Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

nemoj tako, definitivno bi nam nedostajao, pogotovo sto je on igrac oko koga se sve vrti, kada nam ne ide samo se u njega gleda, sta ce on uraditi. dosta znaci i na psiholoskom planu da imas takvog igraca na terenu (daleko od toga da je sada on nesto bog zna sta, ali je trenutno od onoga sto imamo najbolje).

nego, veceras poslednja utakmica u godini, protiv brage u portugalu.

20:45h na rts1, cak iako nemamo nikakve sanse da se plasiramo dalje, valjalo bi da se bar na castan nacin oprostimo od evrope. po kladionici smo totalni autsajderi, posto je kvota na bragu 1.4 !!!

NAPRED ZVEZDO

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nedostajao bi neko vreme, dok sami idioti na terenu ne bi skapirali da njega nema, i onda bi igrali zajedno, ko normalna ekipa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam odigrao keca,realno,pare su pare,idemo sa B timom,posle vojvodine su se svi shatro povredili,pichketine

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

taj rad, ako budu igrali Salas i Molina, pocepacemo ih

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kao sto rekoh,pare su pare.

A to verovatno misle i ovi iz Panioniosa,dva nastupa u kup uefa,i dva put u poslednjem kolu toliko sumnjivi i smrdljivi prelazi da ja prosto nemam rechi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ima josh prostora za nazad,polako...Tu je u druga polu-sezona :))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

doveli smo ovog Makedonca za kog sam ja svim silama navijao da ga dovedu

jedva cekam da vidim na sta lichi

da li je novi Panchev u pitanju :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne dao bog da je novi Panchev...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...