Jump to content

Bavarische Motor Werke...


CHRISTIE

Recommended Posts

@ mohi

ja sam samo izneo svoje misljenje...nikako ne mogu da poredim cayene sa X6,jednostavno po meni cayene izgleda previse jednostavno,bukvalno kao podignuta carrera.Dok X6 izgleda jako dobro,na primer od nazad ako ih gledas,koliko lepse izazovnije izgleda X6...ali opet sve je to stvar ukusa,o performansama njih dvojice nemam pojma,tako da ono mislim samo na izgled....i nema to nikakve veze sa srpskim bmw sindromom,iskreno nemam pojma o cemu pricas...

Sto se tice m3 c 63 amg i rs4,ne znam sta da kazem...ne razumem se u tehnicke podatke tih utomobila,osim nekih sitnica...ali realno bilo koji M mi je uvek privlacio mnogo vise paznje od nekog amg-a.

moje misljenje o tome...po performansama ne znam koji je najbolji,ali kapiram da bih se okrenuo za svakom m3-kom dok ne mogu to da potvrdim za ostale...jednostavno takav utisak taj auto ostavlja na mene.

toliko o tome da ne krene ovaj topic pogresnim putem ( m3 >> all !!!111one ,etc )

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

pa pazi meni se x6 uopste ne dopada,a jos manje zbog svog tog hype oko njega.ishvalili ga u vrelim gumama ko da je neko svetsko cudo,a kad pogledas to je novi x5 kome su ochesali vrh sa zadnjeg dela krova :) i bas mi je nekako neuskladjen zbog toga.ne sumnajm da ce biti strasan za voznju (a koji je svaba pa los realno) ali ne vidim toliko razloga za hvaljenje doticnog...

a sto se tice nove imprece,pricam o wrx sti,meni je extra odradjen,mozda je zbog toga jer se palim na subaru :) ali mislim da su ga dobro zamaskirali i udaljili od obicne verzije.naravno,vise bih voleo da je ostao u sedan verziji ali ni ovo nije lose koliko je moglo da bude.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

samo ste se israli. velika je razlika izmedju x6 i x5 i u ceni i u perfomansama i u svemu... ko je bio u jednom i drugom zna o cemu je rec.. x6 3.5 biturbo sasvim dovoljan , predobar..... a da ne pricamo o 5.0 ili x6m koji je sada izasao.... pozzz

Sto bi fiketa rekao od petka prelazimo na nesto jace bolje i skuplje....nananananan......#$$$$$$$$$$$$FIketa X6$$$$$$$$$$$ GET MONEY TIMOTI RUSSIAN $$$$$$$$$

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...