Jump to content

AI Gaming Tournament


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gg svima,i naravno smaracima 4gl :D

bizo dobar je bio turnir,pusti ti njih sta oni pricaju...mislim jeste da sam cekao da igram grupu 3h ali totalno ne bitno,nisi ti kobrica pa da ti turnir ne kasni :D hahhahahahaahaa

koje ovde sve izjave necu da cujem,pa to je strasno...

@phoenih - ti decko ne znam sta pricas stvarno,ko nema zivot...da nisi mislio mozda da ces nas pobediti ? gospode boze...

@lobanja - moj crnogorski brate <3 * :D

@urban exp - svaka vam cast momci,ali shvatite da niste imali ni jednu jaku ekipu sve do finala winnera D:(mislim nemoj da se ljutite ali tako je)

samo pogledajte levu i desnu stranu kostura :D havarija ..

ali ne bitno to sada sve,bilo je dobro...

@lesko - grobare mrtvi :D

@sale - pk

POZ SVIMA,NE ZNAM STA VISE DA VAM NAPISEM TO JE TO OD MENE

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Moram nesto da pitam ljude koji se zale na hercazu...kako mislite da ne bude 60 hz, ako monitor ima DVI ulaz?

Jedina dozvoljena hercaza je 60, cak i nema opcije da se menja.

I kako je organizastor bilo kako odgovoran na neki standard donesen na nivou celog sveta (zemaljske kugle)?

Nerealno je da ocekujete od nekog netkafea, igraonice da kupuje za svaki racunar po 1 tft i jedan recimo hansol 701p za cs. I da sad svakoj musteriji donose monitor po zelji.

Mozda da se na sledeci turnir dozvoli pored nosenja svojih tastatura, miseva, sluski i licni monitor?

Mislim da je ovo dobra ideja koja bi doprinela razvoju nase cs scene.

[roflmao]

fml

Link to comment
Share on other sites

@Hanbabz

poz kuci, videli smo u lanu sta i kako?

da videli smo?

vi ste bili zagrejani mi nismo, imali ste jachu stranu u pochetku a posle ste popili po guzi.

Ne vidim razlog da ti kazes meni da ste vi 2 klase bolji kad evidentno niste??????

ZNachi ne prdi tu sad da kenjash neshto da mi izmishljash neka sranja i neke modele mouse fix i tako to.

igracemo josh mi na turnirima pa cemo videti shta cete onda smisliti.

Odrali su vas i triumph, pa smo mi zachinili.

to shto ste pre turnira sebe digli u vazduh i vec izmislili pobedu protiv 4gl je vash problem.

Necu se nerviram.. videlo se sta i kako, sad samo moze da se kenja neshto, i znao sam da cete izmishljati neke nepostojece razloge shto ste izgubili, al realno, zabole me pisha.

Edited by shok1ca

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

@hanbabz - ti si budala jedna na qb.Nemash osjecaja ni za shta i apsolutno me sramota takvih izjava.

@triumph,pacovi - gg

@shokica - posralo te kroz dim,gg.Najiskrenije,igrali smo do 11-9,koliko vam je bilo potrebno da prodjete,htjeli smo da se ustanemo,ali smo mech odigrali do kraja formalnosti radi.

@andr1a - ja sam mrva i nemam 2 sa 2.Trebo si to u oci da mi kazhesh,ali "srce malo u chasu bi stalo"..Ok je,necu da komentarishem nacionalnu netrepeljivost pojedinaca,jer svuda ima izuzetaka,kako kod vas,tako i kod nas.Chuo sam za izjave na HLTV sa Crnogorske strane.Smatrajte ih budalama,kao sto ih i ja smatram.

Good game.

vidimo se sledeci put,gl hf do tada.

Edited by LIFESTYLE
Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoje misljenje zasnovao na cinjenicama, koje tu stoje i koje ne mogu da se opovrgnu ni sa jednim jedinim komentarom niti postom.Rekao sam da NISAM postovao odje da bih bacio hejt, niti sam uputio jednu loshu rijech tebi niti ikome odje.Rekao sam isto tako da ja kad pricham sa nekim ja uvijek zasnivam svoje misljenje na cinjenicama a ne na pojedinacnom misljenju igracha ili misljenju nekih totalno nevazhnih igracha.

Nema potrebe da upucujesh neke loshe rijechi...kolko se ja sjecam nisam uputio nijednu loshu rijec kako odje tako i nikad nikom od srpskih ekipa/igracha a to mogu da kazhem i za ostatak moje ekipe, dokle smo mi po prvom minutu od dolaska u metro dobili zestoke provokacije od strane nekih likova koji vjerovatno nisu ni znali da smo mi tu.

