Jump to content

Eh ta srecna vremena!


support

Recommended Posts

To ima veze jer je momak malopre implicirao da smo kili i ja diskutovali u dobra stara vremena? Ja sa kilijem nikad nisam imao ozbiljnu diskusiju vetj je to uvek bilo napushavanje jer je uvek lupetao gluposti a i ta napusavanj su dosla posle tih "dobrih starih vremena" mc-a i bwla jer doticni tad nije igrao ili nije dolazio na forum shtavetj. Tako da poenta nije bila da je kili poceo posle mene da igra vetj da kili nije bio deo tih dobrih starih vremena tj makar onoga cega se ja secam kao dobrih starih vremena ali izgleda da nisi bash skapirao...

Solim pamet sa chinjenicama. Ako neko moze da mi dokazhe suprotno neka to i uradi a ne da prdi uz vetar. Ako ti smeta brate diskusija o stvarima iz wowa i ako ti smeta theorycraft i matematika skillova idi brate na ana.co.yu i diskutuj o novim parfemima i dijetama sta da ti kazem? Ili treba ovde svi da kenjamo stvari tipa HOLY PALA I HOLY PALA SU IMBA KOMBO ZA ARENU iako to nema veze sa zhivotom i da svi govore PA OK ... ?

Zajeb. Ja nisam lepo formulisao. Ti i Killy sada imate diskusiju, kao diskusije koje su se vodile ovde od pre 2-2.5 godine. Right!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da dokaze suprotno.kako?da se transferuje na tvoj server i da te izuje u duelu?

evo ako neko ima lvl70 roguea sa kojim ne igra i ne planira da igra,da mi ga pozajmi,i ako te dobijem u 2 od 3 duela ti da

platish transfer (i nazad posle 3 meseca)

taj theorycraft,to moze da zvuci zanimljivo,ali to su sve prazne price

sve bi to imalo neku tezinu da ti nisi DALEKO ispod njega shto se tice pvp-a

inace meni normalna diskusija ne smeta,cak mi je bilo i zanimljivo da procitam

a ti ako hocesh da hejtujesh idi na chillout,ne morash ovde

*edit*

poenta je da nije u redu da se ponashash kao *kreten prema killygoru,bez razloga

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

da dokaze suprotno.kako?da se transferuje na tvoj server i da te izuje u duelu?

evo ako neko ima lvl70 roguea sa kojim ne igra i ne planira da igra,da mi ga pozajmi,i ako te dobijem u 2 od 3 duela ti da

platish transfer (i nazad posle 3 meseca)

taj theorycraft,to moze da zvuci zanimljivo,ali to su sve prazne price

sve bi to imalo neku tezinu da ti nisi DALEKO ispod njega shto se tice pvp-a

inace meni normalna diskusija ne smeta,cak mi je bilo i zanimljivo da procitam

a ti ako hocesh da hejtujesh idi na chillout,ne morash ovde

*edit*

poenta je da nije u redu da se ponashash kao *kreten prema killygoru,bez razloga

Lepo reche figl ROFL ... al ajd

Ne kapiram sta bi taj duel tacno dokazao? I sto bas rogue? Aj ja cu onda wara da uzmem ako ces ti roga? I ko je tu kako girovan?

Na theorycraftu se sve bazira jer je igra tako napravljena. Sve ima svoj counter i tek kad imas theroycraft taktiku onda mozes da krenes u sprovodjenje iste u delo gde se onda sve svodi na vezbu i skill sa tastaturom/misem i sposobnoshtju tvog mozga da taj theorycraft upotrebis u svakom trenutku.

Kako si zakljucio da sam ja ispod njega u pvpu? On i ja nismo igrali u isto vreme wowa. Mene je u moje vreme mogao da dobije samo jedan war na mom serveru(magtheridon) i to u 3 od 5 partija. Jel treba da pricam o opremi i skillu ljudi na magtheridonu?

Bez razloga se ponasam kao kreten? Dechko bez 2% razmishljanja nalupeta gluposti, ja mu ukazhem na greshke i to je to. Umesto da je iskoristio to da ne gubi vise od te kombinacije njegov ego izbija sa JA I MOJIH 2k REJTINGA.

Eto daj mi ekvivalent druida sa full merciless/veteran pa da odmerimo snage kili i ja i ti sa tim rogom i ja ....

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

rofl?

shta si ti konkretno postigao u pvp-u?shta tebe cini dobrim pvp-erom?to shto ce neki lik shto je igrao sa tobom da se nasmeje

kada ja napishem da je killy bolji pvp-er od tebe?to shto si ti ubedjen da znash SVE o svakoj klasi i o wow-u?neko tvoje

iskustvo?koliko sam skontao ti si poodavno prestao da igrash wow?koliko dugo nisi igrao?kojeg bossa si poslednjeg

ubio?nefariona? [:D]

tebe je u tvoje vreme mogao da dobije samo jedan warrior

lol

to je kao da ja sada napishem da sam najbolji rogue zato shto sam "u moje vreme" bio najbolji rogue na serveru

to sada ne znaci nishta.to je daleko,proshlo vreme.i ja sam igrao sa killygorom na vishe servera i covek igra izuva(barem

sa magom)

shta bi dokazao duelom?sigurno vishe nego prica koja moze da ide u nedogled.zashto rogue-a?zato shto sam sa njim

najvishe igrao.izuo bi i warriora sa pola snage "u moje vreme".sada ne znam,ne igram vishe rogue-a.

inace,to je to,nemam vishe nishta ni da oduzmem ni da dodam,a stvarno mrzim da pishem kilometarske postove.ali brate

mili,ne mora "po defaultu" asocijacija na killygora da ti bude to shto je izgubio duel od 10lvl nizeg lika pre 2,5 godine.inace

vasha rasprava o druidima i theorycraft mi ne smeta,slobodno nastavite,cak mi je i zanimljivo.

btw ne poznajem killygora irl,ali,jbga,ruzno je,pogotovo shto se predstavljash kao neki "glas razuma" ovde,a realno,nemash

atributa da mu "popujesh" o pvp-u

*edit* btw mozda transferujem na magetheridon(ne zbog tebe naravno) ali voleo bi da te sretnem ingame,da naucim i ja

neshto [:X]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Prvo poenta je u ovome "theorycraft je beskorisno sranje" chime si klasifikovao sebe u osobe koje ne koriste mozak.

