Jump to content

Big Brader


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iz aspekta intelektualne, socijalne i kulturoloske degradacije.

Osim sto WoW ipak trazi odredjen nivo navedenog da bi ga degradilala, dok VB gledaju osobe kod kojih je taj nivo ispod icega normalnog. Gledanje VB, gledanje majmuna u kavezu. Ja razliku ne primecujem.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

kontash me kao shto jelena karleusha konta koji je to najjachi zhenski adut :]

Iako si ovim postom hteo da mi uteras, ja ti opet kazem da te shvatam jer ti se svidja wow, ali nisi u pravu.

koliko sam shvatio ramiz kazhe zajebi vb to je sranje ja igram wow , i onda neko kazhe ne wow je sranje vb je kul i onda neko kazhe ne to je sve sranje pojma nemate ...

Nisi dobro shvatio. Nama je svejedno kako se ko zabavlja i provodi slobodno vreme, problem je nastao kad je ramirez rekao da je wow do jaja provodjenje vremena dok je VB degradirajuce.

pritom sam u pravu :]

Nou.

Osim sto WoW ipak trazi odredjen nivo navedenog da bi ga degradilala, dok VB gledaju osobe kod kojih je taj nivo ispod icega normalnog. Gledanje VB, gledanje majmuna u kavezu. Ja razliku ne primecujem.

Jako si lupio... Wow kad je izasao otprilike sva CS populacija je presla na njega, eno udji u bilo koju igraonicu u NS-u gde se igra wow i videces likove sa tarzankama koji imaju dva razreda srednje kako levom rukom dzaraju kurac i cesu jaja a drugom igraju wow... I onda za wow treba mozga i pameti PFFF daj manite se...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

kako si me sad uvredio , dobro ti nije !!1

i ja jesam kul ! pitaj kal1mera !!

istina boli... mada ne znam kako moje gadjenje moze nekoga da uvredi... to je na rur-u pohvalno...

@all: naravno da nisam igrao wow... to bi za mene bilo fatalno... nisam probao ni kokain, ali to ne znaci da nemam misljenje o istom...

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ukusi su razlichiti ne priznajem kao argument. tako mozhe sutra da bude popualrno smejati se emisiji koja izgleda kao vb samo su u kutju ubacili 10 zaista retardiranih (medicinski shto bi se reklo) ljudi. i onda ja kazhem, ovo je josh gore od onog poshlog vb, a ti kazhesh ukusi su razlichiti :[

izvini

to bi bilo neverovatno nemoralno i sadisticki uraditi

pustili su prosecne ljude unutra. verovao ili ne, ali prosecan covek nije inteligentan kao ti ramize, vec kao random osoba iz vb-a.

zato je to i vecini zanimljivo.

i ramize, mogao bi prestati da se bavis eristikom

Edited by a new display name
Link to comment
Share on other sites

Jako si lupio... Wow kad je izasao otprilike sva CS populacija je presla na njega, eno udji u bilo koju igraonicu u NS-u gde se igra wow i videces likove sa tarzankama koji imaju dva razreda srednje kako levom rukom dzaraju kurac i cesu jaja a drugom igraju wow... I onda za wow treba mozga i pameti PFFF daj manite se...

Nisam iz NS, ovde imamo jedno 2?? igraonice. Sto eto otkriva odakle ti vuces "za WoW treba 2g mozga, sve su to retosi" stav.

A ono sta ti radis u igraonici gledajuci likove sa dve osnovne kako cesu jaja i dzaraju kurac dok igraju WoW ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Sto eto otkriva odakle ti vuces "za WoW treba 2g mozga, sve su to retosi" stav

Ajde ljudi molim vas pratite raspravu ako ulazite u nju...

Ja pokusavam da objasnim da ni jedna razonoda ne opisuje coveka. Kao sto imash retarde koji gledaju VB imash iste takve retarde koji igraju wow. S' druge strane imash inteligentne ljude koji gledaju VB i inteligente ljude koji igraju wow. Nije sve crno ili belo.

