kada vam je odredjen match da se odigra.Naravno izacemo u susret i molbama da se match odigra i radnim danima,ali to prvenstveno zavisi od vaseg dogovora.

Za prvo kolo prihvaticemo svaki zahtev za odlaganje, no vec za svako naredno vazi pravilo min. 2 dana pre da se zatrazi odlaganje.U protivnom ako neka ekipa bude trazila odlaganje dan pre ili isti dan kada je i termin matcha, protivnicka ekipa nije duzna da prihvati zahtev, ali je duzna da se pojavi u zakazano vreme na serveru da bi time potvrdila svoje prisustvo za match i dobila 3 boda [16:0]

Teraa.net winter league admin team zadrzava pravo izmena nekih manjih tehnickih detalja vezanih za ligu.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...