Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

''Starcraft 2 je previse siromasan za tako nesto '' xDDD Savke upucaj se u koleno, otkud ti znas sta ce biti i da li ce biti.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

lol dobro oce neko od super pametne gospode sto misle nece moci da se napravi dota-like-mapa (sa sve "herojima", "magijama" i itemima) u sc2 editoru da stavi neke pare iza svojih rechi?

Ocu ja ali da ti ne mesas prste u to [:D]

Siromasan ? Otkud ti savke znas kakav ce da bude ? Radis u Blizardu ?

Uglavnom nek prave i ligu sampiona u sc2 to me ne zanima samo original i normalne mape a ne one unit micro i slicne mape ...

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

kako ovi gosu war3 gejmeri moraju u svakom postu da pljucnu dotu pa to ti je ..

mogu da se kladim da ako ne bude bilo heroja ili necheg slichnog u osnovi igre isto netjesh motji da napravish u editoru .. mislim kako planirash da ubacish koncept heroja i itema u igru preko editora ako oni vetj ne postoje u igri.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

''Starcraft 2 je previse siromasan za tako nesto '' xDDD Savke upucaj se u koleno, otkud ti znas sta ce biti i da li ce biti.

Evo pucam...Iskreno igra je tek u pre-pre-alfa verziji, ali ukoliko blizzard zeli da iole odrzi duh starog StarCraft-a oni sigurno nece da guraju u igricu mnogo stvari koje izlaze van granica samih frakcija.Dakle nece biti ni itema ni creepova ni neutralaca ni heroja,shto jednostavno igru u kvantitavnom smislu chini siromashnom da bi ti napravio projekat kakav je DoTa.

ps. Dota je govno ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

cim izadje sc2 warcraft se uninstalira starcraft je igrica keca baram koja pruza mnogo vise mogucnosti i potrebno je mnogo vise vremena nauciti dok warcraft na neki nacin ogranicava igraca na nekoliko taktika no to sve na stranu ja cu sc2 cim izadje da pikam i da batalim war posto u sc-u nema imbe i skillchina je skillchina nadam se da ce tako biti i u sc2 :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ma koji crni heroji u sc2 .. bar ne u obliku u kakvom su u war3.

Ne nego sa editorom ces moci da napravish recimo od modela zealota heroja ... da ga povecas promenish izgled stavish inventar i napravish svoju mapu stavish my svoje sound trackove sve sto si mogao u war3 i sc editorima + ko zna sta josh sto ce da dodaju ... posto su ponavljam rekli da idu korak dalje .

Inache ja sam mnogo vishe voleo jednostavnos sc editora u odnosu na war3 ... tacno je da war3 pruza 10x vishe mogucnosti , ali sc1 editor je bash bio onako lagan , mogao si super mapu da napravish mnogo brzo ... ne znam tako je bar meni bilo .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

brate pa vi stvarno preterujete. koliko puta treba da se iznese chinjenica da editor nije mali programer koji cheka na vasha izdrkavanja. znachi ako ne bude u samom enginu sc2 opcija da jedinice imaju inventar to netjesh motji da ubacish u editoru. svu ovu kozmetiku shto si naveo si mogao da radish i u war1ed.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Shta cesh kad ljudi to ne zele da shvate...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

brate pa vi stvarno preterujete. koliko puta treba da se iznese chinjenica da editor nije mali programer koji cheka na vasha izdrkavanja. znachi ako ne bude u samom enginu sc2 opcija da jedinice imaju inventar to netjesh motji da ubacish u editoru. svu ovu kozmetiku shto si naveo si mogao da radish i u war1ed.

Ti to mozes da znash koliko i ja mogu da znam ... ja verujem prema njihovim recima da ce moci .

Zasto ? Zato sto su ljudi iz bliizarda nebrojeon puta izjavili da zele da naprave editor koji ce ici korak napred u odnosu na war3 editor , i da zele mape kao sto je dota i u sc2 ... e sada kada ne bi bilo editora to ne bi stvarno bio "korak napred" ... right ?

A sto se tiche war1 editora ne u tu "kozmetku" ne mozes da uvrstish inventar sam i ne mozes da uvrstis jebeno pre jednostavne triggere ... ne znam da li je postojalo 20 triggera u war1.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma o cemu vi raspravljate, ae da krenemo sa elf imba opet, zanimljivije je, gogo war3 !

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno nije isti koncept igre... I bilo bi bedak kada bi uradili heroje u SCII kao i u WCIII... A mozhda i ne bi... Nisam josh igrao SCII tako da ne mogu da sudim... I to shto Blizzard hoce, ne mora da znachi da ce i uspeti u tome. + ne zaboravite da ce taj SCII biti najverovatnije neizbalanisran kao 1.00 verzija WCIII. Procice mnooogo vremena da bi se to diglo na neki pro nivo, a to tada bice nam do jaja da prelazimo kampanju [:D]

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Ti to mozes da znash koliko i ja mogu da znam ... ja verujem prema njihovim recima da ce moci .

Zasto ? Zato sto su ljudi iz bliizarda nebrojeon puta izjavili da zele da naprave editor koji ce ici korak napred u odnosu na war3 editor , i da zele mape kao sto je dota i u sc2 ... e sada kada ne bi bilo editora to ne bi stvarno bio "korak napred" ... right ?

A sto se tiche war1 editora ne u tu "kozmetku" ne mozes da uvrstish inventar sam i ne mozes da uvrstis jebeno pre jednostavne triggere ... ne znam da li je postojalo 20 triggera u war1.

ja nigde nisam nashao na podatke o kojima ti prichash: heroji u tipu kao u wc3, svemotjni editor koji menja endzhin igre ..

naravno da tje biti editora niko nije rekao da netje, samo je pitanje dal tje dotji odmah (po meni skoro neverovatno) ili sa patchom (teshko) ili sa expanzijom (posle 4-5-6 meseci, vishe verovatnije).

kad sam rekao "kozmetika" mislio sam na povetjanje modela, stavish svoju mapu (ma shta to znachilo), stavish soundtrackove .. sve je to moglo ako se ne varam i u war1editu. jedino shto je u tom editu napredovalo od tog vremena jesu opcije oko trigera i za filmitje.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...