Jump to content

Crvena Zvezda


manager

Recommended Posts

ajmo prognoza...

pesimista sam veliki po pitanju ovog tima, nadam se da ce me momci razuveriti.

kontam da se stranci jos uvek nisu adaptirali na tim, a sto je najgore napadacki red je doziveo najvise promena, tako da se od veze ocekuje da resava tekmu. po tom pitanju se slazem sa hajlijem, ali ko iz veznog reda? koroman? nekim svojim 'lucidnim' prodorom? milijas? sutem sa 30m? burza? kralj padanja ce iznuditi 11m?

ne znam, a i ona trava nam ne ide u korist, znamo da igramo pas igru a na onakvom terenu to ce se tesko izvesti...

sve u svemu, mislim da bi i sa 1-0 bio zadovoljan, mada tesko da ce se dati i taj gol.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ocekujem pobedu u hendikepu bez primljenog gola,a to i igram na kladzi

znaci zvezda u hendu 1.5

i levadija ne daje gol 1.55

:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

CL, al u kurcu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ono je strasno... strahota! sva sreca sto je artur poklonio gol!

basta je decko koji je retardiran, sto se napada tice, ja ne znam da li je imao 5 tacnih pasova. u defanzivi je ok, ali napad... samo se odjednom pogubi.. andjelkovic je covek koji samo zna da probije, centarsut mu nije jaca strana, iako je bek...

ja ne znam sta bosko izmislja, pa mi nemamo jebeni kreativni vezni red, covek je poceo sa 3 defanzivna vezna i dva krila, sa usamljenim spicem koji se nije video zato sto nije imao taj zavrsni pas koji bi mogao da mu prosledi burza...

ako ovako nastavmo strasno ce biti, necemo imati sta da trazimo u evropi. mozemo samo da se nadamo boljem, posto od ovoga, cenim, ne moze gore. prva je tekma u sezoni, zvanicna, pa mozda je i to razlog losoj igri. teren necu da spominjem, kako njima tako i nama...

Link to comment
Share on other sites

ali naj naj utisak meni kao neutralnom posmatracu je ostavio Gaj.

znachi lika sam video prvi put na nekoj utakmici. decko je ona prava africka sirovina. njega da je majka rodila pod srecnom zvezdom IQ bi mu se duplirao i dostigao sjajnih 8.

gledajuci ga sam se bash slatko nasmejao.

shto je najtuznije on je i nesto igrao srcem protiv ovih lemura iz Estonije ili odakle li su doleteli.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

1-0,dobro je...nismo primili gol sto je najbitnije...

highli opusti se...ulazimo opusteno :).

edit: gaj jeste sirovina,ali je takodje i ODLICAN odbrambeni fudbaler...

@manager gresis sto se tice Andjelkovicevog centarsuta...pa to je jedino sto ima...

Edited by LeSiN@r aka LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

gledao sam tekmu , ali doduse na tv ...

mogu se sloziti da je katastrofa odigrana, pogotovo djurosvski koji forsira defanzivu , pa brate ako je on bio defanzivac ne mora tako i tim da igra pogotovo ne ovaj koji ima vise of. igrace...

oni pasovi su bili katastrofa, tvrdim da se skupimo sa rur-a da bi pasovi bili znatno bolji...

srecom pa smo i dali taj gol , sve u svemu razocarali me...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

1-0,dobro je...nismo primili gol sto je najbitnije...

highli opusti se...ulazimo opusteno :).

edit: gaj jeste sirovina,ali je takodje i ODLICAN odbrambeni fudbaler...

@manager gresis sto se tice Andjelkovicevog centarsuta...pa to je jedino sto ima...

mozda i udjemo ako glupi boshko skapira da mu najbolji igrachi, Burza i Trajkovic, startuju, a ne da sede na klupi, dok drugi idioti kao shto je Milovanovic igraju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebesh Milovanovica, daj da puste ovog Bastu za neke realne pare,neak ide bre vishe!Nekad sam ga cenio, ali zadnjih godinu i po dechko realno igra kao bolid...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A i sa druge strane, tuga je kako mi pustimo te kvazi talente, umesto da na njima izgradimo reklamnu kampanju, evo Dinamo i na Corluci uzima 13 miliona

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Procitah na B92, da je Mamic izjavio da su prodali Corluku Manchester Sitiju za vishe para nego shto je Eduardo prodat

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Alo bre,nemoj na Zvezdinom topicu da pricate o hrvatima !!!

Mene su ubedljivo najvise razocarali stranci...onaj Barkos baja,znaci strasno...Molina je drtina koja nece da se pokrene,onaj Lukas se kao nesto trudio,trcao,a Bronovickog nisam ni primetio...ajde da im damo jos malo vremena,valjda ce biti bolje...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

izvini molim te, nemoj giju da vadish

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Alo bre,nemoj na Zvezdinom topicu da pricate o hrvatima !!!

