Jump to content

Nepoznati broj telefona


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a brate, zamisli da je neki lik poznanik (tipa znamo se i znam da je to tvoja riba, ali nemamo ic adrz founz). e onda treba da vidi ko je i da ga smesti pola godine u bolnicu, pa kad izadje jos pola i dosta:) nekad sam mislio da ih treba oboje pustiti da se kupaju u svom necovjestvu te prezreti dve spodobe, ali sto sam stariji i ekspirijensd sve sam vise za lomljenje kolena i slicne stvari:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jel si video neki nepoznati bajs u dvoristu ili ispred zgrade? [:D] [:D] [:D]

A inace, kad te zove delta ili tako nesto, uvek se ostavljaju podaci!!!!!!! [roflmao]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

ali decko nije kriv, decko je samo hteo da jebe.

ribi treba slomiti noge :D

ako ne poznajes lika, oterati ribu u picku materinu, a lika voditi na pivo:)

ako poznajes lika, pucati mu u kolena, a ribu oterati u picku materinu:)

ribama ne lomis noge zato sto si dzentlmen:)

sto se tice topica, mi ne znamo njene reakcije, mozda dodje sutra da se pozali dzoniju da je smara neki lik, a mozda i ne:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni je to sve jadno.

jednostavno dodjes kod ribe i kazes joj "e cao", okrenes se i odes.

to da trazis lika, da ga bijes i slicno, bez uvrede ali to su decije fore.

dobro, onda sam ja postao dete sa dvaes i nesto godina, a ranije sam bio odrastao:)

ako ne znas lika, onda nista, naravno, ali ja sam ti sad ortak i smaram tvoju ribu, e onda mi treba polomiti kosti, ako mi ti ne polomis, ja cu sam sebi:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobro, onda sam ja postao dete sa dvaes i nesto godina, a ranije sam bio odrastao:)

ako ne znas lika, onda nista, naravno, ali ja sam ti sad ortak i smaram tvoju ribu, e onda mi treba polomiti kosti, ako mi ti ne polomis, ja cu sam sebi:)

pazi da ja ne znam lika i da mi to uradi riba koju fazon volim i furam dugo sa njom, ne do bog da planiram da je zaprosim ili nesto slicno, bilo bi mi tesko ali bi bio negde u dubini srca srecan jer znam da je kuja. liku bi platio pice sto mi je to pokazao.

ok. hipoteticki receno da mi to uradi lik koga "poznajem" isto je kao slucaj iznad.

takodje hipoteticki receno da mi to uradi lik koga smatram "drugom/prijateljem/pobratimom", bilo bi mi teze ali time sam naucio dve stvari.

a) da je riba kuja

b) da mi taj covek nije "drug/prijatelj/pobratim" vec da je obican govnar

sto je opet dobro, jer to je realno gledano decija prica, zamisli da treba da otvoris firmu sa nekim covekom za koga se kasnije ispostavi da je takav?

znaci u tom slucaju samo dodjes i kazes "zdravo tjao" ali ne platis nikome pice, vec sam odes u neku kafanu i sa ortacima se iskrivis kao mache, i potom sledi muvanje svega sto je zensko i hoda na dve noge(makar jedna od istih bila i drvena noga)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa taj rad, ja bih tako uradio i uradio sam to vec par puta (bas me oce, a?):)))

i bas zbog toga sam presao na dark sajd, znaci, sledeci put ako mi se to desi, lomim kolena sa unutrasnje i sa spoljasnje strane za svaki slucaj:) i to metalnom bejzbolkom:)

naravno, sve se odnosi na lika koga znam.

jer pazi, u jednacinu 'lik je djubre, riba je kucka' lako mozes da ubacis i 'njega boli kurac sto je djubre, nju boli picka sto je kucka, a oboje ih boli kurac sto sam ih ja prezreo i sto mene boli kurac':)))

mislim, neke stvari se jednostavno ne rade, ti ne muvas ortacima ribe, tacka. ako to radis, sledi kazna:) tj ne mora, ali sto da ne? nije bitno da li je riba kuja, ishod je nevazan, ali njegov postupak je za lomiti kolena i to je to. sad, da li je to na kraju krajeva dobro, ti neces biti s kujom, otarasio si se skota ortaka i te stvari, to je malo visa filozofija:)

kad neko ubije nekog ide u tvorza, nece na sudu da mu kazu 'e djubre jedno, pu, ajde sad idi kuci i stidi se i da znas da te svi u ovom sudu preziremo ha!'. takodje, niko ga nece osloboditi ako je ubijeni lik bio skotina.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

[index]Majku mu bozju!![index]

Ivane ako je bivsa nije mrtva za ostatak sveta. Pravo je pitanje, ako je bivsa zasto bi nekom to smetalo osim ako je ona raskinula a ne on. Onda ako on pati zbog toga a jada se drugaru ili drugar zna za to a on ipak obrne ribu e tek onda je taj "drug" smrda. A ako osecanja vise nema, osim naravno onih zaostalih tipa "Ufff, dobra treba bila, mogli smo jos jednom" ili seljackih "Ona treba da pati zbog raskida dok ne osedi", kao sto rekoh ako osim toga nema onih "Jos je volim i patim za njom" e onda je riba slobodna lovina.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ti bi stvarno mogao da procitas pa razmislis pre nego sto napises nesto. Nisi vise mali, ovde si sta ... godinu i po dana. Moj se odgovor odnosi na ono sto je Ivan_ napisao a on je bar ocigledno naglasio da je u pitanju "bivsa". E sad mozda ti imas njega na ignore pa ne vidis :)

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...