Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nije prop'o nego se rasp'o [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam da prebrojim kovanice iz fijoke koje tu stalno ubacujem iz novcanika. I sad, covek realno ne mozhe da zna koliko tu novca da ocekuje, tj. ja nikada nisam bio dobar u prognoziranju. Ono sto znam jeste da sam nosio to Aletu dok je jos radio u shopu, i da se s vremena na vreme skupljalo po recimo 1000 din. Medjutim, od tada, a tada je proslo ohohoj, nisam cekirao tu fijoku sve do danas. I rek'o ko zna koliko cu ja da nakupim, kad ono tek nesto malo preko 2000 dinara :( Ili mi je neko krao sitninu iz fijoke ;) ili sam ja pre skupljao te kovanice mnogo brze nego sada (sto nije iskljuceno jer sam se mnogo vise muvao po gradu). I sad gledma sta da radim sa tih 2000 dinara, 'de to da nosim da ukrupnim.

Isto i ja radim, samo punim flasu voda vode od 2L, kazu da staje sto evra unutra, sad kad je pao evro staje i vise ;)

Problem je sto ne znam sta cu sa tim parama posle, imam jos nesto u steku, ali je sve to premalo za kola recimo, koja su mi vise nego preko potrebna...osecam se kao govno juce i danas [xx(]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Problem je sto ne znam sta cu sa tim parama posle, imam jos nesto u steku, ali je sve to premalo za kola recimo, koja su mi vise nego preko potrebna...osecam se kao govno juce i danas

Kredit :) Mis'im, nema tu sta, kad vec nemas kesha ovako, to ti je jedina opcija. Nadji neki za 3000-4000 iljade kod ovih sto valjaju polovne automobile, ucesce ti je 600 evra, mesecna rata na tipa 3 godine te ispadne 80 evra (nema potrebe da ides na duzhe od tri godine, debilno je da otplacujes sa mesecnom ratom od 40 evra :)) i to je to. A ako nemas ni 600 evra da skupis, onda znaci da ljudi ne refiluju te tonere dovoljno :>

Link to comment
Share on other sites

Jooooj sto je bilo dobro u Pinku sinoc, lepo je vratiti se posle puno vremena. mada poslupeli su malo, no dobro has je jos uvek dobar :)

Lepo ja rekoh da ce da se napije!

/edit

Kasno je da editujes Vitjo....:D

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

Cekaj bre,da li je postojao neko normalan koji je davao 3000din da bi dobio 2000din?

Edit:Cifre 2 i 3 su zamenile mesta. [:)]

verovatno je izračunao da više izgubi stalno vraćajući više kusura, ili neće više da gubi mušterije tako što im stalno vraća manje

Link to comment
Share on other sites

Iliti kruko ako si prijavljen na bar 350 eura (verujem da jesi), uzmes lepo nov auto gradski neki osrednji, na 7 godina, platis 20 posto ucesce i cirka ~120 evrica mesecno i vozis nov lep auto sa garancijama, bla truc :)

Meni bi getz trebalo da legne sledece nedelje hurra.

Uglavnom jes da ce akrepbanka da mi drpi ~2000 za tih 7 godina al jebi ga, tranzicija

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Meni bi getz trebalo da legne sledece nedelje hurra.

Getz je stvarno dobar auto. Mene svaki put iznenadi svojom dobrotom ;) Em je lepo prostran pozadi, em ima finu opremu, em nije ni ruzan a pride ima sada vec koliko ono 5 godina garancije.

Bio sam da jedem nesto, do SuperVera, pun Vero stranaca, ono ovaj Aerobik hepening trenutno aktuelan pa sve vrvi!

Link to comment
Share on other sites

Pa to plus sam se raspitao po servisima, nije kao toyota, ali ne kvari se generalno, 5 godina je garancija. A i vozio sam se u istom, prostran je ono sto bi mangupi rekli ko p***a je, veci iznutra nego spolja :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@ fatso

nemam 350 evra mesecno, od toga sto dobijem mi 70 ode na fiksne troskove (kirija, telefon, internet, struja, teretana), dosta na hranu, i ostaje mi dovoljno da dudlam kobas ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

prostran je ono sto bi mangupi rekli ko p***a je, veci iznutra nego spolja :)

hahaha, odlicno :)

nemam 350 evra mesecno, od toga sto dobijem mi 70 ode na fiksne troskove (kirija, telefon, internet, struja, teretana), dosta na hranu, i ostaje mi dovoljno da dudlam kobas ^_^

Ako uzmes da ti rata bude recimo 50 evra, znaci da ti je potrebna plata 150 evra :) A ako ti rata ispada 50 evra, to znaci da za 3 godine mozes da kupis auto od 1800 evra. To su realno krshevi, al' moz' nesto da se iskopa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...