Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja igam pomalo cs, pa bi hteo da pitam ako mogu sa vama ili su to vec ustaljene podeljene ekipe?

ma da dodji :D slobodno :D samo je pozeljno da imas mikrofon :D jer je u tome i poenta:D

@ vodo

jebote mic kosta 200 din :D ako ne i manje :D tamo sklapas masinu od 150e nemas 200din :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

EEE JA DOLAZIM OD 23 POSTO NE MOGU PRE PA JEL MOGU BITI POSLE UBACEN U NEKU EKIPU LOL

ne.

nemoj pogresno da me shvatis ali ne znas sve mape. nije potrebno da budes pro, ali bar neko elementarno znanje je neophodno. zbog tvog slabog poznavanja mapa ceo tim ispasta, uz to u svakoj rundi moramo da ti objasnjavamo kako koje oruzje da kupis, sto stalno bacas fleseve ispred nas i bombe medju nas a da ne spominjem sto stalno trcis sa puskom. zao mi je decace ali i nase strpljenje ima granice. vezbaj malo na publicu pa nam se javi dogodine.

:D

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

EEE JA DOLAZIM OD 23 POSTO NE MOGU PRE PA JEL MOGU BITI POSLE UBACEN U NEKU EKIPU LOL

kapiram da nece biti problem ako tad ne budemo igrali inferno ili mill

ja bih te u svakom slucaju pustio da gledas i da probas da zapamtis mape i sl. da bi ih znao sledeci put pa da mozes i da probas da budes koristan na njima ... inferno je laka mapa zapamtices ga posle 3-4 igranja celog 100%

[:D]

Link to comment
Share on other sites

ja ne dolazim, dok ne kupim mishonju...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ja igam pomalo cs, pa bi hteo da pitam ako mogu sa vama ili su to vec ustaljene podeljene ekipe?

ocu ja da igram sa longlijem. :)

i leskom, da nije njega kome bi se smejao :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

xxx.xxx.xx.xx IP servera RURCW-a ako si na to mislio o,O

edit - darko:ip i pw za CS server cesh dobiti kad dodjesh na teamspeak, da bi sprechili masu anonimusa koja voli da upada na tudje servere :)

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...