Jump to content

Rogue leveling


Sasuke-kun

Recommended Posts

moj level 19 twink je smorio i hocu da ga isfuram na 70ti...

dakle ima odlicnu opremu za brz leveling od 19 do 30-35... stajaznam

profesije 150 engineering i mining oko 50

spec 5/0/5

sada slede pitanja:

1. u kom specu da je furam? mislio sam combat da budem prvo dok ne nabijem dovoljan lvl za stunlock kombinacije...

2. sword , mace ili dagger? volim i extra strike volim i stun a volim i da zavlacim ljudima...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

@Ramirez bre dosta mi je frontalnih napada sa warriora tipa "chargeeeeee" u njih 3, sweeping strikes , recklessness death wish trinket whirlwind cao svima... :S ocu malo da se shunjam da bodem ljude po sred ironforge-a XD

na kraju sam mislio da uzmem mace-eve i da grunem 0/31/30 igrao sam takvog rogue-a na ptr-u i lepo mi je ishlo...

@kemp

hvala, sad ce reroll talenata da padne :) dodji na kazzak nekad nedostajes nam :P

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Imam amandman na ovaj kempov pve bild. Za levelovanje ti je Riposte do jaja stvar i to ne samo za pvp. Pravi odličan damage, košta 10 energije i generalno je jako kul.

Imp SnD ti stvarno ne treba za leveling, a vitality još manje. Mislim, umesto 80 agility imaćeš 81,6. Dakle, sve isto, samo nafuraj riposte i banja. Swordove najlakše nalaziš na nižim levelima, tako da...

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice levelovanja i pvp-a riposte je bolestan, samo ne znam da li je bas dobro 5 na parry u pvpu jer combat specc nikada nisam igrao za pvp.....ali riposte radi veci dmg od sinister strika, trosi samo 10 energy i disarmuje...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ocu ja tvog warriora killy :) da ga migriram na frostmane i da jebem ortake iz alijanse XD

da - i ja sam kapirao da bi mogao riposte da uzmem...

SnD ne bih nikad ni koristio... ocu bre kidney shot XD

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

heheh samo ste jednu stvar zanemarili :D - ne moze da ima combat potency pre 45+ levela LOL

Elem - ako oces da se zezas tokom levelinga imas mnogo nacina... svaki tree nudi mnogo, a ako oces da se hard core izlevelujes pici samo combat putanju... zapamti da je DW spec najveci dmg talenat medju rogue talentima po dmg/point kalkulacijama u svakom slucaju Kemp ti je rekao najbitniji element rogue levlinga pa cu ja ponoviti cisto da imas ideju

CS -> SND -> SS -> SS-> KS "golden combo of best grind"

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...