Jump to content

Grchka...


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Hyperian: Bio sam krajem Aprila, pochetkom Maja u Pragu. Shta te zanima? :)

Taverna je kao grchki narodni restoran sa njihovim nacionalnim programom (neko kolo i neka trbushna plesachica od 45 godina). Zaobidji to SHIROKO!

sto da zaobilazi??? lepo se napij ko stoka pre toga i sve ce ti biti lepo! tako smo mi radili ...

Link to comment
Share on other sites

Shto se tiche amstela, sad sam se setio da je kaucija valjda 10 centi na staklenu ambalazhu, bar je tako bilo u Paraliji, u jednoj prodavnici gde radi neki geek sa majicom "MNOGO SMO JAKI"

"Mozhesh da donesesh iz Srbija pivo, ja ti dam pare. OK?" :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

I realno,iako nikad nisam bio u srednjoj na eskurziji,po meni maturska eskurzija mora biti tipa Budimpesta(posto kontam da masa ljudi ne moze otici u Amsterdam)

ne vidim poentu za matursku eskurziju da ti ides da obilazis nesto i kao gledas

mi u tretjoj ishli u budimpeshtu, i po provodu je bila dosta bolja od maturske u italiji. i kontam da bi bilo josh bolje da smo imali totalnu slobodu kao godinu dana kasnije.

al opet, niko netje da vodi maloletne bash toliko daleko u zapadnu evropu, tako da se to ostavlja za chetvrtu godinu :[

Link to comment
Share on other sites

pa to ti pricam

Madjarice se jebu ko lude,nocni zivot pichi punom parom,zato je Budimpesta do jaja,koji ce ti kurac vise za matursku eskurziju:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zapravo, ja pojma nemam kako se madjarice jebu, da izvinesh :D

mislim da nismo upoznali vishe od 3-4 madjarice za ta 4 dana. a tu je i hronichan problem nepoznavanja engleskog jezika od strane lokalnog stanovnishtva :[

tako da smo se mi uzdali u ovo shto smo poveli sa sobom i na toj eksukrziji!

Link to comment
Share on other sites

Momci za sve ovo vam hvala i svaka vam se dala...

Nosicu oko 250 do 300 jevreja...valjda ce biti dovoljno za 6 dana prekidanja veze...ocu da navatam kurvu, crnkinju i da sa njom potroshim jedno vece.....Cuo sam od drugara da stvari-najk, ribok i ostalo od prosle sezone prodaju po 5 do 10 jevreja...AIRMAX-50eura???........

Sve u svemu LALE vidimo se tamo u najavi....

Link to comment
Share on other sites

zapravo, ja pojma nemam kako se madjarice jebu, da izvinesh :D

mislim da nismo upoznali vishe od 3-4 madjarice za ta 4 dana. a tu je i hronichan problem nepoznavanja engleskog jezika od strane lokalnog stanovnishtva :[

tako da smo se mi uzdali u ovo shto smo poveli sa sobom i na toj eksukrziji!

pa ja to generalizujem da se Madjarice jebu ko lude,nisam bio u Budimpesti od svoje sedme godine,a tad koliko se secam,nisam prco ololo

A i to sto ti kazes,ne znaju da guknu engleski,znam kad je ortak doveo neke njegove ortake odande,prosto je neverovatno da ne znaju engleski jebote...

Momci za sve ovo vam hvala i svaka vam se dala...

Nosicu oko 250 do 300 jevreja...valjda ce biti dovoljno za 6 dana prekidanja veze...ocu da navatam kurvu, crnkinju i da sa njom potroshim jedno vece.....Cuo sam od drugara da stvari-najk, ribok i ostalo od prosle sezone prodaju po 5 do 10 jevreja...AIRMAX-50eura???........

Sve u svemu LALE vidimo se tamo u najavi....

Tesko da je toliko jeftino,slagao te u najavi :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

dakle,.. ko hotje da me vodi u grchku sledetje godine? mogu da stanem u kufer, ne jedem mnogo, pricham minimalno, odrzavam higijenu i prihvatam sex-slave naredbe. [:D]

omg omg evo ja cu al nemoj posle da se pravis lud!!!one

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mi ove godine idemo u severnu Italiju i ono je strašno šta nam sve nisu tražili, samo je falio nalaz urina.Kao da smo teroristi u p m

KORI,JEL NOSIS FOTO-APARAT?ILI CE DA GA ODUZMU NA CARINI?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...