Jump to content

Američki naučnici klonirali majmune*


maraaram

Recommended Posts

ovaj bole je toliko objektivan da boli, i tako lepo objasnjava, volim ga!

sve ce jednog dana biti moguce, samo je pitanje kada, tu nema govora. ono u cemu je problem ocigledno, je nacin vadjenja jedra iz celije, a da se ne osteti, tu se vec moraju koristiti neke druge tehnologije.

@ kole

da nisi citao "rezerve"? :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

citao sam "stringove" dejva dankana pre nekih 15 godina i tada mi je to bilo wooow....sada mislim da su organishta 99.99% sure thing za bogatashe

mada, kao kontra pozicija mojoj klon prichi - sad neki zi dzhrmans tvrde da "Evo samo sto nismo naterali stem celije da se diferenciraju kako bismo mi to 'teli..." naravno dok na ne vidim autonomno uzgojeno srce na stolu kako pumpa "nesto" - ne verujem NI nemcima ;o)

Link to comment
Share on other sites

realno, kolence, mogao bi da napišeš koji pasus o stem ćelijama za rush ili nauka forum. znam da su to blank ćelije koje u teoriji možeš naterati da postanu bilo šta, ali nemam pojma odakle nam, zašto su "zle", kako ih koriste itd...

Link to comment
Share on other sites

"zle" su zato sto se uzimaju iz abortiranih fetusa...a svi znamo da republikance vataju frasovi kada se pomene abortus ali da daju zdravstvenu zastitu toj deci koju oce da majke radjaju e to ne mozhe...

za sada ih "transformishu" direktnim ubrizgavanjem na mesto gde chovek ima ispad i nadaju se najboljem...naravno polako se radi na otkirvanju faktora koji u vakom tkivu podstichu ovu diferencijaciju ali josh uvek je to slabo i u povoju...kad neka farma kompanija osmisli proces na osnovu kog mozhe imba para da izvuche iz stem celija da vidish kako ce da postanu legalne, dobre i najbolja stvar otkad je isus istrebio dinosaure...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...