Jump to content

Dota tur NEDELJA


Moo

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako si ikada bio na lan turnirima veruj mi ono sto smo se mi drali nije nista, a naravno da cemo se drati, i uvek ce se ljudi drati na lan turovima (u bilo kojoj igri).

Lie lalalala u waru se niko ne dere :) mi smo dzentlmeni :DD

Elem, dajte neki War turnir u Krusevcu ;) moze i dota samo najavite malo ranije :P

Poz ^

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ej,ljudi daj opushteno bez tih provokacija i rasprava!!!!!

Josh jednom svima hvala shto su doshli,samo opushteno da ne ispadne da tur nije dobro proshao,ja sam zadovoljan,ne trebam valjda da promenim mishljenje!!!!!!!!

Kojote ja sam se zezao za vashu igru,ma nemam primedbi ni na koga sem na sebe :),jer meni je ovo bilo druzenje i zeza kao i tebi ofc!

Sale nemoj da se smorish :)

Ae sutra da okachimo rep druge partije finala.

P.S."gj Zujo" Hvala,hvala :)) e ponovo pravim tur! :D

dolazimo^^

p.s.daj sve repove plz... to ti je sat vremena cimanja zujo... ae plzzzz :P

Link to comment
Share on other sites

O boze, nema me dva dana na forumu i vidi, pobishe se sugradjani. U stvari nisu se pobili da su se pobili, znam ko bi koga izudarao :) mada se vidi i ko voli vishe da Maze, no sve u svemu bre aman zaman, smeju vam se beogradjani ( a da abuseri :)).

Nego tur ono, kao sto sam i ocekivao, posto sam prethodno bio u krusevcu kod Zuje. Bez propusta, jedina zamerka je sto nemas addonove za WOW, pa sam propustio raid za to veche :))

Ubishe nas Zujinci i Sejnovci ko picke, GZ, jedino sto me srale on strele, pogadjao sam preko dve shume :)

Ljudi idemo dalje okrecemo se novim izazovima, koje koliko vezbao tako je i prosao, ko ima koliko iskustva tako je i pobedio,, ima tu i srece, i mozga i skilla.... zato patkice prestani i ti da prozivash, jel dzaja ti nista vishe nije rekao, i svi ce biti happy.

E da i ako se ikada vishe budes vozio kolima sa mnom, molim te ponesi lavor da ne moram da se cimam da stajem pored puta :)) hahaha. ( Ja sam lozac, Relly VOZAC......), krivina do Krushevca ima ko pljuvanja po ovom forumu tako da nisam mogao da ih ispravim, ni jedno ni drugo..

Aj poz, Zujo, Okaci neke repove, ako ti treba hosting mogu da obezbedim jedno 20 mb taman kolko treba, samo mi baci repse na mail,

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

Jbg za strele sam obecao sok (ne znam sto al ajde dosta si ti meni tankovao stomak [:D] ) zbog te 2 strele nisam mogao da napravim avatara na 9-10 [8D] Ma ok ja sam prestao samo znas i sam da nikada ne cutim kada me neko dira bez razloga ali bilo pa proslo.Sledeci put kada se budem vozio sa tobom samo nemoj da stavljas cvike i nemoj Ivana 200 na sat i po neki tap011 i sve ce biti ok e da i nemoj naprasno da spustis brzinu od toga mi je najgore [:D]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Lie lalalala u waru se niko ne dere :) mi smo dzentlmeni :DD

Elem, dajte neki War turnir u Krusevcu ;) moze i dota samo najavite malo ranije :P

Poz ^

Reta si, imas druge topice, ovde treba da hejtujes, ili da pises 'ja sam pro' [:D]

GJ Zujo, odlican turnir

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Brate.. repovi ce skoro?

uzmi sve repove strpaj u ZIP/RAR fajl stavi na www.rapidshare.de ili megaupload.com ili fliiby.com ... i kraj price...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

omg.. ne volim da zracim ali proslo je nedelju i po od tura.. daj okaci to ti je max 30 min posla ...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pazi sto je nasao slinavi retard da me zajebava aj javi se kad zavrsis srednju skolu.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Magare ne budi bezobrazan, a inace sam zavrsio srednju skolu...

[/edit] malo pazi sta pises, sprdnja je sprdnja, a bezobrazluk je bezobrazluk [/edit]

Edited by Zba

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...