Jump to content

UI mods


marlena

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@l'italiano:alt+f4 -.-

ovaj zhabar je iz dana u dan sve bolji i bolji...ja ni jebeni qst za to nisam uradio

ova tema me podsetila na lika koji igra sp u bt/mh guildi i okacio je screen na kom je SVE default, cak ima i binds u prvom baru 1 do = i drzi vodu i hranu na - i = kao sto je kad se ulogujes na lvl 1 chara ;D btw screen je uhvacen u pola ubijanja ilidana :D ako nadjem screen okacicu

Pa eto ... da nije okacio screen ne bi niko ni provalio, verovatno lik igra bolje od 90% wow populacije svoj (pve) char :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

nije li lakshe kad barove stavish tamo gde ti najvishe odgovaraju tj u sredinu donjeg dela ekrana (moj slucaj) te dok vijam nekog po areni(il sta vec radim) nemoram da gledam u donji levi ugao da vidim sta pishe koliko je ostalo do cooldowna fnove nego samo malo spustim pogled kao i za svoj helt i manu na difoltu je gore levo skroz u cosku a ti sad pomerish iznad barova (koji su u sredini donjeg dela ekrana) mnogo je preglednije i kad se naviknesh mnogo lakshe... kazu navika je jedna muka a odvika 2 tako i ovo ko je navikao na default ui mora da ulozi vreme da se privikne ali rezultati se vide...

Link to comment
Share on other sites

Igram iz kgba vec 3 nedelje sa 0 addonova ... isti mi kurac kao da igram sa mojim UIem ... nema razlike ... skil je skil dragi moja djeco.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

a da izvini treba i da buffujes... sav skill kod paladina (u areni ) se svodi na pilar abuze a to mozes da radish bez i jednog addona... inache dobro ti stoji signature... :) meni ui mnogo pomaze tj ubrzava me chime sam mnogo efektivniji u areni... zato ti ne seri da ti ui ne pomaze...

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

nebra, cut the crap...ja nisam video da neki od najboljih magova uopste zavise/koriste addone niti su addoni od ikakve vaznosti za kvalitet necijeg igranja...

"ja koji treba da pazim kad neko kasta da CSujem da bacam ice lance frostujem sheepujem...''

OMFG JA BIH UMRO OD OVAKO TESKOG ZADATKA!!1111

upravo si definisao sve sto mag moze/treba da radi u areni...

...

Link to comment
Share on other sites

pa brate realno kao mage imam mnogo vishe posla nego kao pala te moja igra/uspeh zavisi od svake mili sekunde... i ako mi nesto pomaze da sachuvam to vreme naravno da cu da ga koristim a pregledan UI pomaze vala mnogo nisi ni svestan koliko .... ochigledno... cela ova pricha odnosi se na pvp gde je mikro potreban... a ne na pve u pveu mage stiska dvojku (fireball) i to je to... i tu i tamo popije koji pot/mana emerald i eventualno nekad sheepuje nekog... i ceo pve moze da se mouse clickuje... dok pvp zahteva mnogo vishe od igracha...

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

ne, nemas vise posla od pale, iako to mozda mislis! dobar paladin igrac izvede mnogo vise akcija i mnogo se vise zahteva od njega i tezi mu je posao nego svakom magu, samo sto ti to i ne vidis, a mag ti se cini zahtevniji samo zato sto je dinamicniji...kao sto sve dps klase izgledaju dinamicnije od healera iako nije nista tezi njihov posao. realno dpseri i healeri ne mogu da se porede u areni, a na pvp samo sam i mislio

edit: uostalom cela prica kako ce addoni da ucine da budes bolji igrac je smesna...mozda da ti pomognu oko brzine reakcije ali to je jednostavno mizerno...uostalom ako posle tolko vremena igranja maga nemas osecaj kad ti je nova/blink cd up ubi se

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoh ... ne seri ... igram maga warlocka i roguea svaki dan , paladina i najmanje igram atm jer nemam vise sta da igram u igri.

Sedim dole u kgbu pored locka koji igra sa 0 addonova i pala udje u bubble i svaki put ga fearuje u mili sekundi kada bubble prestane bez spama itd , sedim pored burazera kada igra maga sa 0 addonova i opet pisa po noobovima , sedim pored drugara koji igra sa zelenom opremom sa rogueom u 2x2 2100 rating

postoji nesto sto se zove skil i osecaj.

Addoni su samo sminka i pomagala dok ne postanes pro ...

kada postanes pro ne trebaju ti addoni jer sve radis po osecaju i znas unapred sta ce da se desi.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

realno vazim za jednog od najboljih magova na serveru po skillu u pvpeu... a ako te interesuje sta vishe o meni raspitaj se kod "slonovakura" lik isto igra u kgbu a da je dps dinamicniji od heala nije resto druidi su mnogo dinamicniji u areni od frost magova... dok paladin tu ima najmanje dinamike zajebancije... baci BoF na warra bacis BoSacrifice na onog sto ga tuku i abuzujes pilar za healovanje... znam o chemu pricham prosle sezone sam igrao 2.2k ratinga 5v5 a dok sam igrao u manje rated teamovima crtao sam svima kako i sta treba da rade al mi bilo muka od toga da uchim masu kako se igra... i onda sam se pridruzio momcima koji su vec igrali zajedno i nagurali smo na 2.2k 5v5 team... a to da znam sta koja klasa radi u areni je zato sto sam igrao u igraonici skoro 2 i po godine i manje vishe sve klase su zastupljene u istoj... te znam sta pala radi ... blondie (jedan od boljih paladin sa sylvanas-a) baca BoS BoF trchi kajtuje / healuje/abusuje pilar... nemora da pazi na tudje healere nemora da CCuje mora da healujes i dispeluje...(sto se potire reicmo s mojim dpsovanjem i dekursovanjem) ko sto kaze athene just swush around the corrner:/ i eventualno koristis stun na lokovog peta ili na maga kad oces da healujes a siguran si da je on iskoristio blink te da nemoze da izadje iz istog da bi te CSovao.dok ja moram da CCuje pazim da CSujem dok pala kasta veliki a ne flash heal znachi moram da vodim rachuna non stop sta paladin radi

