Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnogo sam se smorio na "date-u"...ma ajde bezi,riba ne zatvara usta,a pritom lupeta neke gluposti...

enivej,idem da spavam,sutra ceo dan busy,ali pozitivno busy :)))...

hm opissao si 90%posto devojaka :D a i sam si mogao da joj zatvoris usta : Dna vise nacina :D

hm idem da spavam umoran sam :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

legao da spavam, medjutim chuka pocela nesto da jebava, pa sam morao da ustanem...

aj 2 doktora formska, nek mi kazu, sta bi to moglo da bude, simptomi su sledeci :

kad legnem pocne neprijatan osecaj, ne bol. osecaj je... pa recimo da najblize poredjenje koje mi pada na pamet jeste kad zalepis sirok selotejp, pa ostanu onako mehurici vazduha, pa ih isterujes jedan po jedan.. e pa tako nekako iam osecaj, nekih 5 cm levo od grudne koske :)

i nesto krcka lol...

aj nek odgovor samo ne bude nesto tipa "raspadas se skote" [:D]

ja u medjuvremenu odo da napravim kafu, ko zna kad ce sranje da me popusti...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ladno sam budan u ovo doba ??

a legao sam relativno rano...

fck, nece ovo na dobro izaci rofl...

elem, pijem kafu, slusam muziku, i poslao sam sestru da ode da mi kupi koji prazan DVD, skinuo sam goa-head 1-18 (cisto da imam zarad starih dana), pa mi na download particiji ostalo slobodno 120 MB lol...

posle toga se bacam na tan-trance, a taste of dragonfly, trust in trance, psychedelic krembo i ostale pizdarije koje sam slusao dok nisam imao kosu [:D]

cisto da mogu da tovarim ortake koji su nastavili to da slusaju lol kako ja imam a oni ne [:p]

da, sad cu da se bacim na sredjivanje ID tagova ok se mala ne vrati sa DVD-jem [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...