Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

E ljudi smesni ste, aj prestanite da pljujete po Voji koji je 10x vise od vas uradio za SC nego sto cete vi ikad uraditi koliko mi se cini, s obzirom na to da samo k***ate i vrtite jednu te istu pricu nebrojeno puta. Normalno je da je interesovanje za sc opalo jer je to stara igra + ljudi koji su je ranije igrali sad igraju nesto drugo itd. A mazzola to sto ce se pre pitati sting nego ti oko necega u vezi sca govori i koliko si se ti zalagao za igru u skorije vreme kad oni i dalje zovu nekoga ko je bio najaktivniji u igri pre 5+ godina. Sto se nekad ne javis sa nekom lepom vescu tipa "pravimo SC ligu" ili "organizujemo SC turnir" nego "ovaj suckuje, primio kesh, bole ga patka za igru" itditd.

Stvarno mrzim da ostavljam ovakve komentare al ovde situacija zaista deluje tako.

ToSsGirL fighting ^^

Link to comment
Share on other sites

E ljudi smesni ste, aj prestanite da pljujete po Voji koji je 10x vise od vas uradio za SC nego sto cete vi ikad uraditi koliko mi se cini, s obzirom na to da samo k***ate i vrtite jednu te istu pricu nebrojeno puta. Normalno je da je interesovanje za sc opalo jer je to stara igra + ljudi koji su je ranije igrali sad igraju nesto drugo itd. A mazzola to sto ce se pre pitati sting nego ti oko necega u vezi sca govori i koliko si se ti zalagao za igru u skorije vreme kad oni i dalje zovu nekoga ko je bio najaktivniji u igri pre 5+ godina. Sto se nekad ne javis sa nekom lepom vescu tipa "pravimo SC ligu" ili "organizujemo SC turnir" nego "ovaj suckuje, primio kesh, bole ga patka za igru" itditd.

Stvarno mrzim da ostavljam ovakve komentare al ovde situacija zaista deluje tako.

ko shto si reko i sam: "bole me patka" za ligu i da ja bilo shta organizujem. Mozesh ti i domine da plevish slobodno. Ja sam aktivan koliko mi treba a to je preko 10K partija u zadnjih 3.5 godine, ili mislish da nije dovoljno? I ne lupaj vishe leba ti, da ne hostuje on BroodWar.co.yu? Da ne hostuje on bot na bnetu mozda? ....ma brate jebite se svi na gomili.

ende

Link to comment
Share on other sites

mazzola samo seresh. nemas prava ovde nikom rech da kazes. zbog tebe ljudi vise ne dolaze na jetset, a u poslednje vreme si i sam poceo da dolazis na wdw jer nema nikog na jetsetu :P prema tome tvoje pljuvanje po stingu nema ama bas nikakav kredibilitet.

P.S.

istina je da nije bilo fer zameniti SC sa CNC, ali su ljudi hteli da probaju nesto novo. sledeci put ce vratiti SC ako imaju trunku postenja u sebi.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

mazzola samo seresh. nemas prava ovde nikom rech da kazes. zbog tebe ljudi vise ne dolaze na jetset, a u poslednje vreme si i sam poceo da dolazis na wdw

jer nema nikog na jetsetu :P prema tome tvoje pljuvanje po stingu nema ama bas nikakav kredibilitet.

P.S.

istina je da nije bilo fer zameniti SC sa CNC, ali su ljudi hteli da probaju nesto novo. sledeci put ce vratiti SC ako imaju trunku postenja u sebi.

to koliko ljudi dolazi na "op jetset" ti nemash uvid pa nemoj ni da sernjash. Na shitlist su 2 niknamea i ako si medju njima onda znash i zashto.

I ko to ne dolazi zbog mene vishe na JetSet?

Aj kad sernjash daj onda i nikname da dokazesh tu tvrdnju. Ispade da zbog mene ni SC ne igraju vishe :D. Ovde je masa prestala da igra iz razloga shto su ovi payseri skinuli SC sa WCGa, znam mnoge koji su se ozbiljno spremali a posle tog sramnog china reshili da batale SC. Evo neka ti kepavi iznogud kaze dali se spremao? ili zljonzavi? vanila je gotovo prestao da ga igra, u glavnom je online kada ga ja zovem, isti sluchaj je i sa Adamom, Colosem, TeacHom......

I to shto hostujem bot ne znachi da treba i ja da budem na tom kanalu, i nisam samo na "wdw" nego i na "2423" kanalu kao i na "op styleclan" za tvoj potpuniji info.

JetSet hostujem da mogu retosi kao ti da chatuju jer zbog StarCrafta sigurno nisu tu, kada sam dovodio igrache poput Xellos.eOf-a na kanal deshavalo se da ih retosi prozivaju.

To je jedan od razloga shto sam na ovim kanalima gde igram u glavom sa ljudima kojima je SC prvo igra pa tek onda sve ostalo. Od nashih igracha igram samo sa Adamchinom i vanilom, i nekada kada je online i sa nidzikom. Sa njima mi "lezi" da igram jer imaju slichan pogled na SC kao i ja, opushteno igraju.

Shto se mene tiche ja mogu i da ugasim bot jer meni je samo obaveza koju izgleda neki ne cene. Od kad je sarma nesebichno dao username ja ga drzim

online oko 120 dana od oko 300 kolko je "kod mene". Sve ove ostale dane StealthBot koji koristim nije bio software-ski u funkciji

( i sada za SC ne radi nego hostujem kao D2 jer su useri isti). Ko ima zelju da hostuje, nema problema, "prenecu" mu user i pass pa neka se snalazi sa promenama i errorima, mada znam da ce posle 5 dana izgubiti volju za hostovanjem. Ako ima "volontera" neka se jave slobodno, bilo bi mi drago da raspali Sting hostuje bot bar na 7 dana pa da vam organizuje neku retos ligu sa no rush 20 minuta...........

Edited by Mazzola^^
Link to comment
Share on other sites

Za te pripreme za wcg je mazz upravu. Nismo se samo zljo i ja spremali, spremao se i wila, jaje, spery, sova, qqta, mali kuni. Bar za njih znam. Kada se saznalo da nece biti wcg-a na kraju smo skoro ostali samo zljo i ja, mozda i kuni :)))

Takodje je istina za tog xellos.eof da je dolazio. Igrao sam vs njega samo je imao neki drugi nick Xellos[nesto]. Takodje je istina da je mazz drkosh ali ljudi razumite ga. Covek ima zhenu i dvoje dece... da vas vidim kako cete tada da budete fini i ljubazni [:D]

Link to comment
Share on other sites

...Takodje je istina za tog xellos.eof da je dolazio. Igrao sam vs njega samo je imao neki drugi nick Xellos[nesto]....

ne verujem da si igrao vs ovog Xellos.eOf-a, dechko ne igra 1v1 jedino ako si ortak sa njim. Ima samo 2 niknamea, sada igra pod Zealot.Style nikom i igra samo 3v3 hunterse. Sabija kako igra.

Link to comment
Share on other sites

istini za volju i ja sam se spremao za wcg... i to sa vise nickova... zeleo sam da budem zilav ove godine... nazalost kada je odluceno da sc-a nece biti prosla me je zelja... a zaista sam ulazio u stos :)))

p.s. sting sta ti je rekao za kevu... meni neko to da kaze u belgiji za flamance... blah... nije da dolivam ulje na vatru, ali pod hitno se mora odraditi tur... u tebe gledam... rokovi su zavrseni... ako bude problema zvacu nenu... onda si ugasio...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...