Jump to content

Eh ta srecna vremena!


support

Recommended Posts

Ajde sad ovako ozbiljno:

Mohi, ok znas znanje, ali koje tacno iskustvo u PvP imas(TBC)? Kao sto si rekao igras kad stignes, tako da tesko iz teorije mozes da izvuces onoliko koliko moze bilo ko ko spava u Areni. A ona prica o komandanti i pilotima je LOL. Mnogo oni moraju da improvizuju, mnogo, isto kao sto igraci improvizuju u WoW-u. Reci sve sto imas, ali ono "klasifikovao sebe u osobe koje ne koriste mozak" i slicno je stvarno tuzno. Ako sebe smatras superiornom rasom, ne ispoljavaj to na forumu, vec pokusaj da razumes da nisu svi kao ti.

Kili, cemu taj post!? Ok puko ti film i sve to, al' daj stavi ga na ignore ako ti toliko 'dize pritisak'.

High, ti si mogao da progutas sta je ovaj rekao, a ne da ga pratis u stopu.

Bottom line, sledeci prekrsaj je ban bez opomene.

Dovoljno iskustva da postavim prednosti i mane tima i da predlozim taktiku koga napadati i sta obavezno na njemu koristiti kao sto sam i rekao u kilijevom slucaju napadati druida, purgovati ga, konstantno hamstringovati i setji kad pokusa da menja formu ... Ovo sve moras raditi da bi dobio protiv takvog tima, a sta tjesh vise od toga raditi je improvizacija.

Kakve veze ima spavanje u areni sa teoretisanjem osim uvezbavanja reflexa u mozgu da odreagujes na odredjenu situaciju onako kako treba shto je pritom pre toga smishljeno u teoriji. Ali to su opet reflexi + snalazenje na tastaturi tj takozvani skill. Sposobnost da teoriju iskoristis do maksimuma u praksi je pvp skill, a samo teoretisanje zahteva poznavanje materije i odredjeno iskustvo u pvpu uglavnom sa strane kretanja kajtovanja i sl.

Taj wow je smishljen po sistemu papir kamen makaze i da bi bio dobar u istom moras poznavati taj sistem i koristiti ga u svoju korist. To je theorycraft, a neko ko izjavi da isti kurcu ne sluzi ochigledno ne koristi mozak, a sad neka dokaze suprotno odgovorom na moj theorycraft svojim scenarijom (posto sam mu onaj prvobitni pobio)

Ne smatram se vishom rasom vetj ovo sto sam gore rekao jednostavno stoji kao sto je i dosta ljudi pored mene reklo osim kilijevog pvp drugitja psy-ja i stormsciona s kojim sam se napushavo i ovde i u wowu itd itd tako da pristrasnost ftw. Sve u svemu zabole me k dal je nekome kili drugitj i dal nekome idem na kurac ako imate nesto da kazete na moje teoretisanje gore recite pa da diskutujemo, a random sveopshte pljuvanje ostavite za nekog drugog.

BTW Kili za ono sto si napisao u postu gore tebi sleduje instant ban tako da ne znam kom ces to adminu da se zalis i koji ce to admin da me banuje, a ja nisam feget da odma trcim kod admina da te banuju vetj sam ti rekao ako zhelish natji tjemo se da mi stvarno to kazesh ako ne zachepi gubicu.

I za ostalu masu, igram i arene u tbcu, igram i igrao sam bgroundove od kad se wsg pojavio do eos-a sad, ali za razliku od vetjine mozgova ovde mi smo ranije organizovali od 2v2 do 5v5 sa hordom na random poljanama preko irca jer mi je oduvek to bilo interesantnije od masovki u tarren millu tako da imam poprilichno iskustva u takvim situacijama + sad arene.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste da je offtopic, ali znam da ce nekolicini mozda znaciti posto su postavili pitanje loseg rada net-a od kada je dupliran protok. Ja sam malopre provalio da treba samo da se izostavi "/ip" iz setovanja (ako imate ruter). Znaci samo treba da bude username@"vas internet provider" (u mom slucaju Beotel). Protok je skocio sa oko 50kbps na 425kbps, mereno na SpeedTest.

Kasnije sam to procitao i na Benchmark-u...

Pozdrav, nadam se da ce Vam znaciti nesto.

