Jump to content

Otvoren Delta City


Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alti...leba ti uputi se malo vishe u materiju pre bilo kakvih izjava.

/edit: netju nishta pishem.

a cek u vezi cega nije u pravu ?:)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Alti...leba ti uputi se malo vishe u materiju pre bilo kakvih izjava.

/edit: netju nishta pishem.

Aj se ti malo vise uputi. Miskovic je 1990 izabran za vicepremijera, bio je na vlasti 6 meseci, i upravo u to vreme je formirao Deltu M. Delta M se bogatila tokom ratova i sankcija, dakle pod rezimom Slobodana Milosevica... Pre nego sto je postao vicepremijer, bio je direktor hemijske industrije Zupa (finansijski 1984, generalni 1987). Znas li sta je bilo sa Zupom, jednom od nasih najjacih firmi? A ostale detalje njegovog zivota necu ni da komentarisem...

p.s. Da li znas kako su poslovale: Delta banka, Delta osiguranje, i Delta sport za vreme Slobe?

A evo jednog vrlo zanimljivog podatka, preuzetog iz Srpske reci: "Kao direktor H.I. Župa svoju sposobnost za biznis je iskazivao i potezima kako što je uvoz dva rasna konja iz SAD i preprodaja kupcima iz Holandije uz dobru razliku u ceni." [:D]

Link to comment
Share on other sites

- elem, bio danas i bilo mi je do jaja.

- jurcao, blejao i proveo fino vreme.

- samo mi je zao nas, jer se vidi koliko je samo narod zheljan takvih stvari. Kao kad se otvorio prvi Maxi ili Tempo...

- uskoro tjemo imati nekoliko ovakvih i onda netje biti hypa ali ovako je kul.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

a cek u vezi cega nije u pravu ?:)

U vezi toga da ga chudi kako je McDonalds uspeo u srbiji i izjave da bi ovde trebao da propadne a uspe u Zimbabveu. Omashi psiholoshke profile Srbije i Afrike za sve pare, kompletno je obrnuta situacija...nznm dal McDonalds postoji u Africi uopshte (prichamo o unutrashnjosti afrike - kontam da je u tom metaforickom smislu upotrebljen Zimbabve)

/edit - sad sam josh nashao i konkretniju informaciju koja je potvrdila to - mekgi6.jpg

Zamera mishkovitju shto je napravio Delta City za odredjeni finasijsku grupu, shta sad ja treba da zameram Buggatiju shto nije napravio Vejrona za moju finasijsku grupu? Bole Vejrona i Mishkovitja kurac za finansijske grupe koje nemogu da im daju pare - kapitalizam.

Da ne prichamo o tome kolko je apsurdna izjava "...Delta City...nacionalni brend..." chak i u metaforickoj konotaciji (bar se nadam da je bila takva)

Chudi se kako Mishkovitj drzhi xyz veza - kako ne bi imao tolko veza kad chovek ima 1,8 milijardi eura profit?!

Apart shto ko shto je dzoker reko, ceo stav je samo komshiji da crkne krava tj uspeh je jedini greh koji se ne oprashta - to mu isijava iz svakog posta.

Aj se ti malo vise uputi. Miskovic je 1990 izabran za vicepremijera, bio je na vlasti 6 meseci, i upravo u to vreme je formirao Deltu M. Delta M se bogatila tokom ratova i sankcija, dakle pod rezimom Slobodana Milosevica... Pre nego sto je postao vicepremijer, bio je direktor hemijske industrije Zupa (finansijski 1984, generalni 1987). Znas li sta je bilo sa Zupom, jednom od nasih najjacih firmi? A ostale detalje njegovog zivota necu ni da komentarisem...

p.s. Da li znas kako su poslovale: Delta banka, Delta osiguranje, i Delta sport za vreme Slobe?

A evo jednog vrlo zanimljivog podatka, preuzetog iz Srpske reci: "Kao direktor H.I. Župa svoju sposobnost za biznis je iskazivao i potezima kako što je uvoz dva rasna konja iz SAD i preprodaja kupcima iz Holandije uz dobru razliku u ceni." [:D]

Ja nisam ni rekao da si ti ishta pogreshio o poznavanju Mishkovitjeve istorije. Pod "uputi se malo vishe" sam mislio za neke globalne stvari - tipa psiholoshke profila Srbije, Afrike, Evrope, Amerike, tipa da nijednog milionera ne pitash kako je stekao svoj prvi milion. Globalni fakat je da prvi milion ne mozhesh da zaradish a da si chist ko suza, bar mora da imas malu mrlju.

