Jump to content

DOTA TURNIR 06.10.2007


Ticke[P]a

Recommended Posts

Hehe bilo bi lepo da svi dodjete da vidite grad nashe Legende gaming scene, Mighty Targe. To ni za sta ne bi trebalo propustiti, cak sa razmisljao da organizujem apsolventske eksurzije u cilj posete ovom znamenju Kragujevca ^^ :))) ( ma ne, ko je ovde narcis?? )

Ja cu doci na tur, neznam tacno koja ce ekipa biti ali bicu tu cisto da se javim!!!

Poz

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bice, bice... Ja cu doci sigurno, ali ne znam josh sa kojim ljudima. [:)]

Khm khm

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

ej ChW bi trebalo da dodje samo da se snadjemo za kintu nego ajde patikice raspitaj se tamo kad ima bus za vr u ned ili subotu preko notji pa da se snalazimo za spavanje...

P.S.Raspitaj se za sve mogutje kombinacije... peace

P.S.S. Zujo nadam se da igrate da se ogledamo opet da vam pokazhemo kako se igra DOTA!!! [:D] [:D] [:D]

Edited by Rambe
Link to comment
Share on other sites

Nemoj da otkazujesh, realno...

Ali kapiram da ce se posle Krushevca, gde je turnir bio vrh, a samo 8 ekipa se pojavilo, i Kragujevca (sa videcemo koliko ekipa) ljudi dobro zamisliti pre nego shto krenu bilo shta da organizuju ovde.

A najbolji komentari su tipa "a brate, daleko nam". Daleko i Srbija u istoj rechenici?? Treba svi da igraju turnire samo u svom gradu i onda ce biti bash kul. Jebote, pa dok sam igrao wc3, nema mesta u Srbiji gde nisam bio (sa josh 5-6 ljudi). Tada je i bilo dobro, uvek je neka standardna ekipa dolazila (iz BG-a i NS-a najvishe), ma gde da je turnir.

Chisto da kazem da hejt nije upucen nikom posebno, nego uopshte.

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Patkice ako budes otkazivao turnir ( ne daj Boze ) molim te obavesti koji dan ranije da im kazem na vreme posto ce neki drugari doci ranije u Kg . I nije Kobrica nego je aligator da znate 8 ))

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Nemoj da otkazujesh, realno...

Ali kapiram da ce se posle Krushevca, gde je turnir bio vrh, a samo 8 ekipa se pojavilo, i Kragujevca (sa videcemo koliko ekipa) ljudi dobro zamisliti pre nego shto krenu bilo shta da organizuju ovde.

A najbolji komentari su tipa "a brate, daleko nam". Daleko i Srbija u istoj rechenici?? Treba svi da igraju turnire samo u svom gradu i onda ce biti bash kul. Jebote, pa dok sam igrao wc3, nema mesta u Srbiji gde nisam bio (sa josh 5-6 ljudi). Tada je i bilo dobro, uvek je neka standardna ekipa dolazila (iz BG-a i NS-a najvishe), ma gde da je turnir.

Chisto da kazem da hejt nije upucen nikom posebno, nego uopshte.

Brate... Tu uopste nije stvar u tome da li ljudi mogu, nego vecinom da li ljudi VOLE da idu na turnire...

Znachi, ako ti volish da idesh po turnirima, ti cesh ici, ako nevolish ti necesh... Stvar je vrlo chista...

Po mom mishljenju, ima mnooogo realnih i dobrih, razloga da se VOLE i da se NEVOLE turniri, i nemojte da whinujete tolko oko toga, jer svako ima druge prioritete i razloge zashto oce ili nece da ide...

poz,

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako do sada neki rezime :

1) SeiN

2) ChW

3) CINEMA never lose FTW

4) Bogdan i drugari

5) KG - GAMING

6) SoiS

7) UO

8) uDp

9)GTFO

10)ekipa iz NS kada saznam ime postovacu

11)COLOSEUM KIDS - nije potvrdjeno

12)Ekipa iz Vranja - potvrdjeno

13)No Name

14)ZVEZDE GRANDA

Mole se ekipa da se sto pre prijave da bi znao pravo stanje ekipa ako nekome nesto nije jasno ima moj mob pa neka okrene.PEACE [:D]

Edited by Ticke[P]a
k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Koja tvoja ekipa i kada si ti ikad imao ekupu? [:D]

ja ugasi ga :) ticke jel imas ti ekipa il jock :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...