Drugo nisam ja rekao da bi izuo kilija u duelu vec sam komentarisao njegovu taktiku u areni, a ti tvrdish da je on bolji od mene u duelu na osnovu ne znam kojih chinjenica?

Trece prestao sam sa hardkor igranjem odavno ali se i dalje igram s vremena na vreme.

To sto ne igram hardkor vise ne znaci da ne mogu veoma pouzdano da komentarisem taktike. Generali ne znaju da pilotiraju vojnim avionima ali znaju da taktiziraju za sta im pilotska dozvola ne treba.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Prvo poenta je u ovome "theorycraft je beskorisno sranje" chime si klasifikovao sebe u osobe koje ne koriste mozak.

Drugo nisam ja rekao da bi izuo kilija u duelu vec sam komentarisao njegovu taktiku u areni, a ti tvrdish da je on bolji od mene u duelu na osnovu ne znam kojih chinjenica?

Trece prestao sam sa hardkor igranjem odavno ali se i dalje igram s vremena na vreme.

To sto ne igram hardkor vise ne znaci da ne mogu veoma pouzdano da komentarisem taktike. Generali ne znaju da pilotiraju vojnim avionima ali znaju da taktiziraju za sta im pilotska dozvola ne treba.

e btw ... kaze se l3p a ne l2p , get some skillz noob .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

poenta je u ovome "theorycraft je beskorisno sranje" chime si klasifikovao sebe u osobe koje ne koriste mozak

prvo,nauci da citatsh

gde sam rekao da je "theorycraft beskorisno sranje"?

drugo,bolji je pvp-er od tebe u svakom slucaju,jel ti nisi video ni t od tbc-a.na osnovu cega ti komentarishesh "taktike"?jel si

skontao celu koncepciju tbc-a(koja je potpuno drugacija od obicnog wow-a) na osnovu tih 10 nivoa shto si izgrindao i odigrao

dve 5man instance?

trece,

a ti tvrdish da je on bolji od mene u duelu

n-km_2.gif

povlacim rec,cenim da imash do 15 godina

cetvrto,

chime si klasifikovao sebe u osobe koje ne koriste mozak

ovim "sajber pushtanjem muda" i vredjanjem si klasifikovao sebe u sajber seljaka i zavrshio razgovor samnom

k.i.s.s.

Link to comment
Share on other sites

da dokaze suprotno.kako?da se transferuje na tvoj server i da te izuje u duelu?

taj theorycraft,to moze da zvuci zanimljivo,ali to su sve prazne price

sve bi to imalo neku tezinu da ti nisi DALEKO ispod njega shto se tice pvp-a

Znachi ovde implicirash da bi me izuo u duelu.

Da je theorycraft beskoristan.

Da je on bog za mene u pvpu.

Ne razumem tachno tvoj problem?

To shto ste se mazili jajima na istom serveru u istom pvp timu ne znachi da je on do jaja vetj da su tvoji standardi niski, verovatno poravnani po tebi.

A i ta POTPUNO DRUGACIJA KONCEPCIJA je potpuno drugacija samo onima sa jeftinijim ulaznicama ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se ova vasha maskota ... odrazhava intelektualni nivo foruma ...

Ako stvarno zhelish neshto kili poshalji pm gde te mogu natji mada sumnjam u tvoj rl rating.

Ako netjesh da vredjam tvoju inteligenciju pokusaj da pokazes tragove iste.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Rekoh da napisem nesta ali necu da dobijem ban zbog idiota .

I sta sada perfectly good topic je sjeban :/ .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

...ili ako imas dobar ping. Evo od kad su "duplirani" ove adsl brzine download mi ne prelazi 10kb a ping u wow ide do 3000... toliko o AV week-u :(

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Reci sve sto oces, ali bez prozivanja. Sve moze da se kaze, a da se ne upotrebljavaju kojekavki izrazi.

Ma to je problem ispsovao bi se ko debil . Par puta sam ispisao po dva tri reda i onda ajde reko da ne pravim pizdarije . Eto ima ih dovoljno pa neka se glozhe medjusobno koliko hoce ne trebam im josh i ja .

@zver

Na sbb cable i ne vidim nikakvu promenu iako kazu da su duplirari brzine isto ... cak mi radi i malo loshije tj veci mi je ping ... ali ajde da ne skrecemo sa teme .

@topic ... jebem my mater bash sam se sada setio nekih screanova iz dana sa shadowmoona ali sve je izgubljeno zauvek :/ jebeni photobucket /spit

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja bas trenutno igram na shadowmoon alijansu... bio sam 3 meseca na odmoru od wowa i kad sam se vratio 2/3 friend liste nema. Svi pobegli na neki nov realm agamaggan.. nesto. Da se spasu od rusa izgleda :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...