Ne sumnjam ja u tvoje chitachke sposobnosti, al ako vetj ides u politichke, psiholoske, parapsiholoske, geografske, nacionalne, statistichke, kapitalisticke i slicne filozofije onda se predhodno uputu u iste - jedno je imati chinjenice a drugo je praviti teze na osnovu istih i potrebna ti je praksa sa time - ne mozhesh tek tako da banesh i da filozofirash jer izvalish tonu nebuloza.

I postani objektivan. Nijedan milioner nije chist ko suza. I sve te njegove mrlje ne smanjuju chinjenicu da ima profit kolki ima. I mani se "Uspeh je jedini greh koji se neprashta"

Da, fenomen, u smislu da je zbog (samo)nametnute izolacije u prethodnih 15-tak godina Srbija (imena drzava se pishu velikim slovom, narochito kad govorish o svojoj drzavi, k?) ujedno bila izolovana i na taj nachin zashticena i od upliva zapadnjachkog fegetluka u vidu trendi salata i trznih centara chija se otvaranja hajpuju kao da se radi o drugom dolasku Hrista...

U svakom sluchaju, uzivaj(te) u ukusu smezuranog Mishkovicevog penisa i crnachke piletine...

Sobzirom da Cezar salta postoji od 1924, mislim da ipak nije to do izolacije ili smo bili izolirani 80 godina? Malo su drugi stvari tu u pitanju.

A Cezar salata nepostoji samo u KFCu i McDonaldsu, ipak je Cezar salata napravljena pre istih i ipak je originalno restoransko jelo, to shto je KFC i McDonalds skrnave je druga stvar.

Seva mi patka dal tju na forumu da pishem veliko s za srbiju - realno nisam na konferenciji za shtampu niti na poslovnom sastanku. Ja inache josh nisam otishao do KFC (za ovaj deo uzivaj)...pitanje je dal tju uopshte otitji, nije da me preterano interesuje.

I ja josh nisam primetio ikakav hajp medju intelektualnim ljudima oko Delta Citya, pretezhno su dominirale shiroke narodne mase na otvaranju kolko sam chuo...

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Sobzirom da Cezar salta postoji od 1924, mislim da ipak nije to do izolacije ili smo bili izolirani 80 godina? Malo su drugi stvari tu u pitanju.

Ajde' bogati! Od 1924-te, kazesh? Vidi me mama, umem da koristim gugel i da ne ispadnem pametniji jer sam promashio poentu! Yaaaaay, internetz is fun!

Seva mi patka dal tju na forumu da pishem veliko s za srbiju - realno nisam na konferenciji za shtampu niti na poslovnom sastanku. Ja inache josh nisam otishao do KFC (za ovaj deo uzivaj)...pitanje je dal tju uopshte otitji, nije da me preterano interesuje.

Ma vazno je da McDonald's i KFC napishesh velikim, dobro je da znash shta je bitno u pisanju i zivotu isposhtovati velikim slovom!

btw, konferencija za shtampu i poslovni sastanak? o_O

I ja josh nisam primetio ikakav hajp medju intelektualnim ljudima oko Delta Citya, pretezhno su dominirale shiroke narodne mase na otvaranju kolko sam chuo...

O chemu ti jebeno prichash? Poenta i jeste bila naloziti masu wannabe japija, "Seks i grad" omgmojaomiljenaserija!!! gusketina, neizivljenih skorojevica i klinaca da je najobichniji trzni centar kakvih ima u gradu bar desetak zapravo jedinstveno mega kul mesto gde treba provoditi vreme i troshiti pare na debelo precenjene "krpice" i bedan izgovor za hranu. Mis'im alo, "najbolji provod u gradu" bilbordi i kao srecni mladi ljudi na njemu uzivaju u charima Delta shitija. Bicu kao i oni dok budem jeo svoju smrdljivu piletinu i fensi salatu, hocu bash! Kakva povodljiva ovca treba da budesh... kad bolje razmislim, nije ni bitno, aj' baci josh neki grafikon i isprdi neshto o parapsihologiji...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Dreadlord, mislim da si omasio poentu.

