Jump to content

DOTA TURNIR 06.10.2007


Ticke[P]a

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imamo 12 sigurnih ekipa uz mogucnost da dodju jos 2-3 mada nista nije sigurno.Da podsetim da je mob XL MYM pravila kao sto su bila u KS nema menjanja igraca u toku turnira sem ako niste poveli izmenu i morate da mi nagovestite o kome se radi da posle ne bi bilo bla bla.Adresa : Dragoljuba Milovanovica Bene 12 vazno je kada udjete u KG da pitate gde je GLAVNA ulica a kada stignete u glavnu pitajte gde je BAHUS jer se igraonica nalazi od BAHUSA 200m ako vam nesto nebude jasno zovite me na mob 064/4231023.Mole se ekipe da nekasne jer nece biti cekanja kao sto ih nikada nije ni bilo u interesu je da se tur zavrsi na vreme tj sto pre da ne bi bilo problema sa putnicima koji stizu iz inostranstva i drugih drzava [:D] [:D] [:D] [:D] [:D]

Posto ima dosta ekipa a samo 20 masina igra se odma na ispadanje tako da u mecevima pokazite sve najbolje sto znate jer druge prilike nece biti toliko od mene zelim vam srecan put pa ce da se igramo i druzimo jos jedna napomena da ne bi bilo guzve KAPITENI svake ekipe ulaze u igraonicu i prijavljuju ekipu znaci samo KAPITENI.Poz do sutra [8D] [8D]

Edited by Ticke[P]a
k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

chestitam seinu :D

mare chastish ne zanima me :D

grill uno mmmmmmmm ^^

uDp magarchine :D

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

GG svima i hvala na cestitkama nadam se da je tur bio ok i da ste se najeli dobre klope za male pare samo mi je zao sto su 6-7 ekipa ispalile za tur ali sta ces nije 1 put [:D] Nerazumem samo ekipe koje su iz bg-a ili ns-a koje mrzi da dodju dok su leekovi iz Vranja krenuli u 6 ujutru a dosli u 12:15 i nisu prosli zato ce nasa scena uvek biti busan kurac i nikada nece biti dobrih ekipa mozda 2-3 u vrh glave.Poz do sledeceg tura PEACE

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

GG svima i hvala na cestitkama nadam se da je tur bio ok i da ste se najeli dobre klope za male pare samo mi je zao sto su 6-7 ekipa ispalile za tur ali sta ces nije 1 put [:D] Nerazumem samo ekipe koje su iz bg-a ili ns-a koje mrzi da dodju dok su leekovi iz Vranja krenuli u 6 ujutru a dosli u 12:15 i nisu prosli zato ce nasa scena uvek biti busan kurac i nikada nece biti dobrih ekipa mozda 2-3 u vrh glave.Poz do sledeceg tura PEACE

repovi?

:D :D :D :D :D :D

"Hate the game baby, not the playa." - Ling Ling

Link to comment
Share on other sites

E bre pa nema pola repova sto smo mi cak saveovali ( a svaki smo saveovali )

Imas u vipu skroz desni komp gde je igrao gordan, tu su svi nasi repovi saveovani isto tako u sobi prvi komp u desnom redu (do prozora), tu smo takodje saveovali neke repove kojih nema, dakle aj pogledaj tamo, jer greota je da ljudi ne vide makar finale...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

http://www.sendspace.com/file/puup42

eto vam finale sa vip1 ali ste snimali samo mecheve koji ste dobili a kad su vas karali u buljsona to nista :) hahahahaha

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

brate koju ste vi verziju 6.43b igrali kad nece da mi otvori replay (imam onu zvanicnu s getdota i stoji u downloads folderu) [roflmao]

btw za ubuduce ko odluci da organizuje... 1 KOMP ZA OBZERVERA I SNIMAJ SVE REPLAYEVE... nek bude i neki krsh.. laptop.. ma i mobilni.. samo bez ovakvih sranja svaki put

tuga brate... evo sta znaci noobzor za orga... jel tolko tesko skinuti jebenu zvanicnu verziju i pobrisati sve ostale (ili novi folder za tur)... ko sad moze da garantuje da neko nije cackao po mapi (ne verujem da je slucaj, al ostavlja se nedoumica)

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

Igra se 43b zato sto se koriste najnovija MYM pravila...

Inace verzija je ta, pise ti i koja mapa se trazi tako da samo renameuj mapu kako treba i radice 100%.

Napisao sam danas, ne znam sta se desilo sa postom, da u VIP-u skroz desno komp ima jos makar dva replaya koji smo igrali mi (ako ne i jos neko) takodje i u drugom redu (do prozora) u sobi (sa wcom) skroz do vrata ima jos repova, tako da procackaj samo te kompove sa kraja i siguran sam da ih ima tamo.. Pozz..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hey ljudi mozhe li neko da stavi te mape tj. linkove da skinemo nikako ne mogu da ih rename ili barem stavite kako tachno trebaju da se zovu... p0z

p.s. najbolje bi bilo da neko iz KG-GAMINGA postuje ovde....

@topic: bio je lep tur samo su ovi compovi na kojima smo mi igrali krsh... a inache dobar tur i krivo mi shto nismo mogli da ostanemo do kraja ali smo ipak morali da idemo na bus i to na brzinu... p0z nadam se skorashnjem druzhenju sa vishe ekipa...

Link to comment
Share on other sites

cestitke seinu , i momcima koji su nas sabili u polufinalu valjda se zovu udp{ nisam siguran},e sikinite moja dva repa,{zovu se neshto branco vs .....} 2 komp sa leve strane gore u sobici gde je wc.

tek sam sad skonto i smorio sam se mnogo , zaboravio sam da uzmem autogram od patikice :P

Edited by bambale
Link to comment
Share on other sites

I onda kaze na kraju partije koju su dobili.Ko je bio Lesrac ? javlja se lik iz pozadine i kaze ja a on ce na to eee ti prvu i onda jebite kojota xDDDD ali je covek najaci lik.

A na kraju partije je reko pobednicka ekipa u sastavu Kojot feeder kad je to reko svi su overili od smeha :DD nije trbalo nista vishe da kaze :P

P.S. cestitke pobednicima koji su insane :P

Edited by Golca
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...