Jump to content

Castlefest, Serbia


PrimEviL

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E nek jedu govna, em Smederevo, em nekakvi kampovi...

Ionako se sa ovakvim manifestacijama nikad ne zna kako će proći što se tiče posećenosti, i umesto da stave u Beograd gde je

1. autobuska stanica

2. železnička stanica

3. civilizacija

4. manje cimanja za Beograđane, koji čine četvrtinu Srbije

i tako obezbede veću posećenost (a smem da potpišem da više ljudi dođe ako se nešto dešava u Beogradu), sami sebi seku granu i pucaju u nogu.

Inače Ensiferum je ekstra, nekakav viking metal. Al džaba kad nije u BG.

Neću iz principa. Jebala ih Smedereva, Zaječari i tako ta mesta koja nit imaju Bog zna koliko stanovnika, niti vlada interesovanje za ovu muziku (što je jedan od razloga zašto je pukla gitarijada - da je bila u Beogradu, ne bi pukla). Ovde brate mili da napraviš sviranje u zemljane ćupove, neko će ti doći. I treba ugađati nama lenjima što nas zabole da idemo do autobuske stanice i kupujemo kartu, usklađujemo obaveze prema festivalu, organizujemo hranu, pare i spavanje... eno kako je na Bir festu bilo super, uveče na fest a preko dana radiš redovne poslove i aktivnosti, ko da nije fest.

To je to.Kod usca sam za 10 min,imam sve na dohvat ruke i gledam prave bendove.GG NO RE

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Registrovao sam se samo iz razloga da neke odredjene osobe nesto pitam.

KOJI VAM JE KURAC BRE, BEOGRADJANI? UFURANI STE U PICKU MATERINU, "ZASTO U SD, ZAZTO NE U BG"? KAKO STE ZELJNI PICKA VAM MATERINA, JEL' TREBA MI OSTALI I GOVNA DA JEDEMO A VAMO DA DAMO SVE?! FESTIVAL JE U SD, I U SD I U OKOLINI IMA FANOVA. ZASTO UVEK SVE U BG? ZATO STO SI TI NAVEO NEKE RAZLOGE? JEBO TE CEO BEOGRAD I TREBA FESTIVAL DA BUDE U SMEDEREVU. PUTUJ TE I VI MALO STA VAM FALI? JEL' VAS NEKO CEKA DA IZADJETE VAN BG DA VAS UBIJE, CE DA TI OTPADNE NOGA? BUNITE SE ZA SVE, KAKO STE RAZMAZENI JBT TO NIJE NORMALNO. NIJE NI CUDO STO SVI GOVORE DA SMO NAJGORI NAROD KAD JE BG GLAVNI GRAD A NJEGOVI STANOVNICI SVE BUDALE DO BUDALE.

VI STE BUDALE JEBALE VAS PARE

Link to comment
Share on other sites

KOJI VAM JE KURAC BRE, BEOGRADJANI? UFURANI STE U PICKU MATERINU, "ZASTO U SD, ZAZTO NE U BG"? KAKO STE ZELJNI PICKA VAM MATERINA, JEL' TREBA MI OSTALI I GOVNA DA JEDEMO A VAMO DA DAMO SVE?! FESTIVAL JE U SD, I U SD I U OKOLINI IMA FANOVA. ZASTO UVEK SVE U BG? ZATO STO SI TI NAVEO NEKE RAZLOGE? JEBO TE CEO BEOGRAD I TREBA FESTIVAL DA BUDE U SMEDEREVU. PUTUJ TE I VI MALO STA VAM FALI? JEL' VAS NEKO CEKA DA IZADJETE VAN BG DA VAS UBIJE, CE DA TI OTPADNE NOGA? BUNITE SE ZA SVE, KAKO STE RAZMAZENI JBT TO NIJE NORMALNO. NIJE NI CUDO STO SVI GOVORE DA SMO NAJGORI NAROD KAD JE BG GLAVNI GRAD A NJEGOVI STANOVNICI SVE BUDALE DO BUDALE.

VI STE BUDALE JEBALE VAS PARE

potpisujem(iako ce covek, nazalost, popiti ban [:(] )

sve osim psovki* [:)]

Edited by Italiano
Link to comment
Share on other sites

rofl

iskuliraj dechko, pogotovo shto si sve pisao bez ikakvog razloga, koliko se secam vecina ljudi je pisalo da je ok i da treba da bude shto vishe festivala izvan bg-a. budala koje misle drugachije ce uvek biti

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

italiano nisam mislio na tebe nego na voodoo-a.

ma nemam pojma zasta je vecina. samo sam hteo da dam svoje misljenje za te neke ufurane beogradjane.

"nemam pare buhu, ocemo koncerte u bg buhu"

ej uvek ima da se zaradi neka kinta tu i tamo. nece niko s neba da ti dodje u goste da ti ponudi posao.

Edited by jobkilling
Link to comment
Share on other sites

Žao mi je para zato što već pucam pedes evra na Legacy Fest. I sad treba da istresem dodatnu stotku na kartu, prevoz, hranu i smeštaj u Smederevu, odakle bre? Jesam ja ovde neki student umetnosti ili šta?

I da postavim kontrapitanje: što je tebi teško da dođeš u BG? Ovde bi, pored festivala, mogao da vidiš još gomilu stvari i odlično da se provedeš. A šta ja to mogu još da vidim u Smederevu, osim tvrđave koja postoji i ovde?

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...