Jump to content

Sezona 3


Recommended Posts

pa i ja kao pvp healer nemam mnogo izbora u wowu. nije da sam full merci/merci wep i 75k hp gearovan ali uglavnom ili igram arenu ili chatujem ili sam logoutovan. battleground pvp igram samo dok traje weekly bonus honor jer u mojoj battlegroupi ne vredi igrati bg pvp drugim danima (ochaj!).

fali mi otprilike 50 ap za merci head i onda sam full merci sa merci oh, pa tju skupljati ap za s3 mace. imatju, posle kupovine heada, oko 900 ap i nadam se da tju skupiti bar 4k ap pre 2.3, to bi bilo kul.

ako nishta, od kada sam odluchio da igram samo pvp, ne gubim vreme u wowu kao pre. igram otprilike 1-2h dnevno i kulijana.

tako je i bolje, imho.

Link to comment
Share on other sites

Rekli su s3 izlazu u slicno vremen kada i patch ne u isto vreme ... ja ocekujem za 2 - 3 nedelje posle patcha da ce da izadje

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

bio je blue post da ce s3 biti 2 nedelje posle 2.3 patcha

znaci ocekujte s3 za 5 meseci a expanziju za 10

a ovo vise nema nikakvog smisla

mislim da svako ko bar malo igra pvp do sad ima 75k honora i imace 2-3 itema odma kad ih ubace

sto je debilno ofkors

trebalo vam je tipa 500 honora dnevno da imate 75k realno ...

Link to comment
Share on other sites

ma meni je muka vishe kad vidim av a dok kucam user name i password povraca mi se... 3 godine i wow jebeni... jedino sto me drzi je ta arena... a posto vec ima sve sto mi ikad realno trebalo, a skupio sam vec i isfarmovo enchant+bt sokete za s3 gear... nemam bash nista da radim... i u istoj sam situaciji kao killy samo sto ja moj acc nemogu da prodam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...