Edited by GiDrA
Link to comment
Share on other sites

kak'e to veze ima?ti nikad nisi lvlovao prvog chara?

ti si brate pojava za smejanje,solish pamet ovde ljudima od kojih vecina igra wow vishe od 2 godine(koliko ti igrash,2,5? )

ceo zivot igrash tog druida i prdish i prdish non stop

moja sestra od 12 godina da igra jednu klasu ceo zivot kao ti,verovatno bi "sabijala zivot"(ne naravno kao ti,ti si ipak

wow guru),ali ne verujem da bi se tako nadmeno i bezobrazno ponashala kao ti,koji,pretpostavljam,imash vishe od 20 godina

*edit*

lep rating btw

Cekaj cekaj,ajde kada se vec pravis fin,ti se vamo pravis uvredjen na to sto je mohi rekao da ne koristis mozak,a vamo pogledaj sta si mu napisao.

A sto se tice banovanja bilo koga zbog ovog topica,pa ja stvarno ne vidim razloge za to?Ni u jednom postu se nije upotrebila ni jedna psovka,niti se bilo ko vredjao na rasnoj osnovi,a ako ocete nekoga da banujete jer je nekome rekao da prdi non stop ili zato sto mu je neko rekao da ne koristi mozak....onda mi je drago sto nisam posecivao ovaj forum godinu dana :),naravno nisam video kilijev post tako da ne mogu o tome da pricam ofc.

Nadam se samo da ste u rl svi mnogo opusteniji(za mohija i storma znam da jesu jer ih znam odavno).

Link to comment
Share on other sites

svaki put kad figl postuje to mene razveseli jer znam da je zhiv, kao u dobra stara vremena...sto je i poenta ovog topica \o/ =o))

Ma jednom nogom je vec u grobu ... teraju ga da farma 24/7 no life totalni ccc

@topic ... reroll paladine i pishajte u oci shamanima , druidima i priestovima . DEATH TO ALL FAKE HEALING CLASSES !

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

uvek dota! =o) svrni figle ne znamo da postojish bre! =o))

a scione, na osnovu 65 nivoa iskustva, paladini su meni mnogo smeshna klasa, ne mozh' d'umre ne mozh' ni d'ubije...al zato pichi na kodou ko velika ljubi je tjatja =o)))

mozda kasnije kada se nabavi neka oprema...

Link to comment
Share on other sites

Haha, kao sto je rekao darko, i ja se setio da browzujem malo klanrur (mozda zbog wcg-a, ne znam).

Sve ovo podseca na ono "cija baba pravi lepse secerleme, princes krofne , a ko je duze jebao..." Ljudi vi ovde pricate kako sami ownujete cele timove, ma daj... A i batice to sto ce neko u teoriji da napravi u 50% slucajeva nema veze sa realnoscu, posto ti nikad ne mozes da znas sta ce protivnik koji ima CC da uradi tako da ti je neosnovano da pricas o tome... SVe me ovo podseca na nekog debeljucu koji je kenjao jedno sat vremena u KGB-u kako je rerollovao locka za shamana zato sto lock suxxx. No comment. A i ne znam ko je napisao u pre nekom topicu, igraj klasu koja ti najvise odgovara, nemoj da pljujes ostale klase...

Storm i darko obozavaju da se biju sa jednim mobom 20 min, a zato kad udju u arenu protivnici ne znaju sta ih snaslo.

A malo i offtopic, Sainte sto ne dodje na wcg?

ex-CS player, ex-EVE player, ex-WoW player...

Noob overall! :)

Link to comment
Share on other sites

Izbrisite ovaj post prebacio sam post na pricajte ^^ .

ok predomislio sam se nemoj da brises ...

uvek dota! =o) svrni figle ne znamo da postojish bre! =o))

a scione, na osnovu 65 nivoa iskustva, paladini su meni mnogo smeshna klasa, ne mozh' d'umre ne mozh' ni d'ubije...al zato pichi na kodou ko velika ljubi je tjatja =o)))

mozda kasnije kada se nabavi neka oprema...

E da ... probaj Bloodelf pticu sa aurom da vidis kako trci ... pre neki dan smo se smejali figlovoj paladinki ... koja je prevara ptica roflmao ahhaha

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...