Jump to content

UI mods


marlena

Recommended Posts

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

indeeed...

How to become a Genius:

"You must clarify your goals, gain knowledge through spaced repetition, preserve health, work steadily, minimize stress, refuse interruption, and never resist sleep when tired.

This should lead to radically improved intelligence and creativity.

The only cost: turning your back on every convention of social life."

-Piotr Wozniak

Link to comment
Share on other sites

e ljudi sinoc sam skinuo addon QuestHelper

trazio na curse neki addon za lvling i naletim na njega

i sve ja to skinem ubacim i udjem u igru

ali ne kontam sta on radi

To je top rated addon verovatno pomaze ali ne znam kako

pa ako neko moze da mi pojasni malo oko tog addona

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

e ljudi sinoc sam skinuo addon QuestHelper

trazio na curse neki addon za lvling i naletim na njega

i sve ja to skinem ubacim i udjem u igru

ali ne kontam sta on radi

To je top rated addon verovatno pomaze ali ne znam kako

pa ako neko moze da mi pojasni malo oko tog addona

Tebi treba addon koji se zove QuestHelper Helper imo [:D]

I posle pola minuta searcha, there you go QuestHelper Helper [b)]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Killy je pre neki mesec "reklamirao" LightHeaded addon za questove. Povezan je sa Wowhead.com i imaju koordinate i objashnjenja za svaki moguci quest. Ogromna preporuka!;]

ma imam puno lvling addona(lightheaded,tomtom,dublewide,etc)ali svi hvale taj questhelper i hteo sam da ga probam...

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nema me na forumu par nedelja i odmah topic o addons umre... E pa nece moci [:D]

Jel ima neko problema sa Pitbullom, povilenio je skroz, najnovija verzija, clean sve, malo malo pa se izgubi moje ime, ili hp, ili od random lika iz partija, etc, pocinje da me nervira, taman sam sve lepo podesio i sada me ovo nervira opasno, znaci, sve ok, kliknem M za mapu, pa opet M da se vratim i ono nema mog imena i hp-a, ili od targeta, ili tako random, AAAAAAAAA!!!

Jel ima ag_unitframe agrro indicator i recimo range indicator ?

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Definitivno najbolji frame UI.

Tesko je to objasniti ljudima , jer ne shvataju potencijal 100% customizacije untiframea do te mere da mozes da sam lupas codove i tagove da ti pokazuje specove ljudi koje selektujes , naravno to je mac sa dve ostrice jer mnogo ljudi zbog 'kompleksnosti' odustane ili ne moze da prepozna potencijal.

Perl je dobar Unitframe koji je nazalost pregazilo vreme , jbg to se koristilo pre dve i kusur godina.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Na screenshotu (random neki priest) sam video addon koji ti meri mp5 rule i da li upadas ili ispadas u mp5 rule. Na curse ga nisam mogao naci (ili ne znam kako da trazim). Ima li neko ideju kako se to zove?

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Malo sam testirao, pitbull od pre 3 dana mi radi ok u igraonici, a jutros sam update kuci i nije hteo da radi, veceras cu ovaj sto radi da odnesem kuci pa da vidim do cega je, padaju mi cak i neke sulude ideje tipa vsync u podesavanju za graficku etc, posto je sveze instalirana masina, nisam nista dirao, ali to je vec domen naucne fantastike [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, imam 2 pitanja.

1. Jel moze neko da postuje link za Pitbull unit frames za 2.3.3 verziju wowa, nasao sam samo za verziju 2.3.0 a za nju mi wow daje alarm da je "out of date".

2. Da li postoji addon koji mi na neki nacin javlja kad mi je procovao focus od Mystical Skyfire Diamonda i kad mi je procovao nightfall.

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

sreca pa su brzo reagovali

a nisam ni jedini

E sad jos kad odem kuci i skontam da i dalje nece da mi radi, prelazim na ag_unitframe [:D]

1. Jel moze neko da postuje link za Pitbull unit frames za 2.3.3 verziju wowa, nasao sam samo za verziju 2.3.0 a za nju mi wow daje alarm da je "out of date".

http://files.wowace.com/PitBull/PitBull.zip

Ovo ti je link za najnoviju verziju u svakom momentu, znaci skini svaka 2-3 dana i to je to [:D]

Pitanje za Storma, svojevremeno si mi jednom kad sam spomenuo da koristim FuBar_PerformanceFu rekao kako to sranje koristi puno memorije (nisam siguran da su bas takve reci bile ali poenta je ista [8D] ), e sada, jesi mislio na ceo fubar ili samo na taj pod-addon fubara ?

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...