Jump to content

Elements Of Life


Recommended Posts

ne gotivim ni tiesta ni ceo taj trip, ali sam skinuo elements of life da poslusam, i da se potrudim da objektivno udjem u srz ove muzike kako bih skapirao zasto je toliko oprala pesma. stavljajuci po strani cinjenicu da se jezim od cheesy farbi koje koriste u ovim pesmama, toliko je jednolicno, jednostavno, i predvidivo, da sam na pola kliknuo na "stop".

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovako to ide

uzmu pesmu koja je bila hit (a bila je hit iz dobrog razloga) i onda je obrade i iz razloga iz kojih je stvar bila hit - hit ce biti i sada. da ne mislish mozhda da ce neshto novo da komponuju? tako postoji rizik da se nekome ne svidi pesma. :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Adiago for strings,main melodija je ukradena od hanza zimera,tako da ne zaboravite plagijat od svih new composed songs!

U skoro svim novijim zanrovima se vrte stare stvari samo u obradi.

slusham najnoviji album od pvd i kao...od kada je euro trance izvodjach pocheo da se bavi electro-house tehnikom!?

sva ta pricha o euro trance je prsla...kao shto su i zasluzili!

Dok ja chujem u "Diskoteci" da se rola adiago for strings pa posle toga napravi mi sina,meni je sve jasno na koji je intelektualni nivo svedena ta muzika!!!

Tiesto zivi od plagijata kao i komercijale tako da pustite choveka da truje i ovo malo old skool trance-a!!!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Tiesto je pre svega poznat kao odlican (najbolji DJ) a tek posle toga kao producent.

Elements Of Life album je prosecan, nista za sto bi rekli wow, al' ima numera koje i nisu tako lose.

Odmah nakon albuma (i silnih, uspelih, turneja), izbacio je album po cemu je on mnogo poznatiji, u odabiru pesama za njegov poznat naslov In Searh Of Sunrise 6 sa motivom Ibiza-e.

Album je i vise nego dobar, odlican, i mozda ove godine i uradi nesto vise od 3. mesta na DJ Mag Top 100 DJ-eva u svetu.

U tome ce mu pomoci njegov radio show Club Life, koji je, po ugledu na Arminov ASOT i PVD-ov FS (ocigledno je to u modi)

Dance4life hehe

exyutrance.editboard.com

Link to comment
Share on other sites

moze da mi pokloni taj radio on ce i dalje biti plagijator za mene!!!

ne kazem da ima loshe pesme,daleko od toga...samo da su njegove u 70% sluchajeva respektovao bih ga,ovako ce i dalje biti dj koji radi za komercijalne ukuse!!!

meni se ljudi smeju jer sam drugachiji,ja im se smejem jer su svi isti!!!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

hihihihi

spominjao si neke komercijalne ukuse, i zato sam te zamrzeo.

komercijala? as long is good, boli me bas za koga je namenjena... kapiras?

Da, najpoznatiji je dj na svetu, da devojka cupaju kosu na njegovim nastupima.

ali... dok god bude izbacivao stvari tipa 10sec before sunrise... nek je on nama ziv i zdrav.

Nastupi su mu breath taking, i prezaliti necu sto nisam bio na sajmu one veceri.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

moze da mi pokloni taj radio on ce i dalje biti plagijator za mene!!!

ne kazem da ima loshe pesme,daleko od toga...samo da su njegove u 70% sluchajeva respektovao bih ga,ovako ce i dalje biti dj koji radi za komercijalne ukuse!!!

meni se ljudi smeju jer sam drugachiji,ja im se smejem jer su svi isti!!!

U pravu si... On je trebao da uzme mikrofon i da peva )

Da li mislis pod ovim da su njegove pesme u 70% slucajeva sa EOL albuma, respektovao bi ga ili nesto drugo?

Album Elements of life je njegov, s' tim sto je za njega i neko drugi pevao, ne i pravio pesmu (Maxi Jazz, BT, Julie Thompson, Jes).

Covek hteo da zaradi novce pa je otisao u komercijalu... I on i Paul Van Dyk i Ferry.... Ali to je samo ssto se tice produkcije!

Kada su na setovima, nema toga, ostaju pri trance-u... E sad' sta ce pustati u klubovima, to zavisi od scene u ovom trenutku.

Svi bi voleli da se vrati onaj trance od pre 10 godina, ali ne moze, jer to vise niko ne pravi.

I jos nesto.... U Srbiji kada kazem da slusam trance, svi otprilike misle da slusam psidzu... I da se ne bih mlatio da objasnjavam, ja kazem Tiesto, i onda bude ono "ahaa" ))

Edited by Goku7

exyutrance.editboard.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...