Jump to content

3rd gen iPod


`Dr. Nick Riviera`

Recommended Posts

vishe oko 500, do 600 evra

moj macbook pro se u americi moze kupiti za 2000 evra. kod nas je 208 hiljada dinara sa pdv-om.

Ja ne volim iPod, jer ima nekako slab zvuk, sad ne znam da li sam ja probao takvu "seriju" ili su svi takvi, ali to mi je smetalo, stavim sluske, pojacam na maksimum i cujem sve oko sebe, sto ne trazim u mp3 playeru :|

pravni tim apple-a je sugerisao da se ogranichi maksimalna jachina zvuka posle par tuzbi ljudi u americi zbog ostecenja sluha, ma koliko to smeshno zvucalo.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Zasto bi covece imao iphone i ipod? Poenta je da iphone zameni ta dva uredjaja?

Zato sto Iphone ima 8 g memorije, a to je jako malo, barem za mene i ono sto ja upotrebljavam. Ne slusam svaki dan niti nosim svaki dan ipod ali ja imam 25 gb muzike. moram da ubacujem stalno nesto novo inace bi poludeo ako bi slusao stalno istu. A veruj mi vozis se po metrou i treba ti razlicita vrsta muzike. A posto vec imam ipod kao sto rekoh bolja varijanta bi mi bila sad samo da uzmem iphone. Ali necu, ne treba mi realno.

pa izgleda da ti je slabo poznato, u ct stizu svi macbook-ovi (obicni i pro) pa se onda dele prodavnicama i ostalim firmama

@zeki: zna se ko ce prodavati iphone u Evropi preko svojih mreza

http://laptoplogic.com/news/detail.php?id=2992

Zanimljivo. Donosim i iPhone :)))

Ja ne volim iPod, jer ima nekako slab zvuk, sad ne znam da li sam ja probao takvu "seriju" ili su svi takvi, ali to mi je smetalo, stavim sluske, pojacam na maksimum i cujem sve oko sebe, sto ne trazim u mp3 playeru :|

Slabe slusalice ?? Ja ne mogu na najacem da slusam + sam iskljucio eqilajzer bass reduce. Mada slusalice mi rulaju. :))

vishe oko 500, do 600 evra

moj macbook pro se u americi moze kupiti za 2000 evra. kod nas je 208 hiljada dinara sa pdv-om.

pravni tim apple-a je sugerisao da se ogranichi maksimalna jachina zvuka posle par tuzbi ljudi u americi zbog ostecenja sluha, ma koliko to smeshno zvucalo.

Ne znam koji pro imash ali ja sam moj platio 2200 dolara, a imam 2.13 intel core duo + 2 giga rama(ovo sam dodao) i 120 gb harda + sam imao popust jer sam jelte student pa maltene ko da nisam porez ni platio inace bi me vise ispao sobzirom da sam dodavao rama. Sad je u Apple Mac book pro na 2.2 ghz i 2 gb memorije i 120 gb harda 2000 dolara sto bi znacilo mater im jebem da bi sad da uzmem komp mnogo bolje prosao. Odatle proistice da cu ovaj prodati. Btw ovaj moj je u Srbiji bio 2800 tako nesto, mozda malo jace.

A sad, ako neko bude bio zainteresovan ja cu moj laptop prodavati u decembru. Treba dodati da imam i ati 256 ram valjda je gt 1300 tako nesto mrzi me da gledam. Baterija mu traje 4 sata sa drkanjem non stop 3 sata. U svakom slucaju uzecu novu bateriju jer mi je komp pod garancijom do kraja ferburara sledeece godine. Cena ce biti 1800 e ili kombinaciju mozemo isto da napravimo 2000e + iPod od 30gb crni dobijete na poklon. Oba uredjaja su polovna, ali oni koji me znaju, znaju da ja cuvam svoje stvari. ;)))

Hvala

P.S. Evo videh da su promenili i kompaniju za grafiku. Nije vise ati nego G-force. Pu jebote, prodajem alo prodajem ovo.

V

Link to comment
Share on other sites

Zato sto Iphone ima 8 g memorije, a to je jako malo, barem za mene i ono sto ja upotrebljavam. Ne slusam svaki dan niti nosim svaki dan ipod ali ja imam 25 gb muzike. moram da ubacujem stalno nesto novo inace bi poludeo ako bi slusao stalno istu. A veruj mi vozis se po metrou i treba ti razlicita vrsta muzike. A posto vec imam ipod kao sto rekoh bolja varijanta bi mi bila sad samo da uzmem iphone. Ali necu, ne treba mi realno.

Zanimljivo. Donosim i iPhone :)))

Slabe slusalice ?? Ja ne mogu na najacem da slusam + sam iskljucio eqilajzer bass reduce. Mada slusalice mi rulaju. :))

Ne znam koji pro imash ali ja sam moj platio 2200 dolara, a imam 2.13 intel core duo + 2 giga rama(ovo sam dodao) i 120 gb harda + sam imao popust jer sam jelte student pa maltene ko da nisam porez ni platio inace bi me vise ispao sobzirom da sam dodavao rama. Sad je u Apple Mac book pro na 2.2 ghz i 2 gb memorije i 120 gb harda 2000 dolara sto bi znacilo mater im jebem da bi sad da uzmem komp mnogo bolje prosao. Odatle proistice da cu ovaj prodati. Btw ovaj moj je u Srbiji bio 2800 tako nesto, mozda malo jace.

