Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Rashiri se kao stoka i uzmi sve baze a on neka nastavi da se shteka. Kada uzmesh sve baze napravi 50 warpgate-a i kad on konacno izadje ti uradi 300 food push. Napadni ga sa svima i samo nastavi da pravish jedinice i da ga zadrzavaz. Kad-tad mora da mu ponestane minerala a ti ionako imash celu mapu pa tebi ne moze =P.

Ili to ili idi na kerijere? :D

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

hvala vam na savetima, juce sam opet igrao protiv terrana (bio je veci noob od mene), uzeo sam mu sve ekspanzije na mapi, nije me napao ni jednom i iz jednog napada sa svim jedinicama sam ga urnisao... jes da je trajalo dugo i da je smorno, ali pobeda je pobeda :) a sranje mi je sto na pocetku imam ono kamenje na rampi kod baze pa moram 5 minuta sa 2 zealota da ga rusim -.- e to moze nekako da se iskljuci ili je jednostavno takva mapa?

Link to comment
Share on other sites

na kojoj to mapi imas kamenje a da ne mozes da ga napadnes?! O_O

imas dva nacina, at least koja ja igram u rangu 2000+. Kao sto MC radi, timing attack, sa dobrim FFovima da ne moze da rep-uje.

Ili, brzi robo posle 2og gejta i 3-4 immortal push. Takodje ako izvuces immortale ne moze da te Marau rushuje.

Link to comment
Share on other sites

Hteo si da probash i druge rase? Nisi se setio da kliknesh na dugme "Custom Game" pa da ih isprobash? Nego si igrao na ladderu i izgubio 300 poena?

Jesu pohlepni shto nisu dozvolili vishe akauntova ali nisam siguran ko je tu idiot [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Zato imas drugare! Da se sa njima igras :)

Ili mozes da probas Practice partners TL thread.

Anyways, mnogo me nervira sto nema kanala, bas je anti socijalno nekako. Nedostaje mi mogucnost da mozes da caskas sa drugima u kanalu, o strategijama, prosloj partiji itd.

Zbog toga, iskreno, jedva cekam novi patch. Nadam se da ce uskoro da ga postave.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...