A ono sta ti radis u igraonici gledajuci likove sa dve osnovne kako cesu jaja i dzaraju kurac dok igraju WoW ?

Ne vidim kako je relevantno za raspravu, ali ajde ako ides negde sa ovim da ti kazem. Moji drugari i ja imamo "ritual" da jednom mesecno idemo na Half-Life u multyplayeru da igramo...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

@Lonqleyy

Isao sam ali si me pretekao sa onim gornjim sto napisa. "Misljenje je kao dupe, svako ima jedno".

@daki

Iskreno, krecao sam jedno 2 puta. Totalno neslavno se zavrsilo, nemam disciplinu potrebnu za to. A kako se to nadovezuje na raspravu ? Oces kazes da ljudi koji dizu tegove gledaju WoW i igraju VB ? NEMOGUCE !!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa rekao sam mu da bi video zasto je bio, a zna se da sigurno nije bio da gleda likove vec da se igra. A posle njegove potvrde istog ja bi ga poklopio sa "Aha, a i ti se igras a zasto je onda to drugacije od ovih sto igraju WoW?!?!". Ali eto on je ipak bio promocuran pa je to izbegao sa vec napisanim "da ni jedna razonoda ne opisuje coveka". Eto sad znas.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@longli

"uterao" sam ti zato shto si se istripovao da si skapirao, a realno nisi.

tachno je da mi se svidja wow, i imash pravo da mislish da to ima ikakvog uticaja na moj stav, ali pravo da mislish ne znachi da si u pravu :]

uzmi bilo koji drugi mmo koji mi se ne svidja, i imatju isti stav prema toj igri u odnosu na vb.

dalje, nije problem nastao kad sam ja rekao da je wow do jaja provodjenje vremena za razliku od vb. pre svega, wow mozhe da bude do jaja meni ili nekom drugom koji to voli, ostalima ne mora da se svidi i ja to kapiram. isto tako kapiram da je vb do jaja zabava za te koji gledaju. ali to sve nema veze sa tokom rasprave, jer nije poenta u subjektivnom dozhivljaju konzumenata te dve vrste "zabave".

ja sam od pochetka forsirao tezu da je kriminalno to shto smo doshli do tog drushtvenog stupnja gde dobar procenat ljudi uzhiva gledajutji takvu emisiju i ne vidi nikakav problem u njoj. posle je neko spomenuo da je i wow isto shto i vb, pa je diskusija krenula ovim tokom.

ovo za igraone netju da komentarishem. taj opis koji si dao je opis prosechnog igracha u igraoni mozhda, nema to veze sa tim shta igraju.

i ono, nisam ja nikada rekao da vb gledaju samo glupi ljudi, niti da wow igraju samo pametni. ko sad shvata stvari crno-belo? :]

pustili su prosecne ljude unutra. verovao ili ne, ali prosecan covek nije inteligentan kao ti ramize, vec kao random osoba iz vb-a.

zato je to i vecini zanimljivo.

i ramize, mogao bi prestati da se bavis eristikom

nije ono prosek daki, jebemmumisha. niti sam ja neki reper za inteligenciju ili pamet.

mada opet mashish poentu :]

a eristika je hobi :>

Link to comment
Share on other sites

kapiram za cnn vest, mada si mogao bolji primer da nadjesh. em svemirski programi u svetu dobijaju premalo para u odnosu na dobit za nas kao chovechanstvo, i na kraju krajeva, u odnosu na pare koje dobijaju ministarstva odbrane i tako neke gluposti; em postojanje vetjeg i precheg problema ne anulira potrebu za reshavanjem ovog manjeg :]

a ovo shto si rekao za vb je malte ne isto ono shto si rekao i proshli put. i sa tim se potpuno slazhem pa ne vidim razlog da diskutujemo :]

p.s.

valjda me ne kapirash kao totalnog don kihota koji pisha uz vetar. nego tako kad uhavtim vremena, a raspolozhen sam, shto ne bih malo diskutovao for the good cause!

