Jump to content

Pazite gde ostavljate decu


Recommended Posts

Prosledjujem e-mail koji sam dobio od meni bliske osobe. Verujem da je u pitanju istinit dogadjaj koji je zataskan da slucajno ne bi opao promet nekome (ne daj Boze). U svakom slucaju, malo vise opreza nama roditeljima nije na odmet, bar na mestima gde je velika guzva.

Pre nekoliko dana u TC (novom) Merkatoru, roditelji dveju devojcica seli su da jedu dok su devojcice ostavili da se igraju u igraonici preko puta.

Kada su ustali da idu, u igraonici su nasli samo mladju devojcicu ali nije bilo starije - sedmogodisnje devojcice.

Posto su pretrazili okolinu alarmirali su ceo Merkator, na sta je obezbedjenje zakljucalo sve izlaze i krenulo da pretrazuje TC, i da pregledaju snimke video kamera.

Posle izvesnog vremena devojcica je nadjena u jednom od WC.

Devojcica je bila drogirana, osisana na kratno, i presvucena u musku odecu!

Cudno je kako se ovaj slucaj nigde nije pojavio u medijima a ocigledno je da se radi o planiranoj otmici.

Molim vas da ovo pismo prosledite dalje kako bi sto vise ljudi bilo informisano o sve ucestalijoj pojavi kidnapovanja i trgovine ljudima i kod nas,

a nadajmo se da ce se i neki od nasih 'slobodnih medija' uskoro setiti da ovo objavi u cilju alarmiranja roditelja i sprecavanja ovakvih dogadjaja u buducnosti.

p.s.

prica je 100% istinita, radi se o prijateljici moje koleginice i ja sam za ovo saznala jos istog dana kad se dogodilo.

roditelji devojcice nisu ni javne licnosti, niti su bogati, tako da je iskljucena mogucnost kidnapovanja zbog otkupa. radi se o klasicnoj trgovini decom.

strasno!

Maja Jokic

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

kod nas vetj dosta dugo se tjuti o kradji dece, shto na ovaj nachin shto na porodjaju (sa "mrtvo rodjeno" i sl akcijama). mora da je ta grupacija povezana dobro chim skoro nikad ne iscuri ni jedan tekst u medije, od dosta sluchajeva koje chujesh ovako.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Prosle nedelje nam je profesor uvoda u menadzment ovo navodio kao primer loseg publiciteta i sta sve kompanije plasiraju radi uspeha na trzistu. I sami vidite o cemu je rec kada si ti cuo da se desilo pre 2-3 nedelje , neko kaze pre dva tri meseca, komsinica kaze pre nedelju dana, babe pricaju na pijaci neku desetu verziju itd...

Zna se da je fake, ali se jos tacno ne zna ko je plasirao, za sada se sumnja najvishe da je to potez Delte, zbog skorasnjeg otvaranja delta cityja u blizini merkatora (ne poznajem BG, valjda sam dobro razumeo)... A fora je sto Merkator realno ne zna koga da tuzi i tako u krug...

edit: Koliko ja znam to nikad nije potvrdjeno i nije izaslo u novinama, sve se svodi na neke price i rekla kazala...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

nije mi jasna logika otimanja deteta od SEDAM godina, osim ako ti ne treba seksualni rob ili nesto podjednako uzasno bolesno, jer te to dete nikada nece voleti niti ikada posmatrati kao roditelja...

sta mislis koliko bogati pedofili placaju za seks sa devojcicom od 7 - 10 god? ja mislim jako puno :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

brate igi ko da ne znas kakvih bolesnika ima

inace politika pise da je ovo laz ...

http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=45599&lang=2

laz ili ne, sto kazu gore, oprez nije na odmet

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

klasichan primer propagande, chuj stize mail od neke bliske osobe, i mercator se oglasio isto, naravno nemaju pojma o chemu se radi, a shto se tiche paznje, pa mislim koliki ret morash da budesh da ostavish dete bez nadzora u nekom tamo trznom centru, pa jbt.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasna logika otimanja deteta od SEDAM godina, osim ako ti ne treba seksualni rob ili nesto podjednako uzasno bolesno, jer te to dete nikada nece voleti niti ikada posmatrati kao roditelja...

Trgovina organima kao sto je vec neko pomenuo gore ali avaj rur selective reading sindrom strikes again.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...