Jump to content

Dota tur NEDELJA


Moo

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZOMG, evo vam telefon moj pa me zovite ako bude problema oko snalazenja do igraonice:

063 628 600

Trazi Targu znacu odmah da su neki propali dota gameri :P

to, imam targin telefon!11

josh jedan broj za kolekciju pogreshnih oglasa

da vidimo

"mladi studenat prava, zeleo bi drustvo slicnog." Shifra: Daj shta dash.

U potpisu, Ghost [:)]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

ce da igrash wara zabo kad dodjesh u ks ?? vs mene :))

Jbg ne dolazim ja :), odustao sam i od wc3 i od dote forever, dosao bih da pljujem po grinu, al videcu ga u subotu, tako da nista od toga, gl svim dotasima, neka najbolja imba pobedi <3

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

hahhahahaa dzajo pa i sam znash da ono shto smo igralii za 3. mesto nije ozb ali nema veze.... e da Zujo hvala na prevozu brate stigli smo tachno na vreme...da bi se bus pokvario i onda chekali u nish josh 2h.... ma nema veze evo samo shto sam usho qtji pa netju da spavam jer se ide u shkolu :)

tur je bio.....VRH....znachi comps+fotelje+dobro raspolozhenje=gg...Svaka chast Zujo i nadam se da tje da bude josh neshto na ovom fazonu.... BEOGRADJANI ZAJEBALI STE SE SHTO NISTE DOSHLI....

P.S. Svaka chast Kojotu...

Link to comment
Share on other sites

Sad sam i ja stigao kuci pa da napishem nekoliko rechi.

- Zuji svaka pohvala, ne znam shta drugo. Lik je opushteno ceo dan odvojio za dotu (i za CS, Trackmaniu, PES ili bilo koju igru za uchesnike turnira, a bogami i druge).

- Definitivno najbolja igraonica u kojoj sam ikad bio - dovoljno mesta na stolovima za sve, odlichne mashine, MX518 na svakoj mashini, dobre slushke na svakoj mashini, podloge, vrh 19" TFT monitori (Kjoot zna tachno i koji, jer je komentarisao da su do jaja) i naravno kozne direktorske fotelje. Svaka chast za ovo stvarno.

Shto se tiche turnira, prodali smo za dinar, ali vazno je drugarstvo. [:)]

Videlo se da smo odigrali tachno 0 partija zajedno pre toga. Svaku pochnemo dobro po laneovima, dok treba da se solira...

...

A kada krene jurnjava po shumi, gangovi, sinhronizacija itd itd, onda nam svi "pishaju u oko".

Enivejz, lepo je bilo druzenje, GG svima, moze opet turnir sutra... [:D]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Branco pa ja kada te zovem da dodjesh ti neshto vrdash!Nema veze bice josh prilika.Hvala svima koji su doshli,nadam se da je bilo ok i nije bilo uzaludno,1st mesto druzenje i zeza da se vidimo 2nd mesto sein a trece se i ne pamti ,kladim se da su neki noobovi u sve shto imam:D

Svaka chast Saletu(Paradoks) chovek ima elana i volju ali uvek igra sa noobovima(Targa je dobar) :), naravno shalim se nemoj da se ljutite, previshe je Yoca 2 skill za vas lal!

E Kojote mnogo si lood, ali inenadio si me nisi feed koliko znash,slushaj me ne gubi nadu uvek moze bolje da se feeduje a ti si na dobrom putu i ti to dobro znash,iznenadio si me i kada si uzeo u opste kill kada si igrao protiv mene! :D

Jbt nisam odigrao war3 protiv Ghosta,pobeze mi chovek jednostavno,a mogao sam da mu ubijem par footmena.

Bice ponovo tur, ali Kojot je ovog puta obecao sponzore,autobuse ,kamione, avione,shlepere i za nas neke ribe da li to i dalje stoji? :O Ako toga bude bilo bicete obaveshteni ofc.Nadam se da ce Sale biti raspolozem ako bude bilo tura da ponovo bude u organizaciji.

I dalje nisam reshio misteriju"Branco never lose" True or not?

Rambe opushteno za prevoz vazno je da ste stigli, ipak ste bili naj mladji uchesnici tura svaka chast!Svaka chast i naj starijem uchesniku tura koji je feedovao i pokazao svima koji nisu znali kako se to radi,hvala ti Kojo lol!

Odoh da radim neshto pametno,prodao sam ekipu u finalu,svaka chast svima gg i pozdrav za sve!

Link to comment
Share on other sites

Au Zujo tako ti :)))) ze i ja da se ponovim stvarno najbolji tur na kome smo bili ikada u Srbiji ne mozda po kvalitetu ekipa koliko po atmosveri i druzenju, Sto se tice finala mislim da je abuse dva necra odlucio pobednika(mislim da su pravila bila ista kao za wcg sto ce reci 1 necro per team sve ostalo kako MYM) ali nebitno sein je to isckoristio sto pravila bas nisu bila tacno odredjena to je jedina zamerka za ceo tur mislim da su Zuja i ekipa osteceni ali nema veze nek ga trpaju kad je prodaja :)))))) e da Zujo sofa je udobna za sve pare.... e da Dzaja(a ko bi drugi) ovo je napisao.

Edited by Conisa
Link to comment
Share on other sites

aj ne lupaj ... necrosi su tolko nerfovani da n/c...

vi ste izgubili zato sto vam se nevermore toliko naprzio da se svaki put kad je umro oziveo umesto da steka pare za neko pametnije ozivljavanje, a ne zato sto je OMG 2 NECRO imba....

realno kotl mana leak + illuminate i kako push ??? ali ja necu da whineujem jer ne padam na toliki nivo.

edit: A jel pao abuse zadnju partiju?

a inace kotl + tinker su imali 2 necroa.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ma ljudi opusteno netreba se osvrtati na ljude koji se nerazumeju u dotu i pravila jer svako ima prava da se ljuti kada izgubi jos + kada prodaje svoj tim na svakom turu da ljudi iz ekipe toliko popizde da moze cak da dodje i do fizickog kontakta ali sta je tu je.Meni se tur svideo jer je organizacija bila na nivou masine su ekstra pogotovo fotelje i sto sam upoznao PRELEPOG COVEKA (Zuju) a za posao mozes da me PM ovde nije frka [:D] 2 partija je bila extra i po meni to je naj replay na turu.Nadam se da ce biti uskoro opet turnira ako ne u KS onda u bg-u do tada poz i GL.PEACE [8D]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

vi ste izgubili zato sto vam se nevermore toliko naprzio da se svaki put kad je umro oziveo umesto da steka pare za neko pametnije ozivljavanje, a ne zato sto je OMG 2 NECRO imba....

Pojma nemash...Kupovao sam se zato shto sam ja za tih 90 sec shto mi je trebalo da se revivuje heroj ja sam uvek nafarmao i vishe nego dovoljno da se ponovo kupim),a inventory mi je bio full (chak sam i blink zamenio) najmanje 30 min...ako smo zbog mene izgubili ja Dotu u zivotu vishe necu da igram...

Poraz je bio zbog losheg picka...jeste da smo imali 2 late game heroja (ja inache mrzim int heroje koji samo bacakaju magije[jedino Pugnu i Tormenteda gotivim od takvih]) ali kotl,zeus i tinker koji nije ishao sam = posle duzeg vremena GG...A treca je vec bio uzas pick...A i poshteno,5x sam odigrao sa Nevermorom tog dana i mnogo sam se smorio.

We'll meet again...nisam dzabe [P]ayack [T]ime.Blade

O&O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...