Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

jel tebi kod poklona vazna samo njegova materijalna vrednost? jel ti cenish prijatelje shodno tome koliko ti skupe poklone daju ili koliko su paznje tebi posvetili? Davanje para je skidanje obaveze s' kurca. najlakshe je izvaditi plastiku iz dzepa i podici toliko i toliko evra.

postajesh sve bezdushniji i hladniji cinik, vudu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

baš zbog toga što cenim prijatelje, reći ću im da ako već nameravaju da donose poklone, nek donesu pare iz sledećih razloga:

1. meni bolje

2. njima lakše

3. ne želim da ih uvaljujem u trošak tako što će kupiti nešto što mi ništa neće značiti (osim toga što su mi oni kupili). još je gore od skidanja s kurca kad neko nema vremena da obilazi grad i onda kupi prvu glupost na koju naiđe, samo da završi posao. meni se to desilo previše puta.

4. ja to što kupim od tih para, meni je praktično isto kao da su me oni vodili u kupovinu. prema tome, ako kupim nešto što mi je srcu drago, sećaću se da su mi baš oni to sponzorisali, i biće mi još draže.

dakle, kad se sve podvuče, jasno je da su pare superioran poklon, nego se u tebi koprca nepopravljivi romantik koji tera kontru savremenog načinu života.

Link to comment
Share on other sites

sta uopste znaci da uspe, da se ozeni i zivi srecno do kraja zivota? :)

kad smo vec kod toga pricao mi pre neki dan drugar zenohejterski vic, mada nije toliki hejt, vishe je simpa...u jednoj dalekoj zemlji, nekada davno, ziveo je jedan mladic, i taj mladic se zaljubio u jednu devojku. dugo je skupljao hrabrost, i kada joj je jednog dana rekao da je voli, ona ga je odbila.

ziveo je srecno do kraja zivota [:D]

evo me na poslu, sinoc bas fino veche, lepo sam raspolozen danas ^_^ zazimilo je propisno, prsti mi se koce, a nemam na sta da se grejem u kancelariji, moracu da smestim neku grejalicu, samo nema gde, ima da se popale toneri koji mi smrde u ofisu...tako da ono, mrzni se i kochi se kruko, ko te jebe, mobing! salu na stranu, najgore kod ove zimnotje je zapravo hladna wc solja ujutru, uf.

posle sljakice u teretanu na malo bajsa, a uvece kod kuma na slavu, leci ce mi domaca loza k'o budali shamar. ono sto me brine je sto konstantno imam sve manje vremena za muziku, moram nesto da preduzmem :|

ladno josh neko slavi danas slavu pored mene, uvek sam mislio da sam jedini [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

baš zbog toga što cenim prijatelje, reći ću im da ako već nameravaju da donose poklone, nek donesu pare iz sledećih razloga:

1. meni bolje

2. njima lakše

3. ne želim da ih uvaljujem u trošak tako što će kupiti nešto što mi ništa neće značiti (osim toga što su mi oni kupili). još je gore od skidanja s kurca kad neko nema vremena da obilazi grad i onda kupi prvu glupost na koju naiđe, samo da završi posao. meni se to desilo previše puta.

4. ja to što kupim od tih para, meni je praktično isto kao da su me oni vodili u kupovinu. prema tome, ako kupim nešto što mi je srcu drago, sećaću se da su mi baš oni to sponzorisali, i biće mi još draže.

dakle, kad se sve podvuče, jasno je da su pare superioran poklon, nego se u tebi koprca nepopravljivi romantik koji tera kontru savremenog načinu života.

najbolje da kad tako kupish znash ko ti je sve dao pare, kurac..poklon se pamti, pare ne

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ladno josh neko slavi danas slavu pored mene, uvek sam mislio da sam jedini [:D]

srecna slava matorko :* :* :*

bio u teshi, pohusao supu, idem da se zaperem, pa da kupim lozu i cvece i sa osmehom na vrata, a izaci cu cetvoronoske :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sta pushi, kim, eve? Davidov?

e jbg, nesto od ta 3 jeste [:D] Zapravo, Davidov znam da ne pusi redovno, ali ima neke fensi cigare koje se u jednoj kutiji mogu naci u raznim bojama, pa jos nesto i iscrtano po njima... ma, ludilo.

Ajd pomenucu sutra onoj drugarici Voodoo-a, mada je izasla na naslovnici OK-a, postujem vam ovde sliku da je bolje vidite, to je kad je bila u Milanu ovog leta (radila) ;)

13.jpg

da sam musko, sad biste me isprozivali da se hvalim kakvu 'drugaricu' imam :D

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

znam da je odlicna ;) samo premrsava, to se ovde ne vidi

eto mogu nju da pitam da je ubacis ono preko sestre, kada ja vec moram da se dovodim u red :'(

Edited by medolinka

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

Usla kontrola u bas i nisam imala kartu ali je bio neki fin lik i nije mi ni trazio kartu, samo mi se nasmeshio...

Kad smo vetj kod toga... Isli jednom Duda (Rockdud) i ja do grada i udje kontrola u bas a mi nemamo karte. I krene Duda ka vozacu gistro da kupi kartu a ja blejim, kontrolor mi prilazi i ja sam kao kul, nameravam da kazem da ortak kupuje karte kod vozaca. U tom trenutku slucajno bacim pogled kroz prozor i vidim Dudu na stanici kako mi mashe :/ Al meje izradio :( E Dudo Dudo

Link to comment
Share on other sites

omg navukao sam se na ove nove smokije sa ukusima. znam da je blasfemi, al jednostavno su toliko dobri sabijem 2x dnevno minimum :)

dao bi joj da pushi i Miloshev [;)]

ne znam kako neko mozhe da gotivi taj mentol-slim

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ma i ja bi bio dobar kad bi me photoshop-ovali.. jebes mi mater, moracu jednom da napravim neki book! :)

A ta Sofija je premrsava, bas. Tuga. :(

Bio na basketu danas, definitivno nemam kondicije. Ali bicu spreman za veliki Kimtec (ili sta vec:) turnir u subotu!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Usla kontrola u bas i nisam imala kartu ali je bio neki fin lik i nije mi ni trazio kartu, samo mi se nasmeshio...

Kad smo vetj kod toga... Isli jednom Duda (Rockdud) i ja do grada i udje kontrola u bas a mi nemamo karte. I krene Duda ka vozacu gistro da kupi kartu a ja blejim, kontrolor mi prilazi i ja sam kao kul, nameravam da kazem da ortak kupuje karte kod vozaca. U tom trenutku slucajno bacim pogled kroz prozor i vidim Dudu na stanici kako mi mashe :/ Al meje izradio :( E Dudo Dudo

a lepo sam ti reko na stanici da kupimo karte .ali ne,ova omladina samo rushi zakon...strashno:)

btw,nisam imao par chasova,cimanja neka oko italije,blablabla...

smor...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Slabo igraju ovi naši, majku mu. Dođu na 20 metara pred gol i ne znaju šta dalje.

Uzeo sam burazeru Burning Crusade, srećan je ko kuče. Taman sad da instaliram da vidim šta je novo po pitanju audio-vizuelnog utiska, čujem da su blad elfkinje hot hot hot

ahahahahahahaha ako ovo nije smeshno, onda neznam shta je :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...