Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

koji je sad kurac sa jebenim customom...udjem u 5 gejmova za redom i iz svakog izadje lik cim ja udjem...ostanem u lobiju i moram da cekam ono glupo odbrojavanje i loadovanje

hehe, meni se to desilo danas dva puta za redom :tf:

@topic:

kako da se izborim sa banshee-ima kada su su steltu? sjebem mu sve ground jedinice, bunkere, tenkove... ali me banshee-i nerviraju jer ne mogu da ih napadam?

Edited by ratluk~
Link to comment
Share on other sites

ja bih se usudio da kazem da su ti pitanja bezobrazna...zasto? pa zato sto je bezobrazno pitati najosnovnije stvari, a da nisi prstom mrdnuo da saznas nesto o tome. uzmi lepo pogledaj koje jedinice sve postoje i sta rade pa ce ti biti jasno da li protos ima ili nema detektor.

:c

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

hehe, meni se to desilo danas dva puta za redom :tf:

@topic:

kako da se izborim sa banshee-ima kada su su steltu? sjebem mu sve ground jedinice, bunkere, tenkove... ali me banshee-i nerviraju jer ne mogu da ih napadam?

ajd dva puta, ali 5 puta za redom, tu nesto nije u redu...a za pitanje za obsa stvarno nemam komentara:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

aha, nisam znao da obs moze da detekduje invs. mete... fail

zanimljivije mi je da pitam na forumu nego da trazim na sc2 sajtu, ali sad sam video koju sam glupost pitao... aj necu vise ako vam smeta, i ja pitam kojesta :)

Stvarno su pitanja, shto kazhe Peja, bezobrazna. [:)] Izvoli link da se informishesh ako te toliko mrzi da gledash in game ili negde drugde da trazhish.

@Nawe Neam samo to shto si naveo detekciju... [:)]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Konfiskovao klincu juče neke buđave 3D naočare koje je dobio kad je bio sa školom na nekoj filmskoj projekciji, i slučajno nabasam na 3D stereoscopic podešavanja u nVidijinim drajverima koji omogućavaju da se većina igara igra u, jel, 3D-u. Od svih SC2 izgleda prejako, sad mi dođe kampanju da igram još jednom ispočetka. Ko ima bilo kakvo sranje od tih naočara neka proba, nema mnogo cimanja da se namesti a izgleda stvarno odlično.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

'rac!

Deda Blizmraz ne stize za novu godinu. Same old same old

In a post on the game's official message board Blizzard states that the final public version of the 1.2 patch is due for release sometime in the first week of January "assuming PTR testing goes well during the last two weeks of December.
Edited by Knocknock
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...