Jump to content

Company Of Heroes Opposing Forces


exile

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hEkshuali, bojim se da necete biti na istoj strani bunkera jer dobro znamo ko je koristio bacache plamena na ivo dzhimi i sta bi dzhi zheleo da rekreira...

kolence prevelika je to cena vitlanja thoverom ... pre bih oziveo secanje na ... ... booonsaaaiii cattle prod!!!!11

250px-Electric_cattle_prod.jpg

ufff pec pec sa japanskim tinejdzerkama

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sta bi narode kakvi su utisci ?!:))

Al su englezi pedercic stekarski ?!?! Kao i ameri , pretpostavljam ?!?

OCU DA GAZIM SA PANZERIMA GOVNA !:)))

Al mi i ploca i procesor i memorija sprzeni tako da cekam da mi srede... ko zna kada ce biti :((((.

BEM MU SVE!:)

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

kampanja je bash razocharavajuca

u originalu to je bilo neshto najbolje od starcrafta

a ovde je svedeno na retardiran nivo warcraft kampanje (krajnje mi je teshko da se uzhivim)

i nije mi nikako jasno zashto nemci imaju polu francuski polu americhki naglasak

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

ovaj a zasto lagisha misli da je na nivou war kampanja?

malo preterano poredjenje, mada da je bolja akcija bila u originalu jeste bilo je sve dosta dinamichnije morao si stalno da jurcas po mapi, sada toga gotovo da nema (ima ali samo u par situacija) ...mada verovatno se to tako cini do izlaska originala nista slichno nije vidjeno...

cini se da je AI neprijatelja u originalu bio daleko "inteligentniji"

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

to pod 1

pod 2 oni intermuvizi su bili mnogo dramatichniji i lakshi za uzhiveti se

pod 3 ja sam se u originalu najstrashnije lozhio na zvuk - i na fiziku zvuka i na same stvari koje govore

ovde je fizika ostala ista i nikako unapredjena (shto je ok) a stvari koje govore su, kako sam vec rekao, iritantne. recimo, krece prvi sinematik za nemce i gomila likova pricha na nemachkom (ja se ponadao da nece biti retardi i da ce ostaviti ovako do kraja) a zatim posle nekoliko sekundi jedan nemac krece drugom na engleskom sa francuskim naglaskom da pricha neshto, a ispod idu titlovi za engleski. sledeca scena pa nadalje - ostaje samo engleski i nema vishe titlova.

odsustvo ovakvih bagova i iritantnih sitnica je chinilo original savrshenim. bash su me smorili

probacu englesku kampanju za koji dan

ako i to smrdi poput ovog aninstaliram igru.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

u pravu si, ali iznenadices se koliko su bolje odradili englesku kampanju sto se tiche "stvari koje govore"...

inache u misijama u kojima se branish, na mapi postoje 3 mesta na kojima ce se neprijatelj pojavljivati stalno, i josh te komp obavesti kada napadi krecu... ubija malo suspens kao u prvom delu kada trchish po brdu u fazonu "omg omg sta sad da radim gde cu sad brzo brzo brzooo aaaaa" ... na par mesta je bilo nesto iznenadjujuce samo....

e da zvuk nemachkih tenkova su odradili ali FANTASTICHNO, stavi slushke i uochices to

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e da to sa najavom gde ce biti neprijatelj je omg glupo

znachi stavim na to mesto jednog tenk huntera, ushtekam ga (ta zla chuda imaju neverovatan domet i neverovatan dmg kad se ushtekaju), stavim dva bazukasha u kucicu pored, stavim jednog za onom mnjih prijatno pushkom za long range (ne sniper nego garija sa pushkom na long rage) i to je to

you shall not pass

eventualno je artiljerija poluproblem, ali tako dodju i stave artiljeriju na 30 m od mesta gde sam ushtekan i onda ja to ubijem za minuti i neshto

u kecu je bilo bash bash zajebanih misija do jaja

ta na brdu je jedna od najzanimljivijih misija ikada :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

jaooo narode nemojte me skenjavati ?!!?

jebe mi se za kampanju , ste igrali mplayer?!

kako je u multiju odradjen odabir jedinca ?! Jer sam cuo da ima tri jedinice, al tako, englezi , nemci i govnari ameri ?!

U pon. u 19h mi stize komp. pa konacno da instaliram, i da krenemo da se cepamo na hamachiu ! :))

aj ako je neko igrao neka mi kaze samo da li je mplayer bolji ili gori od org. verzije coh-a(sa poslednjim 1.71 patchom !) ?

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

1. ne verujem da mozhe biti bolje od onoga

2. sve i da mozhe, josh je neizbalansirano

3. morash kupiti original da bi mogao da patchujesh. ovaj krek shto smo dobili je sjeban po tom pitanju

4. da imamo originale i da ih instaliramo sve zajedno onda bi moglo da se igra sa 4 rase (nemci iz vanile, novi nemci, ameri i englezi) ali ovako, poshto su krekovane verzije nekompatabilne mozhesh samo nove rase

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...