Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NE odobravam!!!! sinocna ekipa se mora ponovo sastaviti!!!

ok, ako se vas 4vorica skupite doci cu rado... samo me cimnite na msn

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

extra je bilo ALI JA NE VOLIM NITI ZNAM NUKE I TRAIN :D

a ovaj darko samo zna da kolje :))))

hahhahahah

FORMICE PRESTANI DA SE VRTIS U KRUG !!!! [roflmao] [roflmao] [roflmao]

hahahhaha, vrtelo mi se u glavi posle [roflmao]

a shta je ono bilo na nuke? ganjao sam se sa nekim likom u radio (na nuke), i fazon ja 15hp i on nesto tako, i krenemo da se koljemo i lik mi skoci na glavu fazon ne znam kako, i ja zamahnem nista, on zamahne nista, i samo cujemo neko nekog zaklao, ono DRN mi dosao u spas, i zaklao lika, ali to je tako konfuzno bilo da ja nisam znao shta se desilo da sam krenuo na DRNa nozem da ga koljem, i ono posle jedno dva zamaha nozem (koliko sam precizan) skapiram da je on moj :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a shta je ono bilo na nuke? ganjao sam se sa nekim likom u radio (na nuke), i fazon ja 15hp i on nesto tako, i krenemo da se koljemo i lik mi skoci na glavu fazon ne znam kako, i ja zamahnem nista, on zamahne nista, i samo cujemo neko nekog zaklao, ono DRN mi dosao u spas, i zaklao lika, ali to je tako konfuzno bilo da ja nisam znao shta se desilo da sam krenuo na DRNa nozem da ga koljem, i ono posle jedno dva zamaha nozem (koliko sam precizan) skapiram da je on moj :)

Nije DRN nego DNR! [}:)]

Pa ja sam dolazio sa rampe i chuo da se tu pucka s tobom i da mi je okrenut ledjima i dok sam dosh'o vi ste se popeli jedan drugom na glavu... [b)]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...