Svakako dolazimo na sledeci turnir, vidimo se tamo...

Edited by hanbabz
Link to comment
Share on other sites

@Hanbabz

poz kuci, videli smo u lanu sta i kako?

da videli smo?

vi ste bili zagrejani mi nismo, imali ste jachu stranu u pochetku a posle ste popili po guzi.

Ne vidim razlog da ti kazes meni da ste vi 2 klase bolji kad evidentno niste??????

ZNachi ne prdi tu sad da kenjash neshto da mi izmishljash neka sranja i neke modele mouse fix i tako to.

igracemo josh mi na turnirima pa cemo videti shta cete onda smisliti.

Odrali su vas i triumph, pa smo mi zachinili.

to shto ste pre turnira sebe digli u vazduh i vec izmislili pobedu protiv 4gl je vash problem.

Necu se nerviram.. videlo se sta i kako, sad samo moze da se kenja neshto, i znao sam da cete izmishljati neke nepostojece razloge shto ste izgubili, al realno, zabole me pisha.

Meni je najdo_jaja u celoj prici sto su pacovi prosli :) Drago mi je, iz vise razloga.. :) Ali meni i dalje nije jasno kako je iko tebi dao care admina na KGB da zavodis red...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

@Lifestyle

gg, korektan post i ok razmishljanje.

za smoke ne znam :D, nije daleko od istine verovatno, poshto sam user inache :D

@Hanbabz

nisi nikoga uvredio?

igrali ste 2 mecha, vs 2 ekipe, i napisao si da ste izgubili od DVE KLASE loshijih ekipa?

ja sam TL u jednoj od te 2 ekipe i uvredio si me.

Ja sam napisao post da bacam hejt striktno, jer sam poludeo!

Izneo sam suve chinjenice.

Btw, mi smo ekipa koja igra samo online i lan na turnirima, nemamo niti 1 taktiku, igramo chistu improvizaciju, pa ti razmisli malo O_o...

Inache za te provokacije ne znam. Ja nemam nishta protiv vas niti protiv bilo kog Crnogorca, ako niste pratili istoriju, mi smo isti narod, tako da nema razloga za nacionalnim hejtom. Prichao sam sve vreme svima "dobri momci, skroz su super", ali Hanbabz mi je otvorio ochi na vreme.

Dosta ovih smarachkih postova i kenjanja koje malo ljudi zanima.

GG

@DuHast

izvini, ko si ti? Odakle ti to da ja zavodim red? Odakle tebi sad ovde neka spika o kgb adminima?

O chemu prichash? Stariji si dechko, ne pada mi napamet da hejtujem tebe, ipak imam poshtenja, naravno!

Nishta loshe ti nisam rekao, ni tebi niti bilo kome iz FID-a, lepo ste me iznapushavali ranije, lepo ste me pljuvali iza ledja kakav sam a niko me od vas ne poznaje ni jebenih 2%, a ja na taj nivo necu da se spushtam.

Taj admin na kgb sam dobio jer sam bio redovan na forumu, i vishe nego redovan na server, dobio sam priliku od Iggija (glavnog admina) i nisam je ispustio. Shta tu ima loshe?

Edited by shok1ca

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

Da gavro slazem se sa tobom ali nismo mi krivi shto su svi nosioci u nas kostur pukli....a i nisu to lose ekipe ( poa , fosili , sab , selected) tako da i nije smesan kostur bio... jedino ako ih ti smatras smesnim... da su bili bolji (na ovom tur-u) prosli bi dalje....

drugo ovo je nas 1 tur... pa jbg sad moramo malo da se pravimo :) salim se naravno.........

a da za hogara jedno pitanje poshto su mi preneli shta si napisao na hltv kako ti nas bijes i kako smo mi smesni???? ne znam gde mi je demo shto smo bili igrali online ali se rez secam 16:6ili7 i da te pitam poshto smo mi toliko losi kolko je bio rez na eswc protiv vas 28-2? ili ste nam bese uzeli 3??

gg pacovi

gg kgg

Edited by urbanExp.creative
Link to comment
Share on other sites

sto lazes :D igrali ste eswc,bili ste sa mojom starom ekipom XP..rasturiste nas 16;3 na nuke-u :D zato sada KAMAAAN :@ :D aj posalji mi na pm msn,jer imam broj stefana iz urbana,ne znam sada koj mu je nick :D mozda si i ti :D pa da se dog da odigramo :D

tacno je da smo igrali eswc, ali isto je ostalo samo ime klana, a igraci nisu isti, kao i na wcg-u... klan je formiran pre 4 meseca, a zamenili smo 5og igraca pre nedelju dana.. ja sam stefan :)

ako se lozite da budete ql onda mora da sam vas idol aaaa misevi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...