Jump to content

DOTA TURNIR 06.10.2007


Ticke[P]a

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Huh, ma ko je bre taj Branco never lose? Zashto da idem i da igram protiv njega kad ne moze choveg da izgubi,predlazem da se tur otkaze jer je pobednik vec i onako poznat! Da se tom liku da nagrada za 1 st place ,tako da ljudi ne moraju da se cimaju u putu i tako to,neka ostavi br rachuna da mu uplatimo novac!

Branco docu cu sam samo da se slikam sa tobom,podrazumeva se da se slikanje naplacuje da li bih mogao da znam od prilike koliko kinte da spremim?

Chovek je pravi biznismen! lol

P.S. Green ne brini za Kojota verovatno ga je zacharala neka devojka,ma bice on dobro! :)

lol imam tremu bambale=branco je log in sada! :D lol rofl Da nece i ovo da mi naplati?

Link to comment
Share on other sites

E ako je Kojot overio predlazem da turnir nosi njegovo ime i da se svakako odrzi,onako kao nikada do sada po kvalitetu igre i brojnosti ekipa,jer njemu bi to mnogo znachilo,da odande bude ponosan na nas <3 U stvari mislim da bi naj vishe znachilo Ticketu jer bi tur definitivno uspero!

Bane koliko vidim bice to sve na hard ,zato sam za wazelin obavezao Yocu,momak je siguran znachi rachunamo na njega lagano,prvo on je mladji,a drugo glupo da ga nosim chak iz Ks-a :)

I dalje nisi rekao koja je kinta u pitanju+daj br bankovnog rachuna,ne verujem da primash lovu na ruke,true? <3

P.S. Kojote we miss u :'(

Link to comment
Share on other sites

ti decko do finala neces stici tako da ... :P

al ako budesh dobar mozda ti dovedemo neku maloletnicu ~~

Za bolje i nije

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...