Jump to content

RUR FUDBAL!


lazica

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pejo, ja budim petlove!

Budući da ne spavam kod kuće ovih dana, moraću da ustanem pre 7h, da bih stigao kući i ostavio post ovde. :) Pogotovo što polazim u Beograd već oko 7.30h. Ali kapiram da nema neke vajde od toga, boli vas kakvo je vreme u Pančevu.

Ali, po vremenskim prognozama, biće jutro slično današnjem, znali suvo. Kiša, ako je bude uopšte, neće padati do kasnijeg popodneva, ili same večeri.

Tako da moj savet glasi da ponesete kišobrane, za svaki slučaj. :)

Igramo, kao što je već dogovoreno, zamolio bih samo Greena da ponese loptu, pošto mi se Zverko još nije javio, a trebalo je on da ponese loptu. Ako ko god drugi ima valjanu loptu, neka je ponese, za svaki slučaj.

Mare mi ne reče da li dolazi ovaj njegov +1, tako da stvarno nisam siguran koliko će nas biti, jebi ga. Nemojte me mrzeti ako nas dođe osmorica. :(

To je valjda sve, overite samo sutra pre polaska topik, ako neko javi da ima kiše, mada mislim da će biti u redu.

PRESUDIO SAM!

Link to comment
Share on other sites

UPDATE

Rambo me je sada zvao da javi da on i Sa1Nt neće igrati sutra.

Bez njih, spisak je spao na devetoricu, i to ako računamo Maretov +1.

Sad vi recite, da li vam se dolazi na potencijalni 4-4 fudbal (i to ako ispali samo Zverko ili Maretov drugar)? Da znamo šta da radimo.

Evo, srediću i spisak.

Green

Zwerko (trebalo je da mi javi juče da li je ovde za vikend, ali do toga nije došlo, pa sumnjam u njegov dolazak)

Mare +1 (Mare mi još nije javio dolazi li njegov ortak)

Leško

Peja

Shekk (reče čovek da ga cimamo ako nam fali neko, ja sam mu bacio poruku još pre par dana)

Laza

Weasel

Zajebite.

Neka fudbal ostane za narednu nedelju. Obavio sam sad konsultacije ([:D]) i najbolje je da otkažemo.

Ne znam da li bi nas bilo i osmorica, a ne bih da dolazim do Ade da bih utvrdio suprotno.

Fudbal neka bude naredne nedelje ujutru, sve isto kao i do sada, prijavljujte se do petka najkasnije, ja ću sredinom nedelje svima šibnuti poruke da utvrdimo definitivne dolaske. Eto.

Kapiram da će svi baciti pogled na ovo večeras ili ujutru, pa neće biti ispale.

I DA, SAINT I RAMBO SU PIČKE!11 [:D]

Edited by Laza
Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu da verujem.

edit: vidim da laki cita topic. laki, mislim da je krajnje posteno da banujes izvesne prodavce na nedelju dana. ramba na 2 meseca jer nije radovan, pa ga nedelju dana nece potresti.

edit2: laki me ispalio, lol. laki, samobanuj se na 2 dana.

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

edit: vidim da laki cita topic. laki, mislim da je krajnje posteno da banujes izvesne prodavce na nedelju dana. ramba na 2 meseca jer nije radovan, pa ga nedelju dana nece potresti.

edit2: laki me ispalio, lol. laki, samobanuj se na 2 dana.

haha, ja sam vec odavno procitao topic i otisao sa njega, nego nije timeoutovalo to dole. Ali, kako ti to pejo volis da kazes - ne mogu da oduzmem vozacku dozvolu nekome zato sto je opljackao banku, zar ne? :)

Link to comment
Share on other sites

^ peja je uvek ironican , da znas od sad :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

odoleo sam nagonu da napišem da od ovoga neće biti ništa kad je otvoren topik, i sad mi je bedak što ne mogu da napišem TOLD YOU SO LOL.

sreo sam zwerka na bir festu malopre, nema šanse da dođe na fudbal, pijan je ko zemlja.

Link to comment
Share on other sites

...

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Tesko provaliti da se zajebavam kad na ovom forumu sve vrvi od WCG pitanja. Bas bi bilo glupo da ne znam sta je :)

A sto se fudbala tice, ovo vreme vam je vrh za igranje. Ima i sunca, ali cesto "zadje za oblak", nije preterano vruce a bogami nema ni kishe. Ja drzhim da vas je Draganche malo zajebao onim weather.com izvestajem, tako da ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Lol.. sreca da sam zvao grina, inace kolko mi se spavalo, ne bi ladno izvalio da su prodali ljudi... :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...