Jump to content

PLANET BIGZ


mncu

Recommended Posts

Eto ja lichno nisam video nikoga u gradu sa istom majcom, istim lonama i istim patikama koje ja nosim, a ti nadji slikaj pa okaci. I to je krajnje nebitno jer ja nisam video na nekome to sto nosim vetj sam ishao i gledao sta se meni svidja i to kupio.

Ja te "skejterske patike" koje su tebi verovatno sve iste jako teshko nadjem da mi se svidjaju, dok zlatne i srebrne o kojima pricamo imas u svakoj nike radnji i sve te ribe nose skoro identichne patike.

I ne nisam u "nekom fazonu" jer se ne oblacim ni po muzici koju slusham, ni po mestima na koja izlazim, ni po hobijima kojima se bavim ma kolko to teshko bilo tebi da razumesh. Chak stavishe mi idu na kurac stilski pravci bazirani po ovim stavkama.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znam da sam smorio, ali moram jos jednom da se ogradim, te patike su mi odvratne na muskarcu i ne bi ih nikad nosio, na ribi moze biti kul... Cisto da neko ne pomisli da nosim srebrne patike lol :)

To sto bih ja jebao neku koja nosi srebrne patike i dalje znaci da su mi patike odvratne, ali bih je naterao da ih skine, jbg :D

Link to comment
Share on other sites

Ako pogledamo sta su sve ljudi na ovom topiku pricali, opterecenost odevanjem je sveprisutna. To ne govori u prilog niti "urbanom", niti "fensi", niti "underground", i sl. tipu oblacenja. Prosto je neverovatno, takodje, kakav nivo argumentacije se nudi, da se ide do pojmova kao sto je "normalnost".

Treba biti realan, ako je nekom oblacenje smisao zivota, onda je to ok i obrnuto. Ne vidim potrebu da neko nekom dokazuje ispravnost svog stila oblacanja, mislio sam da smo takav oblik diskriminacije i predrasuda prerasli.

Bio je jedan topik ranije oko oblacenja za posao, ako se ne varam, dignite to, da ne gubimo vreme.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

nemoj da ga dizemo molim te ... tu ce tek krv da padne :D

Treba biti realan, ako je nekom oblacenje smisao zivota, onda je to ok i obrnuto. Ne vidim potrebu da neko nekom dokazuje ispravnost svog stila oblacanja, mislio sam da smo takav oblik diskriminacije i predrasuda prerasli.

Ponekad se zapitam dolazimo li na isti forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Eto ja lichno nisam video nikoga u gradu sa istom majcom, istim lonama i istim patikama koje ja nosim,

Pa ni ja nisam video ni jednog lika obucenog kao ja, pa opet ti kazes da se pokoravam modnim trendovima :)

vetj sam ishao i gledao sta se meni svidja i to kupio.

Pa jebem mu misha, a sta mislis da sam ja video na nekom liku i kao u do jaja ocu ja isto ovo [roflmao]

Ja te "skejterske patike" koje su tebi verovatno sve iste jako teshko nadjem da mi se svidjaju, dok zlatne i srebrne o kojima pricamo imas u svakoj nike radnji i sve te ribe nose skoro identichne patike.

Pa ja isto patike trazim po 3 meseca zato sto su sve lose. A indenticne su tebi, jer te boli kurac za razliku kao sto su nekome sve skejterske iste

I ne nisam u "nekom fazonu" jer se ne oblacim ni po muzici koju slusham, ni po mestima na koja izlazim, ni po hobijima kojima se bavim ma kolko to teshko bilo tebi da razumesh.

Ok, shvatam ja tebe, meni je samo zao sto ti neces da shvatis da se ja isto oblacim kako se meni svidja, ne idem po gradu gledajuci kako je ko obucen i onda odem da trazim te iste stvari, i nema veze sto se ne oblacis po nekoj "etiketi", ali opet ti za nekog lika u treshi ces izgledati isto kao svi tako obuceni ljudii, kao sto tebi svi "fensi" ljudi izgledaju isto, to je poenta...