Mene su ubedljivo najvise razocarali stranci...onaj Barkos baja,znaci strasno...Molina je drtina koja nece da se pokrene,onaj Lukas se kao nesto trudio,trcao,a Bronovickog nisam ni primetio...ajde da im damo jos malo vremena,valjda ce biti bolje...

TAKO JE SRBINE

ae moja dva centa

bio sam na tekmi sa caletom,ono kao ae da odemo da gledamo fudbal

zatvore mi blagajnu pred nosem,kao nema karata,sva sreca pa su tu uvek potplativi redari :)

anyway,jako ali jako sam nezadovoljan...onakvu ekipu smo trebali da naduvamo 3,4:0,a ne da dobijemo poklon gol,da nemamo nijednu 100% sansu za celu tekmu,a da ih Levadija ima dve!!

Barkos ocajan,Basta ulece u neke duele bez potrebe,pravi kontre,Milovanovic neprimetan,Milijas se istripovao da je neki dribler,ne oslobadja se lopte,Koroman standardno motivisan,ali i on jednu loptu mora da uzme za sebe,Kastiljo standardno dobar,Andjelkovic tu i tamo,Lukash borben,ali zrtveno jagnje,jer je totalno van pozicije bio,i tu se po meni i javio problem jer je Bosko u vezu stavio 4 vezna igracha koja igraju u centru,niko od njih nema probojnost,dribling pa centarsut,a ja ne znam da li je Bosko toliki slepac pa to nije video...Milijasa stavi na pocetku na levu stranu,a zna se da on kuburi sa brzinom,uspesno je zatvarao Andjelkovica pola sata umesto Levadijinih igracha...Lukash sve kao trchi trchi,ali ko u mestu,vidi se da ne moze on da odigra tog desnog veznog...mislim da bi ceo problem bio reshen da je Burza igrao od pocetka umesto Lukasha,i recimo(ae sad rizikujem da navucem gnev forumasha) igrach tipa Marko Perovic(mada on je i dalje i povredjen,zar ne?) umesto Milijasha,posto smatram da Molina mora sharati po terenu a ne biti ogranicen na jednu stranu...sta ja znam,toliko od mene,mrzelo me jos da se raskucam,a definitivno se moze jos raskucati

nego,navijanje odlicno,sever standardno ispunjen,bila je neka tucha,i to mi se cini neka od uglednih grupa posto sam primetio da su svi imali iste majce i da su bili oko sipke,mozda neko od forumasa zna sta je bilo

i da,veliki hejt za ono "ubi,zakolji",mogli ste da zapevate i jos nesto protiv grobara i to bi bilo to

totalno je to bilo van koncepcije,a sa izuzetkom toga,bili ste fantasticni

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Prvo je na poluvremenu pocela tuca izmedju neka 3 indijanca,i vodje su to smirile...kad je pocelo drugo poluvreme,isti akteri su opet poceli da se peglaju,i onda su ih Belgrade boysi silom zaustavili...i treba !!!

Navijanje mnogo lose,ali i ne ocekuje se vise na Evropskim utakmicama...

A sto se tice Hrvata,nije bilo van koncepcije,ako znas sta se desavalo na autoputu pre utakmice Buducnost-Hajduk...cak se mogla i videti spaljena torcidina zastava juce,tako da...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm, generalno jako tuzna utakmica u kojoj zvezda nije mogla da napravi jednu ljudsku sansu...pojedinacno gledano najvise po meni je opet pokazao Kastiljo, covek prosto dobija svaki duel i drzi po kontrolom centralni deo terena, sledeci koji mi se dopao je Molina, vidi se da covek zna i da ima potencijala medjutim primecuje se i da se jos uvek nije uklopio sa ekipom...Barkos slobodno moze na autobus i kuci...onog malog Djordjevica treba forsirati mozda nesto i ispadne od njega, takodje bi Burzu prekomandovao u napad umesto sto greje klupu, siguran sam da bi prikazao vise od Barkosa...Milijas em sto je spor, em "davi" loptu za medalju...Koroman daleko bolji nego prosle sezone i uz Kastilja jedina svetla tacka (mada je i on imao svojih bisera, kao onda kada se usetao us sesnaesterac i umesto da doda, plasirao je loptu daleko pored gola)...Od onog Gaja sem sto je graciozan jedino sto sam viseo je kiks koji umalo da nas kosta gola...Odbrana generalno nesigurna, jer ekipa koja je jedva par puta presla pola oba puta kada su dosli do gola imali su vise nego bobru priliku da nam ga zabiju...Andjelkovic je ok, samo sto njegove centarsute niko nije ispratio...Basta je dement i poljak treba da igrao umesto njega...Lukac je daleko od onog sto sam ocekivao da jeste...ostaje jos da se nadamo da je El Mago kao sto pricaju bolji od svih ovih stranaca koje smo doveli :P

Livadiju bi trebalo da prodjemo na misice, a za par sati videcemo kakva bi trebala da nam bude dalja sudbina :)

fml

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...