A sad, ako neko bude bio zainteresovan ja cu moj laptop prodavati u decembru. Treba dodati da imam i ati 256 ram valjda je gt 1300 tako nesto mrzi me da gledam. Baterija mu traje 4 sata sa drkanjem non stop 3 sata. U svakom slucaju uzecu novu bateriju jer mi je komp pod garancijom do kraja ferburara sledeece godine. Cena ce biti 1800 e ili kombinaciju mozemo isto da napravimo 2000e + iPod od 30gb crni dobijete na poklon. Oba uredjaja su polovna, ali oni koji me znaju, znaju da ja cuvam svoje stvari. ;)))

Hvala

P.S. Evo videh da su promenili i kompaniju za grafiku. Nije vise ati nego G-force. Pu jebote, prodajem alo prodajem ovo.

imas ati x1600, skroz je dobra karta, a za prodaju lapa cemo se dogovoriti [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Postoji patch koji otkljuchava/pojachava iPod...

To nisam znao ;)

pravni tim apple-a je sugerisao da se ogranichi maksimalna jachina zvuka posle par tuzbi ljudi u americi zbog ostecenja sluha, ma koliko to smeshno zvucalo.

Hmm, ni ovo nisam znao...

Slabe slusalice ?? Ja ne mogu na najacem da slusam + sam iskljucio eqilajzer bass reduce. Mada slusalice mi rulaju. :))

Jebem li ga.... Slusalice mislim da su na oba bile one default sto dobijesh uz ipod. Jel ti imash neke sto si dokupio?

@ topic

Nisam ja neki iskusni I-podash, probao sam ga dva puta, jednom od druga i jednom od bivshe ribe i oba su bila slabog zvuka, ali kazem nisam znao za ove stvari sto ste napisali...

Mada trenutno imam neki mp3 za 4000 dinara, zvuk je prejak a i ok je kvaliteta a to je jedino sto mi treba... jedino sto sporo menja pesme, ali to mi nije problem jer nikad ne menjam, samo metnem shuffle i ima 1GB ali nikad nisam osetio potrebu za vishe mesta, posto koristim kad trcim, a to je oko 50 minuta, znaci oko 12 pesama i kad idem sam od mesta A do mesta B sto je retko i uglavnom je kratak put :) Cak i na more kad sam isao 1GB je bio sasvim dovoljno...

A ipod je preskup ako ti mp3 nije stvar koju drzis svaki dan u usima... bar meni.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Ok ;))

Posto si ti u pitanju smanjicu cenu...

pa ono, ako ne uzmem, a planiram, onda cu ti nadjem nekog da zavaljas :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Slabe slusalice ?? Ja ne mogu na najacem da slusam + sam iskljucio eqilajzer bass reduce. Mada slusalice mi rulaju. :))

aj budi ljubazan i preporuci mi sluske. nadam se da je street fazon.

btw ipodtouch je jako zanimljiv :) mene zanima kako bi furao wireless kod nas? jel bi uopste moglo? cena? aaa :) u pitanju je Wi-Fi (802.11b/g)

Bring It

Link to comment
Share on other sites

iPod slusalice su najvece govno. ja sam na mom miniju opicio ovo http://www.randgruppe.info/ipod/. to je taj patch, radi bez problema, samo pratite uputstva. dosta je poboljsalo jacinu zvuka, ali sam ja kupio i sluske u platou. one sonyjeve obicne bubice u zutom pakovanju. predlazem da se posle instaliranja patcha kupe i slusalice, jer se tako postize najbolji efekat i ipod nadjacava ostale mp3je, ali mnogo kvalitetniji zvuk daje takodje.

samo upozorenje

NIKADA NE SLUSATI MUZIKU PRI SKROZ POJACANOM VOLUME-u

edit:

Final Cut Studio, zbog kojeg je moj cale kupio iMac je pojeo za uzinu Premier i kompaniju. Tehnicki dobijete 2 racunara (sacekajte oktobar, Mac OS X 10.5 Leopard + Boot Camp Final) po malo skupljoj ceni, koja se isplati ako ste P R O.

Edited by 47@mission
Link to comment
Share on other sites

kako ja da instaliram to na moj Nano?

objasni. u kom smislu? to sam i ja skontao da ne treba kad su ipod default sluske u pitanju, bukvalno, ali bukvalno ti vibrira MOZAK.

koje sluske si tacno uzeo?

http://www.electronics-online.co.uk/acatal...o_mdre818lp.gif

te sluske

plato mislim da su 899 i imas godinu dana garancije. ZUTO pakovanje, ne secam se imena. gruvaju. nema teorije da ih slusas na maksimumu.

u settingsu ipod nanoa imas opciju volume limit. uz podesavanje tu i ove sony sluske, nema potrebe za instaliranjem ovog patcha.

a za ovaj bose. znam za to, oni su stvarno najbolji. cek samo da izvadim 140 dolara iz zadnjeg dzepa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...