Jump to content

Hellgate: London


brue

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hahaha pazi kad svi furaju marksmene...=o)

mada kad dobijete sniping potpuno je razumljivo...

ja josh malo u SP da se zabavim pa pravim online guardiana i marksa i javljam imena

@Luka

to sa odsustvom sinergija pojedinih skilova je stvarno steta...trebalo je lepo da nekako naznache sta radi sa chim odnosno sta canceluje drugi skil...a za bm-a me interesovalo na sta se najvishe oslanjash (health packove? ;o)) jer ja kad sam ga probao uchinio mi se mnogo vishe gear-depenbdant od stalih klasa (pomenutog guarda i marksa jelte...)

also

jel se nekom desilo da na mapi sa "2 tunela: dodje do prekida oba tunela i ne mozhete da zavrshite nivo? =o))

Link to comment
Share on other sites

moji favoriti su i dalje ol'skul automatska pushka sa modovima za 2-3 elemental damagea pride

onda zeus pushke - chain-lightning shot koji slabi sto duzhe pucash pa morash da seckash...it's fun =o)

i naravno snajper sa dodatcima...to je neralnost sta radi =o)

takodje provalio sam kako odskachu obichne granate i sa njima se sad ludo zabavljam, ali nemam teoriju da provalim kako odskache fazna... ko da ima drugachiju fiziku...

Link to comment
Share on other sites

znachi ono sinoc je bilo roflkopter...udjem u igru kao da se zezam, rejz ode off za pola sata i onda me brue powerovao do charring crossa i lvl 10...interesantno da mi je igra zabadala kao sto nije u beti nijednom...

i da primetim da je loshe kad imas ogroman luck na ustrb svega ostalog =o))

Link to comment
Share on other sites

Flagship's recently launched action RPG Hellgate: London continues to upset gamers. Multiple complaints were sighted on Hellgate forum threads about people having their credit cards billed more than once for the game's subscription fee ($9.99).

[:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bah, Kole, izgleda da onaj achivment za 10lvl u 4 sata ne radi...il mozda racuna posle bukvalnih 4 sata...elem, evo nabudzio sam 11ti lvl za 3h30min i ne prijavljuje...makar za Blademastera :(

Sto ne probas G, igra je zajebancija teska :) pustis mozak na otavu i udri :)

btw, sto se tice lucka..ma zajebi..budzio sam samo iteme sa rezistancima/armour/shield i imam krsh legendary-ja

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

znachi igrao sam sinoc malo offline i smorio se ko patika

zasto? zatro sto sam na 19om nivou nashao lvl 15 legendary automatsku pusku (ili je unique...mislim da je unique) i sad sam prokleta pokretna ratna zona za 370 lucka na sebi =o)

i zasto sam se onda smorio? zato sto nalazim legendaryje i uniqueove za ostale 2 klae a u SP mogu da ih okachim vrapcu o rep...znachi lvl 15 chizme za guardiana za 65 lucka 150 shock defa i +5 na sve...i armor je brutalan...ma show...

tako da sam reshio i ja lepo da chim postignem krenem sa online igrom

inache dobio sam achievement award "wuss" za korishtenje 300 health packova =oD ali i "time to die" za ubijanje 50 protivnika za manje od 30 sekundi =o)))

simpa je igra za sesije od sat-dva...nakon toga smara malkice ;o)

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da mi objani kad ova igra snima poziciju igraca. Slucaj: Igram misiju u Britanskom muzeju, predjem odem javim se onom NPC-u izadjem iz igre. RAcunam da cu sledeci put odatle i da krenem. Jok, niti ta niti druge koje znam da sam odradio nisu snimljene. Mozda sam corav ali stvarno nisam video "save" bilo koje vrste.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...