Jump to content

PTR 2.3.0 Notes


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dragi moj djecace ... to sto neki ljudi znaju da igraju ne znachi da je klasa kao klasa lol

Meni je sasvim logichno da to znachi da igra (u principu) ne treba da se balansira sa retardima u vidu, vec u odnosu na ono za shta je klasa zaista sposobna kada sa njom igra neko ko to ume. Naravno, to bi mnoge nateralo da odustanu, ali ovde govorimo u principu a ne sa stanovishta mlacenja shto je vishe love moguce...

Dakle ako je skilovan moze ... kao sto ja mogu retribution paladina ... to ne znachi da je to dobar spec , da igra warriora ili rogua ili frost maga pishao bi u oci sa tim skilom .

A sa hunter-om ne pisha? :)

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Meni je sasvim logichno da to znachi da igra (u principu) ne treba da se balansira sa retardima u vidu, vec u odnosu na ono za shta je klasa zaista sposobna kada sa njom igra neko ko to ume. Naravno, to bi mnoge nateralo da odustanu, ali ovde govorimo u principu a ne sa stanovishta mlacenja shto je vishe love moguce...

A sa hunter-om ne pisha? :)

pa ne pisha hunter u oba oka , samo u jedno ... a ondak se ne vazi

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Mmm, care to explain ?:>

Nije mi jasno sto, ako nema dead zone...

dobro,malo sam preterao =)

ali svakako hunteri moraju da gledaju da odu u range da bi dps-ovali

mislim,melee fight im nije jaca stana,tako da ne verujem da ce pokushavati da abjuzuju dead zone,nego ce se truditi da kajtuju na max range-u,kao i do sada...

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Jeste da sam hunter ali taj fazon za dead zone koji mi je izgledao kao IMBA ... nije poshten ... sta zaledi te frost mag i odmakne ti se da ti jebe kevu ... ti uzmes kod on ide rokash ga kao da nishta nije bilo ... ne verujem da ce Blizztard napraviti takvu greshku ali ipak se nadam malo ^^

hm

jel ce biti s1 oruzije pored i offhand/shieldovi za honor u s3?

to se ne secam da su rekli

Mislim da hoce

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

lol noobs, epic flying otvara nove dimenzije:P

Jel ima neko link za cene S1 u honoru?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...