Jump to content

RUR CW


rev

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajmo sada ovako, posto vidim da nece biti nista od cs-a u skorije vreme...

dakle, igore, ti nam dajes masinu kojoj fali napajanje, zar ne?

mohican nam je obezbedio server, samo mu fali masina...

ajmo se mi onda iscimati za napajanje, koliko je to para? ko je sve voljan da da?

evo, otici cu ja do deusa po komp ovih dana, kada se iscimamo za napajanje, pa sve sa tom masinom u beogradjanku do mohija. nije mi cim ni da idem prevozom..

Link to comment
Share on other sites

ajmo sada ovako, posto vidim da nece biti nista od cs-a u skorije vreme...

dakle, igore, ti nam dajes masinu kojoj fali napajanje, zar ne?

mohican nam je obezbedio server, samo mu fali masina...

ajmo se mi onda iscimati za napajanje, koliko je to para? ko je sve voljan da da?

evo, otici cu ja do deusa po komp ovih dana, kada se iscimamo za napajanje, pa sve sa tom masinom u beogradjanku do mohija. nije mi cim ni da idem prevozom..

pola masine treba da da rev ako se ne varam

fml

Link to comment
Share on other sites

update:

-shoosh je u pravu, pola komponenti ima igor, pola rev, tako da cemo to morati da sklopimo kod darka.

-dr.nick- odlicno, to bi bilo super

-laki- kes bi trebali da skupimo za napajanje, neo rece da je cirka 3k din.. a posto nas ima vise nego dovoljno, verujem da nece biti problem dati 200-300din za to napajanje.

Link to comment
Share on other sites

eee cao drugari...

nedostajali ste mi, nisam stigao da procitam prethodne strane,ali kontam da se igra i dalje

eto da vam se javim i da kazem da mozete da me ocekujete negde od 10.12. pusam vas sve...

Edited by Lee Jun Fan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...