Jump to content

saveti za myspace drolje*


Recommended Posts

*auh pa kao prvo OOooObavezno da ti profil bude prajvt.ne samo da raspaljuje mastu nalozenim sabanima koji bi ti stavljali karu u usta nego jos i tvoja mama s' posla ne moze da vidi koja si droljetina

*ako ipak ne zelis da ti profil bude prajvt (tako se broj zainteresovanih sabana vremenom smanji) preporucujem da makar slike stavis na prajvt.to onda znaci da si gistro mnogo kuuuul drolja,a sabani ce jos vise da se loze zamisljajuci kako mese tvoje prajvt sise,dupe...

*ne moras da vodis blog.to se od tebe ni ne ocekuje.doduse mozes ako zelis da se hvalis svojim poduhvatima kako te je viktor savic u'vatio za sisu ili kako te je neki matori guzio u svom BMW X5.auh da ili kako si sinoc u plastiku pusila kurac nekom liku a on svrsio za 51 sec. (bravo za tebe,cestitam!) dobijas tri dodatna bambija ako se taj lik dok ti svrsava na facu ustvari dopisuje sa svojom devojkom...bjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach!

*pesma na profilu mora da ti bude pushachko-jebachko-kurvinskog karaktera zato pamet u glavu!!naslovi pesama moraju biti prigodni za decu ispod 12 dina koja sve vise opsedaju spejs (npr. "Fuck me" "Lick my pussy" "I wanna suck it to u" a ako si prava hard-kor obozavateljka dece,ne bi bilo lose da u obzir uzmes i "Rape me" )

*ako im se na pesmu ne digne posle par taktova menjaj pesmu!!ili za default stavi sliku na kojoj si gola,namazana cokoladom i lizes svoj srednji prst.auuuu onda niko nece ni slusati pesmu

*kad smo vec kod slika....cilj ove igre je prikupiti sto vise sabanskih komentara ispod svake.dakle evo sta treba da ucinis:

a)ako si ruzna/debela/ili ruzna i debela drolja (ne brini se sto si ruzna ionako si to nadoknadila sjajnim oralnim i analnim znanjem!)

nista lakse! default slika nek ti bude is3povana,uradjena u fotosopu i crno bela.prekrij rukom facu,uvuci stomacinu izbaci sisu (a mozes i dve!) natrti se (zamisli onog matorca sto te guzio sinoc!) i gotovo...i sve ostale slike nek ti budu u tom fznu.

+ par fotkica 'de ti bulja ispada iz tange u kojoj si izasla u stefan braun i milina :) ah da...obavezno stavi i jednu sliku gde svoje debelo kurvinsko dupe trljas o haubu nekih besnih kola (koja uopste nisu tvoja!) obavezno napisi ispod "ritch bitch"

+ vrh momenat u tvom zivotu (busenje tvoje debele stomacine trokilogramskom plejboj mindjusom) obavezno podeli sa sabanima,u vidu SAMO jedne nove slike zbog koje ces posebno otvoriti novi album i nazvati ga "pimpin' stajl hehehehe"

+par slika sa Nikolom Rokvicem cisto da se zna da si mnogo zajebana drolja i da se oko tebe otimaju sve glavne gradske face!

b)ako si lepa drolja (onda mora da si do jaja glupa i iskompleksirana!)

NA SVAKOJ SLICI budi u stikli,pichki,brusu,gaci,helanki,tangi,sorcu i goloj sisi.

+jos par fotkica 'de si sva znojava od uvijanja oko sipke u baltazaru/sargonu

+jos par fotkica sa letovanja (ispod tih slika iako si ispala do jaja napisi obavezno "debela" da bi se sabani jos vise lozili i delili ti komplimente koji su ti tako ocajnicki potrebni!)

+posto si lepa na svakoj slici se do jaja puci,trti i prsi

+OooOOOoOBaaaveZNo jedna slika na kojoj se zvalis i lizes sa najboljom ortakinjom droljom Nr. 2

+nemoj ostavljati svoje verne sabane na cedilu.daj im materijal za dobar svrsh kad im devojka nije na gajbi.dakle obavezno par fotkica samo guze u besnim belim lonicama ili sisa u tesnoj raskopcanoj majchici

+sabani ce te smatrati ikonom sexypeela ako okacis i jednu dobru staru fotkicu na kojoj istices srednji prstic ili isti galantno oblizujes

*nabudzi sto vise prijatelja i nikog ne odbijaj.da da pa riba si kad imas 489 frendsa iako znas njih 12,a sve ostalo su neki iskrivljeni sabani koji bi samo da te izmese i napune

*OOOOOBAVEZNO napisi da su ti primanja 250000 i higher,znas to je fora....onda znaci da si skupa drolja...ritch bitch gistro!!!