moram non stop da pazim na ovog sto treba da ga CCujem moram da dpsujem i decursujem i da se pomeram onako kako se pomera paladin koji pokusava da radi pilar abuse a ja treba da ga csujem... zato nemoj prichati gluposti, kad kazesh da pala ima tezi zadatak... i sve to ja nemogu da radim na default UI jel jednostavno nije dovoljno pregledno... a pro sam fala bogu postao odaaavno...a tu prichu da zeleni lik na 2100 rejtinga to nekom drugom prichaj... osim ako je resto druid i mega dobro igra onda moze da se provuche sa loshijom opremom al ne sa zelenom... zeleni likovi se 2 shotuju ma kako skilovani bili... i to sve pod uslovom da si na 2.1k mislio u sezoni 2

i nije mi jasno zasto odma budalo? i dal sam ja onda treba nesto za kevu? ako jesam ja se izvinjavam posto nisam navikao tako.. :/

Link to comment
Share on other sites

Nije athene nego andrej ... andrej crnogorac > athenea

realno vazim za jednog od najboljih magova na serveru po skillu u pvpeu... a ako te interesuje sta vishe o meni raspitaj se kod "slonovakura" lik isto igra u kgbu a da je dps dinamicniji od heala nije resto druidi su mnogo dinamicniji u areni od frost magova... dok paladin tu ima najmanje dinamike zajebancije... baci BoF na warra bacis BoSacrifice na onog sto ga tuku i abuzujes pilar za healovanje... znam o chemu pricham prosle sezone sam igrao 2.2k ratinga 5v5 a dok sam igrao u manje rated teamovima crtao sam svima kako i sta treba da rade al mi bilo muka od toga da uchim masu kako se igra... i onda sam se pridruzio momcima koji su vec igrali zajedno i nagurali smo na 2.2k 5v5 team... a to da znam sta koja klasa radi u areni je zato sto sam igrao u igraonici skoro 2 i po godine i manje vishe sve klase su zastupljene u istoj... te znam sta pala radi ... blondie (jedan od boljih paladin sa sylvanas-a) baca BoS BoF trchi kajtuje / healuje/abusuje pilar... nemora da pazi na tudje healere nemora da CCuje mora da healujes i dispeluje...(sto se potire reicmo s mojim dpsovanjem i dekursovanjem) ko sto kaze athene just swush around the corrner:/ i eventualno koristis stun na lokovog peta ili na maga kad oces da healujes a siguran si da je on iskoristio blink te da nemoze da izadje iz istog da bi te CSovao.dok ja moram da CCuje pazim da CSujem dok pala kasta veliki a ne flash heal znachi moram da vodim rachuna non stop sta paladin radi

moram non stop da pazim na ovog sto treba da ga CCujem moram da dpsujem i decursujem i da se pomeram onako kako se pomera paladin koji pokusava da radi pilar abuse a ja treba da ga csujem... zato nemoj prichati gluposti, kad kazesh da pala ima tezi zadatak... i sve to ja nemogu da radim na default UI jel jednostavno nije dovoljno pregledno... a pro sam fala bogu postao odaaavno...a tu prichu da zeleni lik na 2100 rejtinga to nekom drugom prichaj... osim ako je resto druid i mega dobro igra onda moze da se provuche sa loshijom opremom al ne sa zelenom... zeleni likovi se 2 shotuju ma kako skilovani bili... i to sve pod uslovom da si na 2.1k mislio u sezoni 2

i nije mi jasno zasto odma budalo? i dal sam ja onda treba nesto za kevu? ako jesam ja se izvinjavam posto nisam navikao tako.. :/

Zar zaista mislis da cu da citam wall of text koji pocinje sa "realno vazim za jednog od najboljih magova na serveru po skillu u pvpeu".

No thx hvala uspeo si u zivotu.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

brao super si bash si me pwnovo... neki put me bash zadive ljudi koji posecuju ovaj forum... to dal sam ja uspeo u zhivotu nema veze s ovim rasprava je bila da te podsetim koliko addoni pomazu igranju... a to sam napisao chisto da znash da nisam neki od likova kao sto su juche dingovali lvl 70 i sad prosipaju silno znanje steceno ...

no thnx hvala uspeo si u zivotu.

btw thnx=hvala

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

No offence ali, jedini 5v5 sto sam ja video tvoj si imao valjda 14 games played u tom timu...tako da ono...isto ko kad me iznapusavao klinac sa 1800 ratingom u 3v3 spellfire setom, pom+pyro speccom i 0% played...ja cu ovde reci da ja nikad nisam presao 1950 u 5v5...ali sam imao 100% played at least.

A taj slonovakura je isti onaj sa kojim si imao 1500 rating u 2v2?(dobro predpostavljam da je to for fun)

I ne, mag nema tezi posao od paladina u pvpu, nikad i nigde. end of story.

I ne brate, jos jednom addoni mogu biti korisni ali da ces zbog njih biti bolji igrac neces, i nema tog addona koji ce od tebe napraviti boljeg igraca.

Tip for ya@good playa will never say that he's the best(ne vazi za mohicana :D)

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...