Ne zelim ja da komsiji crkne krava, ali ako je to moja krava koju je on ukrao, ja jednostavno ne zelim da je on muze. To nisu njegove pare, to su nase pare koje su pokradene tokom 90-tih, ali ti to izgleda ne kapiras. E sad izvini, ja ne mogu da ti pisem o tome, ako hoces uzmi pa procitaj nesto umesto da mudrujes... I zapitaj se zasto je Misko bio pozvan na proslavu dana sluzbe drzavne bezbednosti, i zapitaj se ko je stavljao pare u Delta banku tokom devedesetih i zasto je prodata Delta banka, i zapitaj se zasto je Djomla obustavio istragu o iznetim parama (zna on vrlo dobro gde su te pare zavrsile), i zapitaj se zasto Misko treba da "probije led" (kako to kaze Djela) umesto da led probija nasa drzava na celu sa privrednom komorom, i zapitaj se ko je Misku otvarao puteve na poslovnom planu tokom devedesetih, pocevsi od Delta sladoleda koje je svaka trafika morala da ima, pa nadalje... Evo sada je doticni gospodin osnovao i privatni penzioni fond, njegovi ortaci na celu sa Djomlom su doneli zakon, i ti lepo ima da dajes pare bata Misku, niko te ne pita jel 'oces ili ne... Sve u svemu, dok smo bili pod sankcijama, pojedini Slobini pajtashi su se obogatili na svima dobro poznat nacin - jel ja sada treba da dam aplauz tim novopechenim bogatashima, kao sto to radi pola vlade Srbije?

A sto se tice nacionalnog brenda, sta je tu problem? [:D] To sam rekao zajebancije radi, ali i tu ima mnogo istine...

I na kraju, sto se Meka ili KFC-a tice, u pravi si - jer ja i dalje ne razumem kako te brze govnarije imaju prodju u ovoj zemlji. A najvise mi se gadi kada vidim kako majke sa decom od godinu-dve dana idu u Mek i kljukaju tu decu govnima...

Link to comment
Share on other sites

Realno je biti uplasen.

Inace pridružiću se i poštujem wulfijev stav i mržnju prema poganim bilbordima sa mladim-lepim-uspešnim-živim-brzo-i-hranim-se-lako lezilebovićima i neznalicama, kao manifestaciji ljigavog japi-smrada koji nas je ophrvao.

Mislim na samu pomisao da će neka omladina visiti po jebenom tržnom centru kad pobegne iz škole, budi alarm u meni :(

Dodatak : Dredlorde momče, drži se ti net-marketinga imaš još dug put da pređeš do kačenja grafikona i analize tržišta i marketinga i stanja sa krizom poledice na arktiku.

I da, nek skapa svako ko koristi reč "BREND" u bilo kom obliku. Metaforički nek skapa, ne stvarno.

Mislim na samu pomisao da će neki klinac pitati drugog "koji brend patika nosiš" umesto "koje su ti marke patike" budi alarm u meni :(

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Realno je biti uplasen.

Inace pridružiću se i poštujem wulfijev stav i mržnju prema poganim bilbordima sa mladim-lepim-uspešnim-živim-brzo-i-hranim-se-lako lezilebovićima i neznalicama, kao manifestaciji ljigavog japi-smrada koji nas je ophrvao.

Mislim na samu pomisao da će neka omladina visiti po jebenom tržnom centru kad pobegne iz škole, budi alarm u meni :(

Dodatak : Dredlorde momče, drži se ti net-marketinga imaš još dug put da pređeš do kačenja grafikona i analize tržišta i marketinga i stanja sa krizom poledice na arktiku.

I da, nek skapa svako ko koristi reč "BREND" u bilo kom obliku. Metaforički nek skapa, ne stvarno.

Mislim na samu pomisao da će neki klinac pitati drugog "koji brend patika nosiš" umesto "koje su ti marke patike" budi alarm u meni :(

E da, i to sam zaboravio da napomenem. Idem danas i vidim bilbord: "KFC, Delta City, najbolja hrana u Srbiji!". Pa mislim stvarno, ako je KFC najbolje sto ova zemlja ima da ponudi onda [zvajz]

Link to comment
Share on other sites

Kolicina hejta na ovom forumu dostize kriticnu masu [:D].

/emote baca random hate na Delta Shity (uvek se ovde setim Solt Lake Shity recenice iz onog nenormalnog filma koji stalno ide na Cinemania kanalu).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

I na kraju, sto se Meka ili KFC-a tice, u pravi si - jer ja i dalje ne razumem kako te brze govnarije imaju prodju u ovoj zemlji. A najvise mi se gadi kada vidim kako majke sa decom od godinu-dve dana idu u Mek i kljukaju tu decu govnima...

