Jump to content

House M.D.


baltam0s

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vrhunska serija, malo me je smorio kraj trece sezone ali opet i on je kul na svoj nacin, inace najjaca scena u seriji mi je kad kupuje novi stap i vidi onaj sa vatrom "bitchin' " :))

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

u principu ja sam poklonik miseljenja da sem njega wilsona i kadijeve realno ne treba imati dodatne stalne clanove filmske ekipe, jednostavno super je i ovako, i mislim da su producenti skapirali da su najgledanije epizode bile bez ekipe (u 3. seozni u avionu) e sad problem je u tome sto su imena ono troje i dalje na spici tj vrlo je verovanto da dok ovaj bude obuchavao 6 nedelja nove da ce da kadijeva zaposli ono troje kao potpuno zasebni dijagnosticki tim =o)

Link to comment
Share on other sites

u principu ja sam poklonik miseljenja da sem njega wilsona i kadijeve realno ne treba imati dodatne stalne clanove filmske ekipe, jednostavno super je i ovako, i mislim da su producenti skapirali da su najgledanije epizode bile bez ekipe (u 3. seozni u avionu) e sad problem je u tome sto su imena ono troje i dalje na spici tj vrlo je verovanto da dok ovaj bude obuchavao 6 nedelja nove da ce da kadijeva zaposli ono troje kao potpuno zasebni dijagnosticki tim =o)

ne bi to bila prava "kuca" da nema "kucnih pomocnica"

zamisli ga da mora on da prica sa pacijentima i da im daje terapiju i da i pregleda na skeneru

to je totalno suprotno njegovoj licnosti u zadnje tri sezone

smucilo mi se i ono malo sto je morao da "manuelise" u s4e1

eh pogledah sad malo trailer s4e2 kad ono "mala" Olivia Wilde ima sretni broj 13 na prsima.

nesluti mi na dobro [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

ako ostane bez vracanja one decurlije ovo ce verovatno postati najbolja serija ikad, ako vec nije :)

i slazem se sa koletom, bila bi fantasticna serija cak i da jedini likovi ostanu house, kadi, wilson i pacijenti/zrtve houseovog prozivanja :)

nadam se i da nece vracati ove likove, jer bi bili samo jedna od stotine serija koja izbaci pola kasta u fazonu da ih necemo vise gledati, i onda ih na fantastican nacin vrati. mosha.

sto se tice kontakta sa pacijentima, uvek ce naci domara ili slicnoga :) bar dok ne dodje vreme da ih zajebava

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

omg Olivia Wilde je jedna od hawt riba iz OC-ja...=o) ja nju ne videh u ovoj prvoj epizodi...bolje da se koncentrishu na ovu malu iz urgentnog sto "ima potencijala" (toliko da chak i lichi remotely na jenny morison)

mislim ono, ne smetaju meni ovo troje sto su ih sklonili, imaju svi oni svoje cool momente, no mislim da nisu krucijelni za houseovo funkcionsanje...zato je meni epizoda u avionu jedna od najboljih u 3. seozni... kad kazhe

"You kid, say 'crikey mate'."

'crikey...'

"Excelent, you agree with everything i say. You, you dissagree with everything i say, and you, tell me everything i say or do is morally reprehensable"...znachi najbolji momenat period!

ono sto je interesantno i ostaje da se vidi je piper perabo tj ja zahtevam da mi se kazhe zasto je ona ubachena u jednu epizodu pred kraj prosle sezone i od onda je kao starog shir khana niko nije video...

Link to comment
Share on other sites

omg Olivia Wilde je jedna od hawt riba iz OC-ja...=o) ja nju ne videh u ovoj prvoj epizodi...bolje da se koncentrishu na ovu malu iz urgentnog sto "ima potencijala" (toliko da chak i lichi remotely na jenny morison)

takav fan a nisi je gledao u Black Donnellys

nemogu da verujem [8D] jedina svetla "tacka" [8D]

Link to comment
Share on other sites

Black Donnellys is now out on DVD! With incredible never previously seen content! Like all the episodes... ;o)

uostalom, da li bi ti pamtio neku ribu kao opasnu bisexualnu ribu iz jedne od omiljenih serija nas tinejdzhera ili po mnogo manje hawt varijanti iz otkazane serije...mis'im...stvaaarno ;o))

i plx i dalje chekam time reference za to gde i kad se pojavljuje tokom prve epizode...ili si ti oma mislio na trejler za drugu kad si je pomenuo? mislim...trejler za drugu epizodu...denied! ;o)

Link to comment
Share on other sites

Black Donnellys is now out on DVD! With incredible never previously seen content! Like all the episodes... ;o)

uostalom, da li bi ti pamtio neku ribu kao opasnu bisexualnu ribu iz jedne od omiljenih serija nas tinejdzhera ili po mnogo manje hawt varijanti iz otkazane serije...mis'im...stvaaarno ;o))

khm "nas tinejdzera" [:D] [:D]

vidim da mnogi se pale na bioseksualne ribe jer je to in/cool

a sta mislis da ti riba kaze da je bolje "krese" druga riba nego ti i nogira te [:p]

btw cim ameri otkazu seriju to mi je siguran znak da treba da pogledam

i plx i dalje chekam time reference za to gde i kad se pojavljuje tokom prve epizode...ili si ti oma mislio na trejler za drugu kad si je pomenuo? mislim...trejler za drugu epizodu...denied! ;o)

http://www.fox.com/house/showinfo/

klikni desno na video Episode 2 "Right Stuff"

After 40 applicants applied for the newly vacated spots on his team, a group of five doctors -- played by Olivia Wilde, Kal Penn, Peter Jacobson, Anne Dudek and Edi Gathegi -- have emerged as finalists vying for the coveted and hotly contested openings.

suparnica Olivie je Anne Dudek http://www.imdb.com/name/nm0240043/

Link to comment
Share on other sites

Odgeldah i ja prvi put u zivotu epizodu Housa, ovu novu jelte i bas mi se svidja. Ne znam da li je ovo tipicna epizoda, ali mi se jako jako dopada dinamika. Naravno Hju je apsolutno maestralan. Posto nisam pratio, kao sto rekoh, je l' caopr on onu njegovu sheficu?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

odnos imedju hausa i kadijeve je nedefinisan i dalje, verovatno nije, mada stalno imaju inuendoe u tom pravcu da je nesto mozda bilo...+ bole najbolji fazon u epizodi ne mozhesh appreciateovati ako nisi gledao celu seriju do sada...no sa druge strane kada bih ti rekao da pocensh hausa da gledash to bi povuklo za sobom da krenesh da po rhh-u shepash i citirash hjua umesto patrika tako da bolje ne...

Link to comment
Share on other sites

meni je jedna od najjacih epizoda ta u avionu ali ona kad drzi predavanje i daje tri primera je OMG dobra :)

mislish ona koju sam kvotovao pre 2 dana?

... mislim da nisu krucijelni za houseovo funkcionsanje...zato je meni epizoda u avionu jedna od najboljih u 3. seozni... kad kazhe

"You kid, say 'crikey mate'."

'crikey...'

"Excelent, you agree with everything i say. You, you dissagree with everything i say, and you, tell me everything i say or do is morally reprehensable"... znachi najbolji momenat period!

da, zarez, dobra je ;o)

a bolke, epizode jesu dobre, slobodno kreni od pochetka jer po n+1vi put, radnja u houseu je abitna, bitan je njegov odnos sa ljudima oko sebe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...