Jump to content

Setite se price o popu i Migsi


Doca

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi,i Kjoota je startovao gej na egzitu

hteo je da ga ubode onim fluo stapicem :))))))))

onda mu je Kjoot rekao da moze da ga ubode stapicem samo ako je heteroseksualni hahahaha :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

rekao mu je "ubodi i produzhi" al ko da je bitno :)

treba da napravimo neku studiju o vremenskim prilikama i vremenskom razmaku pojavljivanja tema o pederima na ruru. naravno kao u uvek vechiti smeh svim ljudi koji kucaju neshto o pederima, a nemaju pojma.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Mene isto začudjuje jedna stvar : svi su nabadali, gazili i umlaćivali pedere.

A šta ako je peder jači od vas a krene da vas vatka. Jel bi bilo "bežte noge zasraću vas" ili biste se prepustili čarima snažnih mišica?

rekao mu je "ubodi i produzhi" al ko da je bitno :)

treba da napravimo neku studiju o vremenskim prilikama i vremenskom razmaku pojavljivanja tema o pederima na ruru. naravno kao u uvek vechiti smeh svim ljudi koji kucaju neshto o pederima, a nemaju pojma.

A jel ima neka tema o kojoj vas par rur mudraca ne zna SVE?

Ja kolko sam primetio par vas zna sve o vezama, pederima, lez, bi, hasu, izlascima, muzici, filmovima, forama, mudrolijama, politici, ekonomiji, alkoholu, rejvu, drogama, principu osmoze, zakonitostima kretanja fluida....

Daj jebote podučite nas.

Edit : typo?

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

a ja sam primetio da na ruru ima dvojica deda koji na bilo šta što iko napiše odgovore sa "ma nemate vi pojma, mladi ste još" i onda ne napišu kako je zapravo.

Zapravo ja nisam to primetio.

Ako sam ja deda no2 pored drugara boleta, moram priznati da eto, ne znam nesto o pederima.

Sad mi roknu fles u glavu kad smo oko teme "sveznalica"

Napala sestra od ortaka mene i burazera sledecim recima :" Jebem vam amter jel znate vi ista drugo osim da pijete i da se drogirate?" besna je bila jer je njen brat, nas drugar lezao na podu i krestao i rigao i umirao.

"Znamo, znamo, umemo da resavamo diferencijalne jednacine sa n nepoznatih"

Jao sto je to bilo smesno :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

koja je to prica

"koji kucaju neshto o pederima, a nemaju pojma"

ko da su oni ljudi sa 4 oka i 7 ruku. jedino sto ima da se ne zna o njima je kako ga primiti/strpati u bulju

pa o prepoznavanju, ponashanju, prebijanju i ostalim stvarima koju ljudi seru svaki put kad krene tema o pederima.

mislim sve ti je jasno kad prochitash 90% postova "da prebijesh" da svi imaju predstavu o pederima kao nekim mrshavim malim_jadnim_dunem_i_odnesem_te likovima. znachi to su ono predstave o pederima kao shto su bili portretisani u loshim stripovima iz '70ih.

spreman sam da stavim kurac na giljotinu da 90% ljudi odavde nikad nije upoznalo ili progovorilo vishe od 2 rechi sa pravim pederom.

To je taj vrhunski zajeb.

pa kad nisi za bolje.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

prvo.

ja ne znam da je gej ikada statovao nekog lika koji...recimo smrdi...to shto te cima gej mozhe samo da ti imponuje, poshto je njima veoma bitna estetika. u prevodu znachi da si lep chovek i da dobro izgledash :)

drugo.

"tuko bi ga i blabla" homofobije su glupa stvar. i jeziva. tebe niko ne tera ni na shta..ok ovaj docin je malo agresivniji, al kako on mozhe ishta da te natera. ako je lik gej to je njegova privatna stvar. i zashto bi ga iko tukao? kazhesh e necu, il aj pali..il shta god i eto.

brate.

&$#^%^*&*(

.

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

sad sam se zapravo setio ko je ovde najmerodavniji - igor je pricao da ima nekog nagruvanog ortaka pedera koji im lupa sljage kad ga prozivaju [roflmao]

realno ta pricha je bash chanki ;)

iz dva razloga:

- postrojavanja i lupanja shljaka

- nekog ortaka

lol

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

prvo.

ja ne znam da je gej ikada statovao nekog lika koji...recimo smrdi...to shto te cima gej mozhe samo da ti imponuje, poshto je njima veoma bitna estetika. u prevodu znachi da si lep chovek i da dobro izgledash :)

drugo.

"tuko bi ga i blabla" homofobije su glupa stvar. i jeziva. tebe niko ne tera ni na shta..ok ovaj docin je malo agresivniji, al kako on mozhe ishta da te natera. ako je lik gej to je njegova privatna stvar. i zashto bi ga iko tukao? kazhesh e necu, il aj pali..il shta god i eto.

brate.

&$#^%^*&*(

.

sve si u pravu osim boldovanog teksta... mislim reci mi koliko treba da platim za tebe na dva sata... ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...