Jump to content

nigrutin fasista


Recommended Posts

@eyel : TO MAJSTOREEEE!!!! [:D]

@tema: josh uvek ima ovih "intelektualaca" shto nisu skapirali lika kojeg boli testis za njihovo mishljenje o zashtiti ljudskih prava!? idite mazite ochi kandicki i ostalim "zashtitnicima",mozda dobijete koji kesh da uzmete kinesku robu za koju ne dobijete ni fiskalni rachun jer je javna tajna da kinezi i ostali low qualiti spravljachi tkanine rade za sve zemlje,samo shto neki prihvate a neki ne...velika vecina ne prihvati takvu robu!!!

PS: JA SAM SAMO MLEO!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naravno,nisu doshli za vreme kralja Aleksandra Karadjordjevica sigurno,nego za vreme komunjara i ostalog odpada koji ih i dalje plasiraju kao "i oni su ljudi" pa mogu da rade shta hoce,ma bre rekao sam vec shta sam mislio i o pesmi i o kinezima a i o ovim shto ih brane,zivi svoj zivot mani se tudjeg bre!!!

ajde sada svi glasno na engleskom da kazete "JA SAM SVOJ MESEC" ko voli kineze u Srbiji!!! [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

naravno,nisu doshli za vreme kralja Aleksandra Karadjordjevica sigurno,nego za vreme komunjara i ostalog odpada koji ih i dalje plasiraju kao "i oni su ljudi" pa mogu da rade shta hoce,ma bre rekao sam vec shta sam mislio i o pesmi i o kinezima a i o ovim shto ih brane,zivi svoj zivot mani se tudjeg bre!!!

ajde sada svi glasno na engleskom da kazete "JA SAM SVOJ MESEC" ko voli kineze u Srbiji!!! [:D]

Ti dechko pricash o utopijskom komunizmu koji nigde u praksi nije postojao. Prvo jasno definishi krivce pre nego opalish paljbu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ti dechko idi beri jabuke a ne da se nastavljash sa mnom kojeg boli uvo i za tebe i za ovaj glup topic i onog ko ga je napravio!

meni samo nije jasno koliko idete u krajnost sa retardiranim postovima tipa jadni kinezi,nigrutin debil itd,koga boli uvo vishe bre,radi neshto zanimljivije od pljuvanja underground "umetnika" koji ima slobodu da peva shta hoce,ukusi su razlichiti ali vi nemate ukusa,slushajte djusa i ostale retarde jer oni nisu netrpeljivi prema ostalim narodima.

gamad bre,over and out.

ti koljesh zene,ja sam samo mleo!!!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...