Brate jesi ti imao detinjstvo ikada ili ti je komunizam sve uzeo? Ja sam obozhavao kao klinac da idem u mek ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre deco, sta se machujete pishama sad, 2007-me, kada su sloba, ratishta i pendrek preko studentskih ledja na sigurnij udaljenosti...

Ovamo mi serete kad god sam potezao ove teme i fraze a sad ja vama da kazhem da smo mi TADA rekli NE ovome o cemu vi sada predete vunicu... Da, i tada smo znali da NEKO MORA DA KRADE SVE TE PARE pored samog slobe i njegove najblizhe svite, i isli smo da protestvujemo ne zato sto mi se nije dizala kita na zguzvanu babu koja chita vesti u dnevniku vec zbog kompletnog sistema koji omogucuje masnim pacovchinama da se enormno bogate dok velika vetjina grca u bedi i propada iz dana u dan... I sad svi odjenom posle XYZ godina cesete glave "KAKO BRE JBT MAMU MU JEBEM, OTKUD MU, MA MORA DA JE UKRAO..." Naravno da je stekao na kvarno, kao i Karic i mnogi slichni... Meni je samo zhao sto smo mi tada protestvovali a oni koje smo doveli na vlast NISU OBESILI skota i celu ekipu na terazijama vec su neke pustili, neke abolirali a po neke smrt sama doshla... BESMISLENO je natezati se otkud miskovicu za Deltu i ZASTO on zaradjuje 1.8mlrd jura godisnje... OV ZEMLJA I OVAJ SISTEM stvaraju takve gnusobe, NASI GLASACKI LISTICI ce im i ubuduce omogucavati sve to... if ya know what I mean....

PS: izvinite sto hejtujem random po shirini, samo me je opet pogodilo sve ovo sto nam se deshava a sto se krije izmedju svih ovih redova...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Mislim na samu pomisao da će neka omladina visiti po jebenom tržnom centru kad pobegne iz škole, budi alarm u meni :(

ovo je malo licemerno, ne?

Evo sada je doticni gospodin osnovao i privatni penzioni fond, njegovi ortaci na celu sa Djomlom su doneli zakon, i ti lepo ima da dajes pare bata Misku, niko te ne pita jel 'oces ili ne...

wtf? šta, moraćeš kod njega da štediš?

Link to comment
Share on other sites

Nije licemerno, nisam imao deus ni u kom obliku u vidu na pameti, ako na to ciljas, plus sto se u deusu otislo na jedan visi nivo...tamo sad bleje prepodne oni koji su NAPUSTILI skolu, to je ipak 1 step up.

Mislio sam na....tesko je objasniti preko foruma.

Recimo grubo "u moje vreme kad zbrisemo iz skole isli smo kod nekoga na gajbu ili u park da blejimo"

To mi deluje malo romanticnije od hodanja trznim centrom i zagledanja izloga i tako tih govnarenja.

No realno nisam ni ja merodavan, bezao sam iz skole pre 17 godina.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nije licemerno, nisam imao deus ni u kom obliku u vidu na pameti, ako na to ciljas, plus sto se u deusu otislo na jedan visi nivo...tamo sad bleje prepodne oni koji su NAPUSTILI skolu, to je ipak 1 step up.

Mislio sam na....tesko je objasniti preko foruma.

Recimo grubo "u moje vreme kad zbrisemo iz skole isli smo kod nekoga na gajbu ili u park da blejimo"

To mi deluje malo romanticnije od hodanja trznim centrom i zagledanja izloga i tako tih govnarenja.

No realno nisam ni ja merodavan, bezao sam iz skole pre 17 godina.

skapirao sam šta ti misliš, i slažem se. bilo je nekako više kul kada smo se igrali pravim loptama itd. ali klinci dođu i kod tebe, a mogao bih sada da tvrdim da je to lošije nego da prošetaju tržnim centrom..

Link to comment
Share on other sites

Obavezno privatno osiguranje jos uvek ne postoji, a i kad bude postojalo moci ces da biras.

Imas vec par "kuća" kod nas, pa ako želiš i imaš para biraš gde ćeš.

skapirao sam šta ti misliš, i slažem se. bilo je nekako više kul kada smo se igrali pravim loptama itd. ali klinci dođu i kod tebe, a mogao bih sada da tvrdim da je to lošije nego da prošetaju tržnim centrom..

Zavisi.

Ako klinci dođu kod mene bez para, samo sa kartončićima i rizlom to je jako loše.

Ali ako imaju para to je mnogo dobro [8D]

Sve je relativno :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...