Link to comment
Share on other sites

izdao si hardcore komshija, samo u obutji onako na brzaka u shteku u paviljonu posle pive sa ortacima :))

modni trendovi postoje da bi se odetja prodavala, odetja se prodaje da bi kreatori/dizajneri/proizvodjachi zaradjivali pare. pratjenje trendova blindly govori da nemash ukusa i svoje ja ili da si extra eksponirana javna lichnost i da morash da se pokazhesh u svetlu toga da pratish i trendove u modi. odetja se bira prema sopstvenom fizichkom izgledu i filingu ako tebi neshto dobro stoji i osetjash se prijatno u tome onda to treba i da nosish bez obzira na modu. ukus znachi uklopiti delove odetje na sebi da ne izgledaju napadno (sem ako to nije cilj), da se ti osetjash prijatno u njoj i da generalno lepo izgledash u smislu da ti te boje lepo stoje (boja ochiju, boja kozhe, boja kose, debljina, visina) i da kroj prati tvoju liniju tela. znachi radi se o dva smera: o tome kako ti vidish sebe i kako zhelish da te drugi ljudi vide. naravno postoji neshto shto se zove i dress code koji overrajduje to u chemu je tebi prijatno (i ostalo) i nametje ono shto je drushtveno prihavatljivo al tvoj izbor je da mozhesh da ne odesh na ta mesta.

naravno ovo je sve zdravorazumsko razmishljanje (valjda) normalne (i valjda odrasle) osobe. iz njega su ekstrapolirana gluposti kao statusni simboli, pripadanje odredjenoj skupini ljudi, nametanje ukusa, marketing pritisak i slichne stvari.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pa ni ja nisam video ni jednog lika obucenog kao ja, pa opet ti kazes da se pokoravam modnim trendovima :)

Pa jebem mu misha, a sta mislis da sam ja video na nekom liku i kao u do jaja ocu ja isto ovo [roflmao]

Pa ja isto patike trazim po 3 meseca zato sto su sve lose. A indenticne su tebi, jer te boli kurac za razliku kao sto su nekome sve skejterske iste

Ok, shvatam ja tebe, meni je samo zao sto ti neces da shvatis da se ja isto oblacim kako se meni svidja, ne idem po gradu gledajuci kako je ko obucen i onda odem da trazim te iste stvari, i nema veze sto se ne oblacis po nekoj "etiketi", ali opet ti za nekog lika u treshi ces izgledati isto kao svi tako obuceni ljudii, kao sto tebi svi "fensi" ljudi izgledaju isto, to je poenta...

Pricamo o ribama koje nose zlatne/srebrne patike, a ne o tebi osim ako se nisi pronasao u mojim postovima?

To sto si umesao mene je tvoj nachin diskutovanja ali ja pricham o ribama koje nose zlatne/srebrne patike.

@mohi i igi: zapravo se pitam zašto se u tom hejtovanju trenda ide toliko daleko da više nije kul imati makar jednu stvar koja se trenutno smatra modernom.

Konkretno je pricha o veoma kichastom predmetu kao sto su zlatne/srebrne patike mada one obichno idu u paketu. Niko nije rekao da nije ok uzeti neshto iz trenutnih trendova jerbo svaki izrodi makar neshto gotivno.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ok, vishe je smorilo, moze zavrsna rec pa da se razilazimo :)

Dakle, drustvo oko sebe nikada nisam birao po parama, po oblacenju, vec po tome kakvi su ljudi... Imam drugare u treshama, imam drugare metalce (i to bash dobre, da vudu:)) imam drugare koji se oblace po poslednjoj modi, imam drugare koje boli kurac sta imaju na sebi, i uvek me je bolelo kurac jer ako je njemu lepo, meni je josh bolje, ali sam kontao da su i ostali ljudi takvi a ovde sam se uverio da se mnogo furaju stereotipi po tome kako je neko obucen, zato sam i usao u raspravu, jer sam hteo da objasnim da zato sto se neko olaci fensi nije manje pametan ili los covek, da riba koja je fensi nije uvek sponozorusa sa dva grama mozga koja slusa grand paradu...