Link to comment
Share on other sites

ahahahaha, taj rad, znaci nisam NISTA jebeno gledao, ali danas sam to odgledao, ubacili batice ahahahaha, ali reakcije onih droksi:)))

moracu da se naviknem da gledam redovno, mora da nisam dovoljno degradiran i dekadentan, pa mi ne ide od ruke, uvek imam nesto prece da radim, ali bez muke nema nauke:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa rekao sam mu da bi video zasto je bio, a zna se da sigurno nije bio da gleda likove vec da se igra

A brate kakve ima veze uopste da li sam ja bio u igraonici ili ne? Jesam ranije isao u igraonice, ali ja opet ne vidim kako je to bitno za raspravu "da li VB degradira ljude i zasto wow to ne radi" ????

A posle njegove potvrde istog ja bi ga poklopio sa "Aha, a i ti se igras a zasto je onda to drugacije od ovih sto igraju WoW

[roflmao] jel si ti stvarno hteo da uporedish mene sto odem jednom mesecno u igraonu na 3 sata, sa wowashima (tim iz igraone) koji su ostavili zivot na kompu. Mislim, brate...

tachno je da mi se svidja wow, i imash pravo da mislish da to ima ikakvog uticaja na moj stav, ali pravo da mislish ne znachi da si u pravu :]

uzmi bilo koji drugi mmo koji mi se ne svidja, i imatju isti stav prema toj igri u odnosu na vb

Mislim, ajde procitaj to sto si rekao :)). Nije bitno da li je wow.

Pazi, ako ti se jedna stvar svidja:

1.WOW*

A druga ne svidja:

2.VB**

Nikada ti neces realno sagledati tacku broj dva u odnosu na tacku broj jedan.

*- bilo koja stvar koja ti se svidja

**- bilo koja stvar koja ima dodirne tacke sa prvom a ne svidja ti se.

Evo nisam mogao lepse da ti napisem...

ja sam od pochetka forsirao tezu da je kriminalno to shto smo doshli do tog drushtvenog stupnja gde dobar procenat ljudi uzhiva gledajutji takvu emisiju i ne vidi nikakav problem u njoj.

Meni je kriminalno to sto je tebi super upoznavanje ljudi preko neke igrice preko chata i mikrofona, pa sta?? Ja ne pokusavam tebi da kazem kako je to degradirajuce kako otudjuje ljude od normalne komunikacije i druzenja... Ali postujem to sto se tebi svidja.

Problem je sto ti ne postujes ljude koji gledaju VB iako nemash prava za to, posto ti radish nesto sto je drugima nezamislivo...

Hint: Preskoci onu pricu kako medju ljudima koji gledaju VB imash mnogo dragih i bliskih osoba...

ovo za igraone netju da komentarishem. taj opis koji si dao je opis prosechnog igracha u igraoni mozhda, nema to veze sa tim shta igraju.

Cekaj, cekaj??? Ti si prvi rekao da pricamo o prosecnim igracima wow-a/gledaocima VB-a, u cemu je sada problem??? Ja sam ti rekao sta se igra u igraonicama i kakvi to ljudi igraju. Evidentno je da na 90% mashina ide wow, znaci to je portret prosecnog igraca.

Drzi se jednog stava, ili pricamo o HC igracima ili o prosecnim...

Ja sam krenuo da pricam o HC (znaci 12 sati wow, bez zivota, skole, devojke), ti si promenio na porsecne a sad ni to ne valja???

ono, nisam ja nikada rekao da vb gledaju samo glupi ljudi, niti da wow igraju samo pametni. ko sad shvata stvari crno-belo? :]

Ali si jasno stavio do znanja da je wow mnogo kvalitetniji nacin zabave od VB-a, koji je degradirajuci... Ne treba biti ekspert da se vidi na sta ciljas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...