*razmisli i o tome da komenti prvo moraju da ti budu apruovani.nekako je geto rich bich stajl,a i ako ti neko normalan napise da si drolja,tu uznemiravajucu laz moci ces odmah da obrises

*kada ostavljas komente svima se obracaj sa mico-ljubavi-sreco-duso-maco-srce i ostalim idiotskim nadimcima ili koristi deminutive imena i domacih zivotinja (ako znas sta je to... :PpP)

*ne moras da vodis racuna o pravopisu.to se od tebe ni ne ocekuje

*mada znas da se glagoli pisu odvojeno od NE,a pridevi sa NE...znas to zar ne?!?!?

*nemoj da obicno pises.....koristi kombinaciju velikih i malih slova,OBAVEZNO sh/ch/tj/zh/w/x umesto normalnog nekul s/c/c/z/v/h

*svima za kraj ostavljaj da ih ljubakas,grljakas,mljac mljac,cmok cmok,kiss kiss,ljub ljub

*koriscenje kovanice "hehe" "huhu" "hihi" kada ne znas sta da kazes zato sto si glupa drolja ne moram ni da preporucujem....

**eto uzivaj u svom prljavom zivotu...nadam se da sam pomogla...ne zaboravi da svaki dan odrzavas elasticnost vagine kegelovim vezbama,koristi kondom posto se hlamidija siri beogradom kao kuga i gledaj obavezno i da se jebes sa likovima za koje znas da vec dugo imaju ribe ali tebe to ne zanima jer si tako jos veca i bolja drolja

*a da i "jebi se kurvo,jeb'o te skejt!"

by ko zna ko...

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šta je koji moj hlamidija?

Sta se ti koji moj brines?

Btw negde uz put sam izgubio poentu ovog posta? Da nije stating the obvious?

Btw2 neko se ovde kanda zbunio ... ma kolko skejt bio popularan kod klinkica na spejsu isti veze nema sa klinkama iz stefan brauna o kojima je gore rech ...

Btw3 sto kaze pesma ako nisi jebo preko spejsa neces nikad ... ovo je ochigledno lik koji nije ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ololo, Vudi got pwnd. :)

Pisanje ovakvih tekstova je gubljenje vremena. Time se nishta ne postize. L2Proxy and play with phished passes! :) Mnogo jako kad tako naletish na acc neke ribe i ostavish joj penise kao pozadinsku sliku. :P

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

naleteh na ovo na spejsu, postovala neka riba. i onda ispod 20 komentara "alal ti vera, carice, baš si im skresala", i naravno svi su od tipova koji bi da je kresnu.

a zanimljivo mi je još i što autor priča nešto o pravopisu, a njegov tekst izgleda kao da ga je pisalo dete u drugom razredu.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo konkretno pisala riba, i to pritom neka urbano alternativna i mnogo ogorchena, posto ocigledno mrzi sve oko sebe zato sto njoj niko ne ostavlja komentare na slikama :)))

Ima tu istine u tekstu, pogotovu ono sa pisanjem w/sh/ch/... ali nepotrebno je ono "POSTO SI TAKVA DROLJETINA DROLJO DROLJASTA" fazon, ako ih vec podjebava moglo je sve sarkastichno da se odradi bez ti primesa.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovo konkretno pisala riba, i to pritom neka urbano alternativna i mnogo ogorchena, posto ocigledno mrzi sve oko sebe zato sto njoj niko ne ostavlja komentare na slikama :)))

Ima tu istine u tekstu, pogotovu ono sa pisanjem w/sh/ch/... ali nepotrebno je ono "POSTO SI TAKVA DROLJETINA DROLJO DROLJASTA" fazon, ako ih vec podjebava moglo je sve sarkastichno da se odradi bez ti primesa.

word2jj5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...