Kada je rec o ribama, to sam vec rekao sve sto moze da se kaze, ALI, jedno su drugari i drugarice a drugo je devojka, vec sam rekao kako treba da izgleda i sta treba da radi, sad vi to zovite, fensi, normalna, sa stilom, skrnava, kako god, ali to je moj izbor i vi tu nemate shta da se pitate. Jer drugar je bitno samo da ti lezi kao osoba, dok devojka je ipak tvoja bolja polovina i vashe slaganje i veza zavisi mnogo vishe od toga da ti samo lezi kao osoba (to su onda drugarice)...

Takodje do sada nisam video da se neko omalovazava zbog njegovog ukusa u devojku, u mom drustvu je uvek vazilo pravilo da je bitno da se onome ko je sa devojkom ona svidi, ostale realno treba da boli kurac, pa nisu oni sa njom i sto je najbitnije, nikad se niko nije zajebavao jer mu je devojka ovakva ili onakva, fensi, skrnava, metalka, reperka, klinka, matorka, jednostavno to je njegova devojka, njegov izbor, njegov zivot... On ostaje isti onaj sa kojim sam se druzio... Ja uopste ne vidim relevantnost izbora ribe sa time kakva je on osoba...

edit ako se setim josh.

:* svima

Pricamo o ribama koje nose zlatne/srebrne patike, a ne o tebi osim ako se nisi pronasao u mojim postovima?

To sto si umesao mene je tvoj nachin diskutovanja ali ja pricham o ribama koje nose zlatne/srebrne patike.

Nisam se ja nashao prozvan, ti si poceo da mi objasnjavash kako ti kupujesh stvari, koji su ti kriterijumi, ja sam samo hteo da ti objasnim da koliko smo razliciti po oblacenju toliko smo isti zato sto oboje biramo ono sto se nama svidja, tesko nalazimo patike i ne pripadamo ni jednom "stilu" oblacenja

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

realno, mladić vam je svima očitao lekciju, i treba da mu se zahvalite.

HVALA TI MLADITJU SHTO SI OSLOBODIO BOSNU!!!!111

Nego realno ... hvala na chemu? For stating the obvious?

Sve je to kul sto si rekao longli i niko to nikad nije sporio, izgleda si zaboravio korene diskusije. I mene zabole lichno kakva tje tvoja devojka biti, poenta price je bila tvoja javno izneta definicija sto je realno normalan razlog opshte diskusije.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

HVALA TI MLADITJU SHTO SI OSLOBODIO BOSNU!!!!111

Nego realno ... hvala na chemu? For stating the obvious?

Sve je to kul sto si rekao longli i niko to nikad nije sporio, izgleda si zaboravio korene diskusije. I mene zabole lichno kakva tje tvoja devojka biti, poenta price je bila tvoja javno izneta definicija sto je realno normalan razlog opshte diskusije.

ne bih se složio da je samo stejtovao obvijs, rekao je i neke pametne stvari, ali lekcija je više u načinu na koji je diskutovao.

Link to comment
Share on other sites

naprotiv, svet bas funkcionise tako ako si u stanju da ga sam sebi napravis takvim.

to mozhda ako si robot koji zhivi sa ribom robotom u svom robotskom zamku i charobnjak iz Oz-a vam donosi kanticu ulja za doruchak svako jutro.

<edit> kao prvo idila nije mogutja zbog komplikovanosti odnosa i to svako iole socijalno bitje sa ekstenzivnim stazhom druzhenja sa vetjim brojem ljudi i menjanjem riba i porodichnim odnosima i drushtvenim odnosima u zemlji kojoj zhivi i bla bla.

kao drugo tvoja idila nije samo pitanje tvoje zhelje da bude idila, jel ne zhivish sam na ovoj planeti. poshto su neki pametni ljudi rekli sve teche sve se menja, morash i ti da se menjash i prilagodjavash, sve je u konstantom vratjanju iz imbalansa u balans i ta igra nikad ne staje.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...