Jump to content

Broj poena kod tipovanja..


Sd D1ablo

Recommended Posts

Evo sad sam bio sa caletom da se malo vezbam sa yugom, malo po poligonu. Voznju cu da se snadjem (nadam se), samo da se ne zajebem na poligonu kao burazer, shto je nagazio na liniju pri polukruznom okretanju. [:D] Uh, ubi me ovaj yugo, jbg ja navikao na reno clio, a ne ovo sranje shto mi se gasi na svakoj drugoj uzbrdici [:D]

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

sve zavisi od pandura do pandura, tako da nema 100%, a i kolike su shanse da vozish negde na uzbrdici na polaganju sem ako ne polazhesh u balkanskoj :) realno ako ti proklizaju tochkovi ili ti kola krenu unazad i treba da padnesh.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

hehehe, Smederevo je vukojebina i ima gomilu brda, i na svakom ima semafor :D Bolje bi mi bilo da to malo izvezbam. Jel ima josh neka finta na koju treba da obratim paznju? Stajanje na peshachkom prelzu i na ivici raskrsnice kod stop znaka ili tako neka glupost? :D

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

ahaa nisi iz BG-a. onda sorry. btw bio sam relativno skoro u smederevu i nije bash toliko brdovito .. bar centar.

pa najbolje ti je da za poslednja 2 chasa (ili ako si izvozao sve uzmi dodatne) da pitash instruktora da te uputi na mesta gde se obichno ide kad se polazhe u toj autoshkoli. znachi to je obichno ustaljena shema sa 2 pravca od poligona, napravish krug nazad i to je to. to dosta pomazhe. sve ostalo smo manje vishe rekli.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Sranje! Pao sam na najgore gluposti! Lepo sam uzeo dodatne chasove i sve izvezbao, ali pogreshio sam na takvim sranjima, da sam uzeo josh 20 dodatnih chasova ne bi mi pomoglo. Fucking baba me zajebala na peshachkom prelazu. Nije sojala na njemu i kada sam ja prelazio peshachki prelaz, baba je pocela da pretrchava. Noob baba! + Me jebale neke budale koje skrecu a ne daju pokazivach smera. Gluposti. Ode mi kinta za novi GW. :( Jbg, sledeci put cu da pazim, ali se nerviram zbog takvih gluposti!! [:(!] [xx(] [:(!]

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...