Jump to content

Dota tur NEDELJA


Moo

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pazi, znaci ja cu doci iz kragujevca pa makar bilo samo 2 ekipe, to jest moja i zujina, jednom smo bili igrali ceo dan extra zezanje bilo, ako tek dodje 8, o pa to su vec dve grupe, ima da se izigras posteno.

Da rezimiramo do sada prijavljene ekipe su:

1. Zujinini Krusevaljani (sa pojacanjem iz KG aka mali kinez yoca)

2. Paradoks i njegovi Kragujevcani

3. Green i drugari ( ako oce da vodi higlija da izgube :)P)

4. Marebg i express (pony)

5. CHW vranjanci

6. UDP Cackonjci

7. Vrnjacka banja i Tovarci

8. Noob ekipa

9 VF Jagodina

10

Racunam da ce doci i oni koji se ne prijave ovde: tako da ovo ce uspeti.

Jos kad a bi dosli ovui ludaci sa bneta kojot i ovi njegovi mesmash, ... onda tu onaj hassan ima neku ekipu, malo deus da se skupi i dukovci... pa ajde ima tu i jagodinaca barem su oni blizu ,...

Znaci covek nudi vrhuncku igraonu na rasploganju da ceo dan pikamo dotu, ( a ne ono dodjem odgiram jednu i ispadam cao zdravo) bice verovatno grupe, ako bude vishe ekipa od 12, pretpostavljam da ce se igrati winer loseer sistem

POZ

Edited by Targa

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

ovaj grin optimista :)

Inace.. Hellion igra za FED, ja igram za pwny express, tj. iskreno ne znam ni kako cemo se zvati, nije ni bitno..

DeuS nema sanse da se skupi, posto vise ni ne postoji, intru je na moru ja igram za, ajde da kazem sein, hellion za fed... To je to.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Za one koji dolaze chisto da kazem da je lako naci igraonicu,u centru je,treba samo da pitaju gde je T.C Fontana (trzni centar),to je na 1 spratu samo toliko i ima:),ako neko ima neko pitanje neka pita.

Targa kako je bilo na ispracaju:)?

Edited by Zuja
Link to comment
Share on other sites

Za one koji dolaze chisto da kazem da je lako naci igraonicu,u centru je,treba samo da pitaju gde je T.C Fontana (trzni centar),to je na 1 spratu samo toliko i ima:),ako neko ima neko pitanje neka pita.

Targa kako je bilo na ispracaju:)?

Evo pijemo kisleu Zujo, mozda Yoca i ja dodjemo dan ranije do tebe? Sta mislis o tome? Crkao mi fon juce:( javi na targin broj

Edited by DzajaSabijac
Link to comment
Share on other sites

fata, grin i ghost u istoj ekipi, skroz mi je zhao shto ne idem na tur [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu tur je 100%, nece biti ispale!!!!

Kapiram da bi organizator trebalo da malo razglasi i po drugim forumima, i eventualno po Bnetu (ako se vec ovo radi, izvinjavam se), jer ce sigurno tako doci vishe ekipa. Takodje, mislim da ce sigurno doci bar 3-4 ekipe chijih postova ovde nema. Itd itd... Tako je bilo vec milion puta za wc3 i CS, pa ne vidim razlog shto bi ovde bilo drugachije.

Link to comment
Share on other sites

Dolazim ja da bacam semenke na grinovu ekipu!!11

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Targa auuu ne moj da me plashish shto se tiche tog pwnovanja ako ti je plan da nam oborish moral i takmicharski duh nishta od toga :D

Yoca je najavio da je siguran tako da je to dobra vest,losha je da ne dolazi Branco i Sava,ma oni su i onako prodaje:),a posle ide pricha kao "Branco never lose" lal pa kako da izgubi kada nikad nishta i ne igra i ko smisli bre tu zezu za njega?:D

Sale dobio si kritike za organizaciju tura ahahah,tj ne samo ti vec ceo organizacioni odbor iz Kg! :P

E,Dzajo pa mogli ste da dodjete dan ranije ofc,welcome ste uvek, jbg to se ne pita.

Ja sam vec napisao da je igraonica u T.C FONTANA (trzni centar),Krushevac je mali i lako je to naci,dovoljno je da znash Srpski jezik i da pitash nekog recimo sluchajnog prolaznika gde je to:),inache to je na 1 spratu toliko i ima ovaj da nazovem"trzni centar" koji je sve ali to sigurno nije.

U svakom sluchaju vidimo se sutra,ako neko ima josh neko pitanje neka pita.

P.S. BRANCO NEVER LOSE.TRUE?

Edited by Zuja
Link to comment
Share on other sites

Kapiram da bi organizator trebalo da malo razglasi i po drugim forumima, i eventualno po Bnetu (ako se vec ovo radi, izvinjavam se), jer ce sigurno tako doci vishe ekipa. Takodje, mislim da ce sigurno doci bar 3-4 ekipe chijih postova ovde nema. Itd itd... Tako je bilo vec milion puta za wc3 i CS, pa ne vidim razlog shto bi ovde bilo drugachije.

9 ekipa je sasvim dovoljno za nedeljno prskanje. Neki ljudi rade ponedeljkom. :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...